Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2021. február 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: keleties-virágos

Fejjegyek: keserűnarancs, gyömbér

Szívjegyek: narancsvirág, tubarózsa, neroli

Alapjegyek: mósusz, mandulatej, pacsuli, vetiver

Fújós: Givenchy L'interdit Edition Millésime EDP
Ár: 2.500/4.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követőően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Asianlover

2021. március 4.

Megjelent a legújabb L'Interdit, a család rajongójaként persze, hogy rohantam kipróbálni.
Szóval ez egy nyári verzió - plusz limitált is, tessék betankolni, ha tetszett! - így részemről abszolút van annak létjogosultsága, hogy könnyebb, mint az anyaillat. Ezzel együtt ez is rendkívül kitartó darab, sőt az idő múlásával én egyre erősebben érzem. A 4. óra messze meghaladja az első 30 percet... ez sem általános :)
Szerintem ez az eddigiek közül a "legfelnőttebb" illat, érett eleganciát sugall, kb. 40-50 pluszos korosztályon tudom elképzelni, hogy igazán ki tud teljesedni. Ez mondjuk nem fog engem sem megakadályozni abban, hogy megvegyem :) de lelki szemeim előtt egy mediterrán, szuper stílusú, jól ápolt 50+-os hölgyet látok. Sőt, fiatalos 60-ast. Jaj, imádom azokat az asszonyokat, akikből sugárzik a beérett stílusérzék és természetes elegancia, annyira gyönyörűen tud ez nőies lenni.
Na, de visszatérve a lényeghez: engem ez az illat a tavalyi Bronze Goddess Azur-t juttatja eszembe - már nem kókusz okán, mert az ebben mutatóban sincs - csak valahogy az a légies könnyedség, ahogy a gyümölcsöket és a virágokat összekeverték, az ebben az illatban is lenyűgöző a számomra. Az eleje erősen citrusos és friss a gyömbértől, ebbe a legelején igazán erősen vegyül a tubarózsa bomba, de rövidesen csodásan elegyedni kezdenek, és az idő múlásával a neroli kezdi átvenni a hatalmat. Vagy mondjuk úgy, nerolis tubarózsa lesz belőle. Benne van a megszokott L'Interdit szellem, de annál jóval könnyedebb. Gyönyörű nyári/nyár esti illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.