Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm összetevők: rózsa, jázmin, gyöngyvirág, mandula

mariann33

2018. május 7.

2012.02.22.
2004-ben vettem először,a Hot Couture volt az első,amit a szériából megvettem és az annyira tetszett,hogy sorban meg is vettem amiket kiadtak a termékcsaládon belül.Viszont ez vált be legjobban,ez volt,amit háromszor is újra vásároltam.Télen-nyáron egyaránt használom.Már csak az összetevői alapján is csak jó lehet:jázmin,frézia,mandula,feketeribizli.Még a White Couture ami szintén isteni,de azt kapni a legkevésbé.Sok parfümnél sajnos azt tapasztalom ha kiadják egy más verzióját,nem sokban különbözik az alap parfümtől.Ennél viszont mindegyik illat teljesen más.Nálam csillagos ötös,mint általában az összes Givenchy.
Szerk.2018.02.16.
Látom pontosan 6 éve véleményeztem:)
Azóta sokat változott az ízlésem,de erről az illatról nem mondtam le.Nagy utánajárással sikerült egy bontatlan,100ml-t vennem kb.két hete,ami a legutolsó kiadásból származik.Nem volt egyszerű menet,de megérte!Ugyanaz a nyers mandula illat ami kissé fás,talán a mandula héja lehet,kivételesen ez nem az édes mandula,hanem finoman fűszeres-virágos,minden a legmegfelelőbb arányban;már a negyedik üveggel használom,és a megszűnése miatt valószínűleg az utolsóval:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

2012.02.22.
Szerk.2018.02.16.
Látom pontosan 6 éve véleményeztem:)

Bubus06

2017. április 21.

Nagyon karakteres, èrdekes, erős illat. Mèg sohasem szagoltam hozzá hasonlót, ès nincs is tapasztalatom Givenchy illatok terèn. De ez..ez valami hihetetlen fás-virágos. Anyukám 'selejt kosárkájából' turkáltam ki. A nyáron biztosan elfogom használni. Igazán nőies...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

HuAnita

2016. december 2.

Mandula és virágok. Kellemes, finom, tartós, "négy évszakos" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Mandula és virágok. Kellemes, finom, tartós, "négy évszakos" illat.

szucsnecsilla

2015. október 15.

Egy kedves lánytól sikerült vennem, itt a Krémmánián. A Hot Couture nekem is megvan, ez tényleg teljesen más. A barátnőimmel parfüm ügyben szinte függők vagyunk, együtt tesztelünk mindent, bármelyikünk is szerez be egy új illatot. Hát most is így történt, és az első kifújáskor azt mondták, hogy mintha egy fogászati rendelőbe léptünk volna be. Valóban erre hasonlít, de ahogy leszárad marad a mandula és nekem tisztára a Diesel Loverdose-ra hajaz, pedig ebben tudomásom szerint nincs is csillagánizs. Mindenesetre nagyon jó, Givenchy-ként hozza a formáját, azthiszem szerelem lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 15.

Szilviaa

2013. augusztus 16.

A második kedvenc illatom. :) Nem sok helyen árulják, de ha találkozom vele, mindig beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance