Givenchy

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Szabadalmaztatott Mister Lash Booster Expert Complex Tm-mel kialakított
  • Hihetetlenül kipöndöríti ,meghosszabbítja és dúsítja a szempillákat
  • Kondícionáló hatásával egészséges szempillákat ad
  • Klinikailag bizonyatottan javítja a szempillák felszíni ragyogását, puhaságát, és erejét

Tuti

2018. június 20.

Eddig az egyik legjobb spirál, amit próbáltam, a legjobb benne hogy alig potyog le valami belőle napközben, ami lepotyog az is olyan minimális és ritkán van, hogy ez megbocsájtható. Szempilla göndörítővel szoktam göndöríteni spirálozás előtt a szempilláimat, hosszú, de lefelé ívelőek alapból, és általában egyik szempillaspirál sem tartja meg ezt a göndörséget, amit a göndörítővel elérek, de ez még egész jól tartja. Szépen hosszít,dúsít is valamennyire, de szépen szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Pünyike

2018. június 16.

Nagyon-nagyon jó spirál. Szép fekete, könnyen felvihető, tartós, nem pereg, az eltávolítása is egyszerű.
Amit ígér - tapasztalat:
Göndörít - enyhén (bár használok göndörítőt, de nem marad úgy a pillám, más spirállal sem :( )
Hosszabbít - így igaz!
Dúsít - ez is igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Amit ígér - tapasztalat:
Hosszabbít - így igaz!
Dúsít - ez is igaz.

shajni

2017. december 13.

Nem fogok annyit beszélni róla, mint amennyit a hangzatos név esetleg elvárna. Rengeteg festéket visz fel, összetapasztja a pillákat. A keféje... három részre tagolódik... de miért, könyörgöm? Egyetlen pozitívuma a lemoshatósága. Barna árnyalatban rendeltem a Notinoról, eredetinek tűnt. Két próbálkozás után túladtam rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

n.zsofka

2017. szeptember 16.

Én a mini változatot vettem a Sephorában próbaképpen de nagyon elégedett vagyok vele, elsőre kicsit furcsa a keféje de nagyon szép eredményt érhetünk el vele. Nekem még külön tetszik az utazó méret , így mindig elfér a táskámban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Juuice

2017. augusztus 1.

nagyon különleges a keféje, és szép pillákat csinál, de azért érdemes alá szempillaspirál alapot tenni, mert úgy tartósabb és szebb is. Ma reggel 7 körül tettem fel, du 1 körül mentem igazolványképet csináltatni, és elcsodálkoztam, hogy photoshopolták-e képet, vagy tényleg ekkorák-e a szempillám :) majd felvilágosítottak, hogy igen, valóban ilyen nagyok. A kiszerelése külön plusz pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

annama

2017. március 30.

Tényleg szép, íves és sűrű pillákat fest, egyelőre nem is csomósodik, igaz, néha kicsit megtörlöm a keféjét, mielőtt festeni kezdek vele. Vicces a keféje, ugyan egyelőre nem értem, mi az előnye ennek a formának. A vízállósága is jó, és micellás vízzel könnyen le tudom mosni, nem tépi a pillákat. Kéte hete használom, és nem vettem észre, hogy hullanának vagy töredeznének a szempilláim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

juditkaa70

2016. január 16.

A szemspirrállak között ez az Oh my good kategória. Gyönyörű,hosszú ívelt szempillákat varázsol. Fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.