Givenchy

Ár:   14 810 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   14 810 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Az első aromás-virágos illat a női parfümök világában. Ez egy ragyogó illat a reflektorok fényében tündöklő hölgynek, érzékibb és kifinomultabb változata a Very Irrésistible Givenchy EDT-nek. Meglepő, szikrázó és elképesztően nőies illat.

Ár: 1400/2600 Ft , Eladó: royne
Állapot: 5 / 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5/10 ml , Eladó: royne
Állapot: 1400 / 2600 Ft , Helyszín: Budapest, fizetés: --
edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Egy volt kolléganőm használta, a férje rendszeresen meglepte ezzel a parfümmel. Nekem akkor nem tetszett, kicsit harsánynak éreztem az illatát, ami az egész irodát beterítette. Egyszer munkából hivatalos voltam egy eseményre, és megkértem, hadd fújjak belőle, mivel nálam nem volt semmi, és akkor megtörtént a csoda. Jó, ezt kis túlzással írom, de rajtam egész másképp muzsikált, a részemmé vált, karakter adott. Krémes, édes, nagy, de mégsem zavaró hatósugárral, amire már többször kaptam bókot. Sokadik üveget használom és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

senskin

2018. július 24.

Ma jött velem haza. Mindenképpen kellett. Édességre, nyári ínyencségre vágytam és ő bohém, szexi. Vidám, élettel teli, szerelmes. Igazi tündöklés ez az illat, viselője magabiztos, lehengerlő. Kifújáskor erőteljes, impulzív. Leszáradáskor füstös, fűszeres. Finom, széplelkű illat. Pasik, ez a végzet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Marcsi66

2017. október 19.

Nem találtam a Sensual változatát,,,így hát ide írom a véleményem,Vakon is be tudtam volna lőni,h melyik márka,és azon belül is hova tartozik,nekem a L' Intense van meg (szilvás) ezért ismerős.,,,80'-évekből sokat lehet meríteni,visszahozni azt az elképesztő nőiességet,ami nélkül nem létezhetett egy parfüm sem,( nem őreges modernizált inkább), Zöldben járok,rózsák között,édes mámorító párájuk,gyönyörű mélységük a hódítás szép meséje,Nagyon tetszetős parfüm,az ánizs különös szépséget,de lehet h már az erotikai fullánkjait szórja,( pasizós szerintem, nagyon is),Jó minőség,kiváló munka,abszolút megmutatkozik
tartós,hétköznapra de alkalminak egyaránt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

tartós,hétköznapra de alkalminak egyaránt

csakmoni

2017. július 16.

2016. júl. Nem is értem, milyen indíttatásból vettem le a polcról kipróbálni. Talán, mert ezt a családot még nem ismerem.
Édes, nőies,szépen összerakott, tartós illat. Nem éles, hanem puha rózsaillat, a szívjegyek közt éreztem egy kis ideig az ánizst, nem volt zavaró, bár nem kedvelem. A leszáradása nagyon édes, de nem gejl. El tudom képzelni, hogy jól mutat finom, nőies nőn, szerethető illat, de nem én vagyok a célközönsége.

ui. 2017. júl. Épp egy éve próbáltam, és ma újra fújtam. Érdekes, a leszáradásában van egy leheletnyi citrus, és ettől olyan finomnak érzem, hogy megkapja az ötödik pontot is, mert ezek szerint ez egy négy évszakos szépséges puhaság. Úgy látszik, öregszem, már egy rózsás-vaníliás illatot is megkívánok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

Vaslady

2017. április 23.

Amikor először próbáltam ezt az illatot,közvetlen,miután felkentem a mintából a csuklóra,csalódott voltam.
Bizony,meg kell várni a leszáradási fázist!
És igen,hozza,a jól megismert és szeretett Givenchy minőséget!
Legalábbis nekem.
Az ismereteim ezzel a divatházzal,még eléggé hiányosak,de amit tudok tőlük,kipróbálok,vagy mintában rendelem.
Elismerem,van egy két csalódás tőlük,de nekem sem tetszhet minden illatuk,ez logikus.
Viszont a nem tetsző 2 illat,amit eddig próbáltam,el kell hogy ismerjem,külön-külön bizony egyéniségek!
De vannak tőlük kedvencem is már :).
Na Ő is belépett a kedvencek közé.
Elsőre erős virágos nyitással indit,de elég neki pár perc,amikor is kap egy enyhe puderes alapot,amin is a rózsak szépen megpihennek,és bizony jön egy csavar,és itt nem válik egyszerűvé,unalmassa az illat.
Ugy magamtól egy cseppnyi mentát tippeltem volna,de fragrantican olvasom,hogy bizony ez az ánizs.
(Kell vennem haza ánizst :-D,hogy tisztában legyek az aromájával,nem nagyon ismerem,és nem is használtam még :-D)
Tartóssága kiváló,hozza a megszokott minőséget.
Egyenlőre nem lett kivánságlistás,de mindenképpen tetszetős illat,igy természetesen adom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Bizony,meg kell várni a leszáradási fázist!
És igen,hozza,a jól megismert és szeretett Givenchy minőséget!
Legalábbis nekem.
De vannak tőlük kedvencem is már :).
Na Ő is belépett a kedvencek közé.
Tartóssága kiváló,hozza a megszokott minőséget.

Flami

2017. február 24.

Tegnap szimatoltam meg, ejha. Elvarázsolt teljesen. Főleg a leszáradás fázisában.
Gondolkodtam, mi lehet ez a csavar benne, ami szokatlan volt az orromnak, hát olvasom, hogy ánizs van benne.
Ezek szerint én azt szeretem.
Úgy hiszem, szét kell néznem a Givenchy illatok varázslatos világában.
A Mester múzsája volt Audrey Hepburn, aki szerintem az egyik legbájosabb színésznő, már csak ezért is szimpátia ébredt bennem.
(Tudom, neki az L'Interdit parfümöt tervezték... :-) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Ezek szerint én azt szeretem.
Úgy hiszem, szét kell néznem a Givenchy illatok varázslatos világában.
(Tudom, neki az L'Interdit parfümöt tervezték... :-) ).

tina30

2016. szeptember 11.

"Édes illat,de egyáltalán nem gejl.Én nem szeretem igazán a rózsás illatokat,de ebben a parfümben nagyon tetszik.. Az egyik legnőieseb illat, rendkívül nagy hatósugárral és tartóssággal.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Luna1024

2016. augusztus 23.

Lehet olyan illatról objektíven írni, amit egy számunkra kedves ember visel? :)
Szerintem nem. Szóval - bár általában igyekszem elkerülni - remélem elnézitek nekem az elfogultságomat. Ez Anyukám illata. Mióta az eszemet tudom, egészen kicsi korom óta nem éreztem rajta más parfümöt, csak ezt. Ahányszor megöleltem vagy hozzábújtam, mindig körbeölelt az "Anya-illat", amit valahányszor megéreztem a lakásban, megnyugtatott, mert tudtam: "itt van Anya, rossz nem történhet". Én nem tartom olyan illatnak, ami "meg akarja hódítani a világot" - ahogy azt a leírás sugallja -, viszont nagyon-nagyon nőies, bújós, édes-gyömölcsös illat, ami feltűnő ugyan, de kifinomult módon. Édeskés, de egyáltalán nem émelyítő. Anya mindig 1-2 fújást használ csak, de az nagyon tartós: még délután is érezhető rajta. A hatósugara közepes, de így jó, mert nem lesz erőszakos, offenzív. Bár Anya középkorú nő, de fiatalabbakon, akár huszonéveseken is el tudom képzelni ezt a parfümöt. Nem kor alapján határoznám meg, kihez illik, inkább az a "szabály", hogy az illetőnek nagyon tisztában kell lennie a nőiességével, kell hozzá ilyen értelemben némi érettség. Ez egy felnőtt nő illata, nem kislányoké - sőt, a magam 21 évével talán még én sem tudnám úgy viselni, ahogy kéne. Mondjuk nem is akarnám, hisz ez Anyukám illata.
Mindenesetre, nagyon szeretnék találni én is egy olyan parfümöt, ami hozzám köthető, kifejez engem és hosszú éveken át elkísér. De a leginkább azt kívánom, hogy még nagyon-nagyon sokáig érezhessem ezt az "Anya-illatot". :)

Mondtam: elfogult vagyok, de mivel amúgy is nagyon kellemes parfüm, így lelkiismeret-furdalás nélkül adok 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Lehet olyan illatról objektíven írni, amit egy számunkra kedves ember visel? :)

Zafina

2016. július 27.

Nekem nagyon nagyon tetszik, főleg a leszáradásakor - szerintem akkor a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

gothmarypoppins

2015. december 8.

Mintát kaptam belőle, de nem pici üvegben hanem tasakban. Gondoltam, csak nem raknak konkrétan pár milliliter parfümöt egy ilyen gagyiba, hanem egy átitatott kendő van benne. Óriási tévedés! :D
Egy parfümözésre sok lenne, így egy részét kiöntöttem egy lezárható tartóba. Na, ennyit az "ajándék lónak ne nézd a fogát" mondásról, amit nem tartottam be. :D

Magáról az illatról: nehezen próbálok ki újat, vannak a jól bevált kedvencek, vanília, rózsa, pézsma, legyen benne, és alapvető édességet keresek. Ebben az illatban elvileg nincs semmi vanília... Elvileg. A bőröm spéci kémiája miatt valahogy mégis vaníliával gazdagodik. Nem tudom, hogy a pontatlan adagolás, vagy a szokatlan illat miatt úgy éreztem egész nap egy parfüm-felhőben ülök, és mások is érzik.
Összegezve, minden köszönet a mintáért, elfogyasztottam, és jó volt, a célját elérte azzal, hogy felkerült ez az illat is egyre növekvő parfüm-kívánságlistámra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.