GlamGlow

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Oxigénnel dúsított, aktív szén tartalmú mélytisztító arcmaszk.

1900 ft - GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask
Ár: 1900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta
1900 Ft GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask
Ár: 1900 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Sophia00

2019. november 5.

Mindig is ki szerettem volna próbálni, de eddig sosem vettem még meg. Benne volt a Pixibox dobozban, így volt lehetőségem megismerni a terméket. Nagyon selymes, üde és puha tapintású lett tőle az arcbőröm, nekem nagyon tetszik. A jövőben biztos beszerzek belőle még pár darabot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

makosbejgli18

2019. július 1.

Semmi extra érzetet nem hagyott. Én az előírt 3 perc helyett 5 percig hagytam fennt. Érdekes, ahogy felhabzik, de eredményben a lemosást követően semmi huh érzésem nem volt. Nem venném újra, nem irritál, ha valakiről tudod, hogy szereti a fancy arcápolókat, akkor ajándékba jó lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Lill22

2019. június 30.

Pixiboxban volt, régóta szerettem volna GlamGlow termeket próbálni, nagyon sok anyag van a maszkon szerintem 2 embernek is elég lenne, de semmi különöset nem kaptam tőle sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

LadySpyro

2019. június 28.

Nekem ez kifejezetten egy "wow" élmény volt. Pixiboxban volt benne, így amint megkaptam másnap ki is próbáltam. Könnyű felhelyezni, tök jól rá is tapad az arcomra, szóval még jönni-menni is tudtam benne, de ahogy beindul rajta/benne a hab, úgy kezd kicsit necces lenni, de nem volt vészes. Én kb 10-15 percig hagytam fent, és számomra meghozta a várt hatást. Friss, üde, selymes arcbőr.
Szívesen újra venném, de egy 6-os csomag 15.000 forintba kerül, szóval majd egyszer..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Erina

2019. június 27.

Már a tasakon érezni, hogy tele van anyaggal bőven, mert azért van egy kis súlya, nem egy fátyol maszk. Könnyű felhelyezni, és szinte azonnal látható, ahogy beindul. Alapból fekete a maszk színe, de a levegő hatására elkezd "habzani" és a 3 perc elteltével szinte fehér lesz a sok habtól. Illata nem nagyon van, hatása elmegy kategória. Kellemes amíg fent van, de ennyi. Nincs az a hűha érzés használata után. Örülök, hogy a Pixiben volt, hogy kipróbálhattam, de nem éri meg az árát. Azért kap 3 csillagot, mert nem irritálta a bőröm, és jó buli volt a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Vanda234

2019. január 9.

Jó sokszor próbáltam má imádtam használni nagyon kis mókás bá az ára ázott képest túl drága hasonlókat a móka kedvéért már olcsóbban is lehet szóval igaziból párszor jó volt használni de van ennel sokkal jobb is ugyan ilyen célra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Madi

2018. november 17.

Véleményem szerint, ez a maszk inkább olajos bőrre való, véletlenül sem szárazra, de még kombináltra (mint az enyém) sem kimondottan javasolnám, holott elvileg minden bőrtípusra ajánlott.
Bár irritáció nem lépett fel a használat közben vagy után, a bőrömet kiszárította és miután levettem eléggé húzódott, de minimálisan még másnap reggel is, délutánra pedig sokkal láthatóbbak voltak a pórusaim, mint általában. Ezen felül érzem, hogy szomjas a bőröm.
Mindent összevetve, 3000 forintot (ennyibe kerül a Douglas-ben) semmiképpen sem ér, maximum egyet, de azt sem nekem. Sajnos ez a maszk nálam nem lesz visszatérő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA, Saccharide Isomerate, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.