GlamGlow

Ár:   14 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   14 490 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

72 órás folyamatos hidratálást biztosító könnyű krém, hármas hialuronsav komplexszel.

laraworld

2018. július 8.

Sajnos csak az előzőeket tudom megerősíteni. Kár, hogy nem valamelyik ikonikus terméküket vettem meg inkább. Csúnya melléfogás részemről is, a hidratáló ereje minimális, pár órán belül már semmi hatása sincs, állaga egy katyvasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Morci

2018. június 8.

Pfff, ez nagy melléfogás. Próbáltam a márkától pár dolgot, amik bejöttek. Amikor megláttam ezt a krémet, felcsillant a szemem, azt gondoltam, remek könnyű, nyári hidratáló lesz. Az illata a szokásos Glamglow-szag, én speciel utálom, de a cél érdekében el tudom viselni. Viszont ez a krém szörnyű. Bár vizes-géles állagú, mégsem szívja be a bőröm, csak csúszkál rajta ide-oda. Marha gyorsan átzsírosodik tőle a homlokom. Szerintem nem is hidratál eléggé, pedig ez lenne a funkciója. Most kínomban éjszakára kenegetem, ha már megvettem egy rakás pénzért, de azt hiszem, Anyukámnál fog landolni, hátha az ő száraz bőrére beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Squalane eo 1 0

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.