Glow Recipe

Ár:   7000 Ft és 13 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1313, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   7000 Ft és 13 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hidratáló krémek

A görögdinnye fényes alvómaszk egy fényűzően pompás, lélegző alvómaszk, amely simítja és tökéletesíti a bőrt egy éjszakán át. Ez a párnabiztos formula sugárzásnövelő hialuronsav-maszkként szolgál, amely nyugtató, aminosavban gazdag görögdinnye kivonattal, hidratáló hialuronsavval és pórusfinomító AHA-kkal működik, amelyek alvás közben enyhén kiszáradnak és tisztulnak. Ez gyorsan a ragyogó bőr maszkjává válik.

her6

2020. augusztus 19.

Ez a krém nekem A hidratáló. Bármelyik este használom gyönyörű bőrrel kelek fel. Ez adja nekem azt az igazi glow from within hatást, ettől érzem először, hogy smink nélkül is kimennék az utcára (ami nálam nagy szó :) ). Nekem elég sokáig elég, egy kisebb kiszerelést használok hónapok óta kb minden 2.-3. este, mert azért hámlasztó van benne és én szeretem a saját hámlasztóimat is használni, azokkal együtt nekem kicsit sok. Már előre sírok az ára miatt, de mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

umpalumpa

2020. június 9.

Volt egy minim, azt hamar "befaltam". Nagyon tetszett a vicces állaga, az illata (üdítő hatású, elég élethű dinnye). Magában használtam, mert nyár volt és ilyenkor nem visel le több réteget a bőröm. Kicsit hidratált és összébb húzottnak látszottak a pórusaim.
Később egy 30 ml-esre csaptam le. Ezt már hidegben kezdtem és utolsó rétegnek kentem fel. Ilyenkor a vízzáró-megtartó képessége érvényesült.
Most megint melegebb van és kezdem magában kenni pár naponta. Ragyogó bőrt azért inkább más kencétől szerezek, de azért nagyon szeretem ezt is.
Az illata még mindig elvarázsol, az állaga tetszik, a kiszerelése olyan guszta, hogy na, de már nem akkora újdonság. Vannak hasonlóan jó cuccok a piacon, nem érdemes ennyi pénz adni érte. De az élmény ebben az estben ér egy plusz csillagot nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Asianlover

2020. február 27.

Itt a piactéren csaptam le még nyáron egy minikére, mert imádom a görögdinnye illatú maszkokat, meg a bőröm is vízhiányos. Az illata sajnos nagyon illékony, pár másodpercet tart. Kicsit nyúlósabb állagú krém, irritációt, problémát nem okozott, viszont csodát sem tett. Semmi extrán kisimult bőr vagy eszméletlen hidratáltság. Biztos, hogy nem fogom nagyban megvenni, vannak ennél százszor jobb cuccok az én bőröm igényeire (pl. Mádara Re.Gene maszk, Adrienne Feller pezsdítő maszkja).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Propanediol, Lactic Acid, Betaine
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.