Glow Recipe

Ár:   £21 és £39   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   25 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dianae, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   £21 és £39
Kiszerelés:   25 ml és 60 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű hidratálókrém, ideális zsíros vagy kombinált bőrre, amely vitaminban gazdag görögdinnye-kivonattal, hidratáló hialuronsavval és nyugtató növényekkel készült, hogy fokozza a bőr ragyogását - tökéletesen lehet rétegezni nyugtató szérumként száraz bőrre is.

slytherclaw

2021. április 23.

Kövezzetek meg, de engem még mindig kísértésbe tud vinni a szép csomagolás, jó illat, de igazából bármi, ami rózsaszín. Szerencsére nem csak ennyit tud ez az arckrém, de nem tagadom, hogy a külseje fogott meg először. Mivel James Welsh nagyon jókat mondott magáról a márkáról több videójában is, úgy döntöttem, hogy megajándékozom magam ezzel, illetve a Watermelon Glow Sleeping Maskkal.
Könnyed, szinte szérumszerű állaga van, nagyon finom, visszafogott görögdinnye illattal. Kevés is elég belőle, szépen eloszlik a bőrön és egy enyhe ragyogást hagy maga után. Az illata nekem elég sokáig érződik, de a bőrömet nem irritálja a parfüm.
Szerintem kombinált vagy zsíros bőrre szuper nyári hidratáló, én is inkább félreteszem melegebb napokra, amikor amúgy mindent ledob magáról a bőröm. Elsősorban nappali hidratálónak tartom jónak, éjszakára kevés lenne nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glutamic Acid, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sárgabarack mag őrlemény, melyet bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.