Golden Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselés hatású fedőlakk

CzFru

2017. január 20.

Sokkal gyorsabban szárad, mint az elvileg gyorsan száradó társa. A tartósságon is javít, de nem annyit, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Noah27

2016. szeptember 30.

Volt már jobb fedőlakkom is :)
De az tény,hogy nagyon szép fénye lesz a körömlakknak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Volt már jobb fedőlakkom is :)
De az tény,hogy nagyon szép fénye lesz a körömlakknak tőle.

borntobe

2015. július 21.

Fényre és tartósságra ugyanaz, mint a btgn. A különbség, hogy sokkal lassabban szárad, nem olyan kemény, hanem inkább szilikonos érzetü a finishe, és nem sárgul a napok múltával. Nekem nagyon tartós, sőt, egy darabig dörzsölgetni kell, hogy beleoldjon a lemosó egy dupla rétegbe. Egy hétig volt rajtam egy francia manikűr (!!!) úgy, hogy minden másnap átkentem egy réteg fedővel. Végül azért szedtem le, mert meguntam, meg egy intenzív zsíroldó mosogatószertől picit bemattult. A száradása tényleg nagyon lassú, ezt leszámítva szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Audrey80

2014. december 3.

Hamar szárad, nem keni el a mintát és remek az ecsete. Nekem bevált, felváltva használom a Moyrával, de mivel az bizonyos lakkokon nem működik, ezért ezt gyakrabban veszem elő. Nálam ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

phoenix

2014. szeptember 1.

Sajnos nekem nem vált be. A legnagyobb probléma, hogy a lakkozás másnapján hajszálrepedések jelennek meg a felszínén. Ráadásul az üveg felénél tartva kezd kezelhetetlenül sűrű lenni, alig tudom felkenni, nyúlik, "szálasodik". Veszek hozzá lakkhígítót, hátha így el tudom majd használni.
Egyébként nagyon-nagyon fényes felületet ad és közepesen gyorsan szárad, a lakkok tartósságát növeli valamennyire, de csodát ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

roni07

2014. szeptember 1.

Sajnos változott a véleményem és nem lettem túl jóba ezzel a fedőlakkal.
Pedig olyan jól indult. :(
Mivel felváltva használom a fedőlakkokat, nem túl gyorsan fogynak, így ennek kb. most érek a feléhez. Katasztrófa amilyen sűrű lett és szálas és nyúlós és minden ami csak lehet.
Valóban gyönyörű fénye van, de ezt tudja más fedőlakk is. Úgy bosszantott a dolog, hogy ment a kukába. Soha többet ilyet!

Két különböző fedőlakkot néztem ki magamnak az itteni vélemények alapján, de mivel éppen egyiket sem kaptam, erre esett a választásom, mivel 2 db másik lakkot is vettem ebből a márkából. Még csak két napja van a kezemen, így a tartósságárol nem sokat tudok mondani, de eddig jól állta a kiképzést. Az ecsete a megszokott, jó kis kézre-körömre álló darab, gyorsan száradt, pedig 5 réteg fölé kentem és nagyon szép fényes a fedése, tényleg mintha gél lakkom lenne. Egyenlőre max. pontszámot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Sajnos változott a véleményem és nem lettem túl jóba ezzel a fedőlakkal.
Pedig olyan jól indult. :(

orchidea8627

2014. május 23.

Szuper fedőlakk! Extra fényes, gyorsan szárad és az ecsete is kényelmes.
Nem utolsósorban az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Szuper fedőlakk! Extra fényes, gyorsan szárad és az ecsete is kényelmes.
Nem utolsósorban az ára is rendben van.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)