Golden Rose

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   online, Nailland

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál amely kihozza a maxiumumot a szempilláidból.

Blackxentric

2019. október 16.

Két hete használom és meglepően jól teljesít. Előtte egy L'Oreal spirált használtam és azt kell mondjam ugyanazt tudja, mint az csak kevesebb kenődéssel. Hihetetlenül olcsó ezért nem vártam tőle sokat. Pozitívan csalódtam, szépen hosszít, ível és szétválaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.