Golden Rose

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   9,3 ml
Lelőhely:   online, Nailland
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 390 Ft

Dúsító és hosszabbító hatású szempillaspirál.

Ár: 390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

lcsilla1989

2018. január 15.

Én imádom. Hatalmas pillákat csinál, akkor maszatolódik, ha megdörzsölöm a szemem, egyébként nem potyog, nyáron kenek rá egy réteg vízálló spirált és így nincs vele próblémám. Eddig csak Maxfactor spiráljaim voltak, de mióta ezt megvettem ez a number1. Az ára verhetetlen 390 Ft. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Szandihh

2017. augusztus 19.

Szeretem a Golden Rose-os szempillaspirálokat.Olcsó,illetve a végeredmény is nagyon szép.Nem vesz fel túl sok festéket,nem ragadnak össze a pilláim, viszont hatalmas hátránya, hogy nem a legjobb a tartósság.Mind a szem alá kerül a festék, és tiszta fekete a szem alatt. Ennek ellenére szeretem, főképp a narancssárga változatot, illetve a tartósságának idejét úgy növelem,hogy egy másik,tartósabb szempillaspirállal átszaladok a pilláimon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Hidratálók: Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.