Golden Rose

Ár:   330 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A WOW! kollekció mini körömlakkokból áll, melyek 6ml kiszerelésben kaphatóak.

100 különböző árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

katalin89

2021. április 23.

Már egy ideje nem vettem új körömlakkot, mert a már meglévőket akartam elhasználni. Mivel levendulás/pasztel-lila körömlakkom nincsen és nagyon megtetszett az a szín, ezért hosszú idő után most mégis vettem két árnyalatot ebből a termékcsaládból (28 és 96). És WOW! Két réteg elég az üvegben léső szín eléréséhez és viszonlyag tartósak is (napi 3x mosogatás, kézműves munkák - csiszolás, faragás - mellett) kb. 3 napig bírja nekem. Ár-érték arányban nem rossz körömlakk, főleg ha a kedvenc színünket megtaláljuk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Gabria

2019. október 17.

Szuper, hogy 6 ml-es kiszerelésben lehet kapni, ez nekem is tetszik. Szép pigmentált színek, elég nagy a választék, de eléggé alap színek találhatóak belőlük többségében. Próbáltam azért egy-két különlegesebb darabot is beszerezni, már ha volt. Persze van, amikor az ember lánya már egy kicsit többre vágyik, ettől függetlenül én sem tudok rosszat mondani ezekről a lakkokról. 4 szín van meg belőle: 44, 61, 64, 87. Az ecsete a klasszikus, nincs lekerekítve, így megoldható a lakkozás, bár aki a kerekítetthez szokott lehet egy picit kényelmetlenebb lesz neki. A legrégebbi legalább már 3 éve megvan nekem és még mindig használható, ugyanolyan a minősége, mint az elején, ami kevés lakkról mondható el szerintem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

annabee

2018. április 3.

Csak sorolni tudom, hogy mi miatt szeretem ezeket a körömlakkokat: jó a kiszerelése, olcsó, pigmentált, 5-7 napig tart, nem szárad be, a szivárvány szinte minden színében kapható. Nekem 12 szín van meg. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki legalább egyszer! Aztán úgy is bele szeret és nem fogja tudni mi az elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Regi84

2018. február 19.

Szerintem nagyon jó körömlakk. Nem szeretem a normál méreteket mert előbb szárad be vagy lesz teljesen használhatatlanul ragacsos állagú, mint hogy elfogyna. Jó színekben lehet kapni, fedőlakkal tartós, szépen egyenletesen fed. Írta valaki hogy nem egy Chanel. Hát nem az mert az csak 2 napot bír :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Vicus7

2017. november 13.

Az eladó beszélt rá. Szkeptikus voltam, de mivel rendkívül olcsó így megvettem. Kellemes csalódás. Én használok alap és fedőlakkot így 6 napig tart és nagyon szépek a színei, már a harmadik színt veszem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Lori1991

2017. november 12.

Nemrég vettem és mar ki is próbáltam, pár nap után abszolút elégedett vagyok. Az ár érték arány 5*,a kis kiszerelés nálam külön hozzátesz a pozitív ertekeleshez mert elég gyorsan megunom a lakkokat. Szépen fed,nem csíkos,biztos h újra fogom venni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

szlili

2017. augusztus 26.

Alap- és fedőlakkal nagyon tartós, akár 5 napot is bír mosogatás-miegymás mellett. :) Rengeteg gyönyörű szín van belőle, 2 rétegben még a sötétek is jól fednek, nem csíkos, gyorsan szárad. Amilyen picurka és olcsó, be lehet tárazni a színekből és mire megunná az ember már el is fogy, nincs ideje besűrűsödni. Sok szín csücsül már a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Makk Zsuzsó

2017. június 25.

Nekem egy nude árnyalat van, és lábkörömre használtam. Ennyi pénzért bőven megéri. Egy rétegben is jól fed, nem pattog le hamar (6. napja van fent), nincs valami szép fénye, de ezt fedőlakkal lehet orvosolni. Érdemes kipróbálni, mert nagy a színválaszték, szuper ár/érték arány, biztos nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

svivko

2017. május 5.

Tényleg Wow! ez a kicsike, egy alvadtvér-csillámokkal-színt vettem. Nagyon szépen fed, 2 rétegben, és meglepően szuper a tartóssága is. 5 nap alatt csak a körömvégről kopott le, a köröm felületéről nem. Magas fénye van, és viszonylat gyors a száradási ideje. Ehhez képest hihetetlen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

FKingu

2017. március 18.

Marionnaudban találtam rá, ennyiért nagyon szuper kis termék. Akár már 1rétegben is fed, ráadásul egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 6 / CI 15850, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Aluminum Powder / CI 77000, Manganese Violet / CI 77742, CI 74260, Carmine / CI 75470

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.