Good Bubble

Ár:   1860 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   BioFamily   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: goodbubblehungary, Módosítva: 2019. december 11.

Lelőhely:   BioFamily
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmas érzékeny és ekcémára hajlamos kisgyermekek számára. Allergénmentes készítmény tápláló kókusz olajjal, shea vajjal és avokádó olajjal.

• hipoallergén
  • nem tartalmaz szulfátokat, káros és irritáló anyagokat, illatanyagokat, szilikont, parabéneket, ásványiolajat, PEGt, ftalátokat és mesterséges színezéket
  • vegán

KPA

2019. december 16.

Kisbabám érzékeny bőrére vettem, kipirosodás ellen. Nagyon jól teljesít, megszüntette a problémát. Tökéletesen felszívódik és hidratál. Nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Illatmentes. És amit még észrevettem, hogy az én száraz, ekcémás kézbőrömet is rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil