Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lauraixy, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lauraixy

2015. január 17.

Ajándékba kaptam, de nagyon tetszik. Egyszer elég rákenni a körmömre és már fed is, gyorsan szárad és tartós. Neten megnéztem az ára elég húzós és itthon nem is nagyon láttam még. Aki esetleg külföldön jár érdemes beruházni egyre mert ünnepekre bulikba nagyon szép :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266, Red 34 Lake / CI 15880

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.