Gosh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   Müller, online

Vízálló szemhéjfesték ásványi összetétellel.

Krémes állagú és tökéletes intenzitású. Széles színskálában kapható, mindegy 10 árnyalatban, tartós, víz- és kenődés álló. A praktikus kiszerelése megkönnyíti a használatát. Táplálja a bőrt, könnyen felvihető, minden évszakban és időben alkalmazható, még esőben is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sarria

2021. szeptember 23.

Gyors sminkre tökéletes, könnyen felvihető és eldolgozni is hamar ellehet. Szép színei vannak és a redőkbe se tapad bele. Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

TamaraS

2019. december 27.

02 Beige árnyalatban van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon krémes, kellemes használni és gyönyörű arany színe van ami nem kopik meg nap végig sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

fungiiiii

2016. május 18.

Nekem a fehér van meg, és a legjobb szemhéjfesték, amit valaha használtam.
Én egyszerűen felkenem, és az ujjammal eloszlatom. Nincs türelmem hosszasan sminkelni, és így + szempillaspirál hatalmas szemeket eredményez!
Nagyon könnyen használható, elég tartós, egyenletesen kopik, nem gyűlik össze a kis ráncocskákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Nekem a fehér van meg, és a legjobb szemhéjfesték, amit valaha használtam.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0