Gosh

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. július 22.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Müller, online

19 színben elérhető vízálló szemceruza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Timi01

2022. szeptember 8.

Katasztrófa. Nem maszatolódik mivel alig fog viszont hegyezés után nem tudom leimádkozni a hegyezőről a rákenődött festéket. Olyan mintha egy fadarabbal karistolnám a szemhéjamat. Ja, a legjobb rész kimaradt. Nagy bátran 3 különböző árnyalatot vettem mert a kirakott teszter egy álom volt. Puha, pigmentált, egyszerűen szuper volt. Nem tudom, hogy más is járt-e már így vagy csak nekem romlik a memóriám és mire hazaérek sokkal szebbre, jobbra emlékszem de kezd elegem lenni abból, hogy a kirakott teszterek rendre sokkal jobb minőségűek mint amit valójában megveszünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Jane

2020. október 26.

Eltűnt a szokásos fekete géles szemceruzám és annak helyébe kerestem más alternatívát. Természetesen fekete színben vettem meg de felkenve inkább szürkének mondanám. Egyáltalán nem pigmentált, nem tartós és szemhéjfesték fölé egy örökkévalóság felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 26.

Dottir

2020. augusztus 15.

Hypnotic grey színben van meg. Egyelőre! Biztos hogy be fogok nevezni több színre, mert meglepően jó ceruza, egy ideje az aktuális kedvenc. Ebben persze nagy szerepe van annak, hogy nem irritálja a szemem, pedig nem mindenfree, a márka oldalán csak a parfümmentességet említik (miért, van illatos szemcerka?). Ez önmagában még kevés lenne, de kellemes a használata, tetszetős az eredmény és tényleg tartós. Puhább típusú krémes ceruza, könnyedén siklik a bőrön, szépen satírozható (egy darabig), építhető, aki viszont nagyon éles és vékony vonalra vágyik, ne ezt válassza, mert úgy hamar elfarigcsálható. Nekem a nyárban is szépen tart, a vízvonalon is egész jól megmarad.
Ez a szín egy jó alternatíva a feketére, bársonyos, feketésbe hajló szürke. Azt nem tudom, a többi szín is így viselkedik-e, de tervezem többnek is a kipróbálását (például látom, hogy zöldben nagyon erős a felhozatal).
Összességében nagyon korrekt minőség, reálisan árazott darab, abszolút jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

kremnzk

2020. április 19.

Sötétbarna árnyalatban használom. Nagyon szeretem, mióta rátaláltam mindig újra is veszem. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

danyadi77

2018. szeptember 1.

Szürke színben vettem külföldön. Nem mondom, hogy olyan nagyon vízálló, de tovább tart,mint egy átlagos szemceruza. Picit gélesnek tűnik. A színe szép, alapvetően egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nuvola

2018. július 9.

Felüdülés ezt használni az előző l'Oreal-os szemceruzám után! Az nem bírt megmaradni a helyén, a vízvonalról lecsusszant a szemem alá, úgyhogy aludtam, vagy sem, mindig biztosította a nyúzott hatást. Kényszerítettem magam, hogy elhasználjam, de egy centire a végétől felhagytam az önkínzással, és jött a ...

GOSH! Erősen pigmentált, könnyen siklik a bőrön, és fennmarad még a vízvonalon is. A minap, tikkasztó hőségben úgy adta meg kicsit magát vízvonalon, hogy a szem melletti sávban lepislogtam ugyan, de akkor is tartott a szempillasor oldalán. Vagyis továbbra is kontúrozta a szemem, ahogy kell.

Úgy tűnik, a dánok nem csak filmből tudnak jót gyártani.

UPDATE: Faragáskor a ceruzabelső érintetlen marad, vagyis nincs semmi tékozlás. Nagyon helyes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Úgy tűnik, a dánok nem csak filmből tudnak jót gyártani.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.