Green Pharmacy

Ár:   784 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Ekkra, az összetevőket feltöltötte: csaki.eniko, Módosítva: 2015. június 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

A természet ihlette, kiváló minőségű rózsaolaj kivonatot tartalmazó nappali-éjszakai krém pathenollal.

Elősegíti az optimális hidratáltságot és regenerációt. Az arcbőr tápláltabb, simább, feszesebb és puhább lesz rendszeres használatától. Elősegíti a bőr védőrétegének regenerálódását.

x

2020. február 10.

Szeretem az illatát, valami mennyei, de nem hidratál különösebben. Gyorsan felszívódik, de később mintha semmit sem kentem volna. A maradékot fel fogom turbózni olajokkal, akkor hátha jobban érzem a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Erika80

2019. november 16.

Őszre számomra jó kis krém. Bár arcra alapvetően nem ezt használom, de hozzá is folyamodok mostanában. Gyorsan beszívódik, nem nehezetíti el a bőröm, hidratál és visszafogott, finom rózsa illatú krém. Nagyon szeretem a rózsás dolgokat, így megörültem amikor megláttam. Kezemre is használom. Számomra remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

viragerdelyi

2019. május 4.

Anyukám kapta, az övét szoktam használni, amikor hazajövök. Kellemes illatú, jól hidratál, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

CintreLow

2019. március 20.

Még az extrém száraz bőrömet is hatékonyan tudta hidratálni, de abba kellett hagynom a használatát, mivel iszonyúan mitesszer- és pattanásképző. 2 hét után ellepték az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

blackrose

2018. október 15.

Váltanom kellett, mert a bőröm megszokott egy másik krèmet, azèrt esett erre a választásom mert szèpek az összetevői. Eddig szereti a bőröm,kezdem megszokni az illatát is.Kizárólag este használom, mert nekem nappalra kicsit sok lenne a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Bogyo96

2018. március 11.

Jól hidratál, bár én felturbóztam egy kis jojoba olajjal mert nagyon száraz az arcbőröm télen. Az illata és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Saranhuone

2017. február 23.

Az illata miatt vettem meg, no meg mert a márka hajápoló termékeit nagyon szeretem. Igazából sima hidratáló krémnek vettem, ami kicsit "megeteti" az éjszakázástól fáradt bőrömet, így a ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok. Nekem inkább nehezebbnek tűnik, lassan szívódik be, éjszakára kenem fel és reggel még érzem a bőrömön a zsíros hatást. De úgy összességében nincs vele semmi probléma, hidratál, nem lett kiütéses tőle a bőröm, megszüntette a hideg okozta pirosságot és hámlást, az illata meg valami isteni. Ár tekintetében nagyon jó vétel, nekem nagyon kevés kell belőle egyszerre, így sokáig elég lesz. Az eddigi krémeimből 50 ml került kb. ennyibe vagy többe, de kb. ugyanezt adták. Egyelőre adok neki egy 4-est, mert még csak 2 hete használom, majd jövök frissíteni. De így eddig pozitív véleményt szavazok meg neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

buzavirag

2016. december 11.

Anyukámnak van ilyen, ő teljesen meg van vele elégedve ár/érték arányban. Néha-néha én is használom, szerintem megfelelő télre is. Én inkább a nehezebb krémek közé sorolnám, vizes állagúnak nem mondható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

PiciCic

2016. május 13.

Ár-érték arányban nagyon jó,de én a nehezebb krémeket jobban szeretem,mert mostanában száraz a bőröm. Összességében jó vétel volt,nem kizárt,hogy újra találkozunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

MrsShadow

2016. január 28.

Jól hidratál, bár hidegebb időben lehet, egy kicsit nehezebb krémet kellene használni. Szeretem, valószínűleg újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.