Green Pharmacy

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A természetes só- és cukorkristályokat tartalmazó testradír tisztít és táplál, illatával felélénkíti az érzékeket, ugyanakkor meg is nyugtatja a testet és a lelket. Gyengéden távolítja el az elhalt hámréteget, javítja a mikrokeringést. Az egzotikus shea vaj puhítja a bőrt, hidratál, táplál és regenerál. A zöld kávé kivonat elősegíti a hidratáltságot, és megtartja a bőr rugalmasságát.

pannab

2018. június 28.

Szuper illata van, táplál és jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

Szuper illata van, táplál és jól teszi a dolgát.

Timicat

2018. január 5.

Nagyon jó termék, de az illata nekem borzalmas. Nem tudom mire hasonlít de nekem nem kávés. A funkciója alapján amugy egy szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

hvcs

2017. december 18.

Én *nagyon* szeretem. Az illata visszafogott, tökéletesen tisztít, az olajok miatt szépen hidratál, testápolót használni utána még száraz bőrűeknek sem kell. A szokásos figyelmeztetések: arcra csak óvatosan, érzékeny bőrre ne használd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

mokkalany

2016. augusztus 3.

Nem tudom, mennyire szép ez az összetevő lista, de szeretem használni ezt a radírt, sőt eddig talán ez a kedvencem. Kicsit fura zöld színe van, de azért nem túl természetellenes, az illata pedig isteni, tényleg egyszerre élénkítő és megnyugtató. Látom és érzem benne a só- és cukorkristályokat, ezért bízom benne, hogy mentes a műanyagdaraboktól. Igyekszem teljesen száműzni a műanyaggolyós radírokat (sajnos arcra néha kénytelen vagyok olyat használni), mert annál még a só, a cukor, a kávézacc, vagy bármi más jobb. Ebben a radírban kicsit nagyok a kristályok, de összezsugorodnak és el is olvadnak, ahogy alkalmazza őket az ember. Olyankor használom, amikor fontos a bőr puhasága, mert nem akarok/tudok utána testápolózni. Ebben gazdag olajok vannak - érzetre -, és tökéletes lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.