Green Pharmacy

Ár:   510 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: Iboly, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

• Természetes gyógynövényi formula, amely régi gyógynövény receptek alapján készült.
  • Erősíti, újrastruktúrálja a hajat, csökkentheti a hajhullást, a korpásodást és a faggyútermelést.
  • Segít megakadályozni, hogy a haj ragadóssá és elnehezültté váljon.
  • Tartalmaz kamilla, orvosi kálmosgyök törzset, martilapu és búzacsíra kivonatot, amelyek áplálják a fejbőrt, vitalizálják a hajszálakat a tövektől a végekig, rendszeres használata elősegíti, hogy a haj egészségessé, sűrűbbé, rugalmassabbá és fényesebbé váljon.

Ár: 510 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pocok7

2020. december 16.

Régebben használtam, nagyon szépen rendbe tette a töredező hajam + kicsit gyorsabban is nőtt tőle :) 1 flakon használata után nem vettem újra, mert ellustultam és nem használtam a vége felé, pedig tényleg jó.. + a párom nem bírt mellettem megmaradni a gyógynövény illata miatt, szerinte irtó büdös, nekem sem volt a kedvencem, de én azért el tudtam viselni, főleg azért mert megérte.. Lehet valamikor újraveszem, egy kis + sosem árt ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

kaposztamester

2019. szeptember 12.

Szerintem is jó termék , jó áron. Finom puha lesz tőle a hajam. Ez a pumpás verzió is tökéletes. Éjszakára fújom be én is, teljesen jól szuperál .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Pecci

2019. augusztus 22.

Nagyon szerettem volna, ha a termék bevalik nekem, de sajnos a seborrheas fejbőrömmel nem jönnek ki jól. :( A pontjaibol, viszont így sem vonok le, mert egyrészt, amikor használtam, fényes és puha volt a hajam, másrészt a szüleim használják, és nekik tökéletesen funkcionál. Jó termék jó áron, megeri rá beruhazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Evota

2019. június 20.

Hajam nagyon durván igénybevett, többször is volt szőkítve (eredetileg nagyon sötét), vasalva.
A hajvégeg folyamatosan potyognak le, a frufru résznél már elég rövid a hajam, pedig sose vágatok belőle.
Rengeteg dolgot kipróbáltam már, kezdve a igénybevett hajra való samponnal, hajpakolással, balzsammal, olajjal, egészen a kapszuláig. Nem igazán értem el eredményt, bár a legtöbb esetben legalább a kifésülést könnyítette a sok szer.
Természetes összetevői és kedvező ára miatt vettem meg ezt a hajápolót “minden mindegy” alapon.
Az illata kezdetben nem igazán tetszett, azóta viszont kimondottan kedvelem. :) Első néhány használat után kicsit szárazabbnak éreztem a hajam, mikor ráfújtam, ami mostanra teljesen megszűnt! A hajam sokkal puhább, kevésbé törik, fényesebb, könnyen kezelhető.
Seborreas dermatitiszem van, de így sem irritálja a fejbőrt.
Vizes állaga miatt nem nehezíti a hajam.
Részemről jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Seborreas dermatitiszem van, de így sem irritálja a fejbőrt.
Vizes állaga miatt nem nehezíti a hajam.
Részemről jár az 5 csillag. :)

BarbyxXx

2019. május 23.

Régóta kerestem egy hatásos hajvégápolót.. sajnos semmi nem vált be, mivel a szőkítés miatt nagyon roncsolódott az amúgy is vékonyszálú hajam.. már éppen kinéztem egy nagyon drága hajvégápolót, de az egyik bevásárlásom alkalmával megláttam ezt a kis csodát. Mivel nagyon olcsó így azt gondoltam úgy sem hatásos, de aztán elolvastam mit igér és itt is rákerestem, így a pozitív véleményeknek hála mégis megvettem. Még csak 3 hete használom de már most alig törik a hajam, szinte el sem hiszem. Eddig minden fésülködésnél tele volt fél vagy akár 5 centis letört hajakkal minden. Most meg alig törik le pár szál. Számomra egy csodaszer!! Fontos megjegyezni azt is hogy a hajam ugyan úgy festve és szőkitve van mint eddig + vágva is kb 2 hónapja volt utoljára és még ezek ellenére is hatásos. A másik piros pont hogy jobban nő tőle a hajam, ezt nem 3-4 centinek kell elképzelni. De már megvan a havi centis növekedés, ami eddig kb csak fél volt, de helyette visszatört vagy 2 cím is. Tavaly augusztustól idén januárig csak egyre rövidebb lett a hajam.. annyira tört.. januárra már olyan tragédia volt a hajam, hogy elől az összesz visszatört 2-3 centisre. Most először végre a hosszán is látom a változást nem csak a lenövésben. Számomra nagyon megéri és még biztos, hogy nagyon sokszor újra veszem. Mindenkinek ajánlom!! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

viktorkapor

2018. október 21.

Nagyon puha lesz tőle az amúgy száraz hajam, és az illata is finom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Nagyon puha lesz tőle az amúgy száraz hajam, és az illata is finom!

stenonis

2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem, a hajhosszt és a végeket szoktam vele fújkodni, vizesen és szárazon is. Puha és fényes vele a haj, persze mást is használok, de ez is hozzátesz. Egyáltalán nem nehezít el, és hajmosás után használva kicsit a szöszösödést is visszafogja, ami nálam nagy piros pont. Emellett kényelmes használni, jó nagy sugárban permetez, könnyű vele fésülködni, szóval amit egy spriccnis hajápolótól elvárok, azt maximálisan hozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Saranhuone

2017. február 23.

Csak jót tudok róla írni. Hajmosás előtti este befújkálom vele a fejbőrömet, bemasszírozom és egész éjszaka úgy marad. Mosás után a hajam dúsabbra szárad,megemeli a hajtöveket, ráadásul extrém növekedést tapasztaltam mióta rendszeresen (heti 1x) használom. Alapból 2 centit nő a hajam 2 festés között (ami 5 hét) de mióta elkezdtem masszírozni ezzel a cuccal, lett egy 2 centis lenövésem 3 hét alatt, aminek nagyon-nagyon örültem, lévén a fodrász legutóbb elrontotta a hajamat és a tervezettnél 10 centivel kellett rövidebbre vágni utána. Mindenképpen újraveszem és minap megvettem hozzá a sampont és balzsamot is. Poénból elkezdem írni a hajfestéseim időpontját és a lenövéseket, ki akarom számolni hogy mennyit nő a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

snowyfairy

2015. április 12.

A másik Green Pharmacy elixír után ezt vettem meg. És nekem ugyanúgy bejön, mint a másik. Kellemes gyógynövényes illata van. És ápolja a fejbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

muckó

2014. szeptember 4.

Finom kamillás illata van, szerencsére nem annyira alkoholos, így elég kíméletes és szépen ápolja a fejbőrt és hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.