Green Pharmacy

Ár:   664 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 680 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: N.A., az összetevőket feltöltötte: smiley222, Módosítva: 2014. július 18.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 680 Ft

Aromás relaxáció, aktív bőrápolás, természetes növényi kivonatok!

Kímélő, jól hidratáló, bársonyos puhaság és simaság.
Védi a bőrt, köszönhetően a semleges pH-nak. Bőre különlegesen jó illatú lesz.

Az egzotikus Shea vaj megőrzi a bőr fiatalságát. A zöld kávé kivonat gazdag fitoszterolokban és linolsavban, melyek javítják a bőr rugalmasságát.

Kiszerelés: 500 ml

Ár: 664 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Pecci

2019. augusztus 22.

Jól tisztít, kellemes, hosszantarto illata van, az érzékeny bőrömet nem irritálja és szaritja. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Berberis

2018. március 12.

Az összetétele nem túl szimpatikus, de amúgy nagyon tetszik. Az illata nekem szauna/wellness illat. Kikapcsol és megnyugtat, emellett a bőrömet sem szárítja. Ha elfogy ez az óriási flakon, szerintem újra meg fogom rendelni, pedig tusfürdőből szeretek újakat kipróbálni. Viszont az összetevők miatt nem tudok 5 csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

ntapio2

2017. október 21.

Szeretem, jó illata van és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Szeretem, jó illata van és nem szárítja a bőrömet.

fairyqueen

2017. május 11.

Nagyon tetszene ez a tusfürdőt, ha nem lenne benne SLS, így már nem túl "green" ellentétben a termék nevével....sajnos nekem a szulfátok irritálják az ekcémás, érzékeny bőrömet, így nálam ez a termék kilőve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Nessy

2017. április 15.

Mogyorós selyemcukor illata van. Kellemes, nem szárít, nagy mennyiség, megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

reakovats

2017. január 14.

A csomagolásért minden elismerésem! Tényleg olyan, mintha egy gyógyszeres flaska lenne, és a tartalma illatának is van egy enyhe gyógyszeres beütése - pozitív értelemben. Kissé nehezen habzik, így az ember hajlamos többet elpacsmagolni belőle és a nagy kiszerelés ellenére picit hamarabb kiüríteni, ettől függetlenül egy kellemes állagú, használható, gazdaságos tusfürdő, amit nem aranyárban mérnek. Csak azért kap négy csillagot, mert különösebb hidratálást, bőrápolást nem éreztem rajta - ergo semmi extra. Nem javít, de nem is ront.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Mancsuka

2016. december 18.

Imádom! Isteni illata van, a bőrömön sokáig érezni utána. Jól hidratál, jól is habzik, és nem is olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

valaholmessze

2016. december 11.

Jelenleg a kedvenc tusfürdőm! :) Akinek elege van a gejl illatokból, annak kötelező. Az illata nagyon frissítő, én még mindig felélénkülök tőle. Viszont a színén eléggé meglepődtem, barnás kis lötyi. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Tesco-ban is kapható, de bioboltokban kedvezőbben is beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

buzavirag

2016. december 11.

Egy flakonnal használtam el belőle, azt is ajándékba kaptam. Különösebb változást nem vettem észre a bőrömön, egyedül annyit, hogy nem szárította annyira mint pl a baleas tusfürdők. Én az állagát kicsit hígnak találtam, nekem az illata se teljesen jött be, na de ízlések és pofonok... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

mokkalany

2016. november 16.

Tudom-tudom, ez olyan kamu bio, de valamiért ez a kedvenc tusfürdőm. Plusz pont, hogy uniszex illat, a férjem bőrét sem szárítja ki, alkalmasint a testradírja is pompás, és az illata illik az egyik kedvenc testápolómhoz (The Body Shop argánolajos testvaj).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.