Green Pharmacy

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eruska, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyönyörű, hidratált, erős, rugalmas és fényes haj a növények erejének köszönhető. Évszázadok óta Marokkó folyékony aranya, az E-vitaminban gazdag argánolaj, amelyet az igénybevett, száraz és töredezett haj regenerálására használnak. A balzsam kiegyenesíti, fényesebbé, puhábbá, rugalmasabbá, könnyen fésülhetőbbé és alakíthatóbbá teszi a hajat. Elősegíti a környezet káros hatásaival szembeni védelmet, segíti a hajvégek töredezettségének megelőzését. Rendszeres használata erősíti és táplálja a fejbőrt, csillapítja az irritációt. Gránátalma kivonata hidratál és serkenti a regenerálódást és hajszín élénkítését. Használat: vigye fel a balzsamot a teljes hajhosszára, miután leöblítette a sampont, hagyja a haján 5-10 percig, majd alaposan öblítse le.

Biamaki

2020. január 2.

Könnyű balzsam, nem való nagyon száraz hajra. Én szeretem mert puha és könnyű lesz a hajam tőle. Az illata is kellemes, krémes, púderes. Azért a hajvégekre kell utána olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

kismadár

2019. december 19.

Szépen ápolja, hidratálja, feltölti a hajat. Szerettem használni, de azért kedvenc nem lett. Az ára baráti, a mennyiség kiadós, szerintem érdemes kipróbálni. Többet tud, mint amit én vártam tőle. Az illata kellemes, meleg púderes, parfümös, legalább 2 napig a hajban marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Pecci

2019. március 16.

Kellemes illatú balzsam, amely a híg állaga ellenére egesz jól hidratál és puhává teszi a hajam. Anyukám a nyírfas samponnal együtt használja, felváltva a bojtorjanos balzsammal, és nagyon szereti, valószínűleg amíg ez a termék lesz, ő használni fogja. Amikor először használtam, teljesen meglepett, hogy nem csak ígéri, de tényleg kiegyenesitette és emellett fesulhetobbe tette a göndör hajam. Amikor raunok a kallos hair protoxra én is szoktam használni, meg vagyok vele elégedve, de hosszútávon ez nem elég a száraz, göndör hajrá. Egyébként olyan jó puha és selymes hajat varázsol, hogy álom beleturni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Beya93

2017. szeptember 10.

Eleg hig, alapjaraton en is a surubb balzsamokat szeretem, de megalltam hogy a fel flakont a fejemre locsoljam es csak annyit tettem amennyit amugy is, es meglepetesemre teljesen jol hidratalt. Jo puha lett a hajam. Az illata is jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Saranhuone

2017. április 29.

Először az elixírt kezdtem használni és mivel az látványos eredményt hozott, megvettem hozzá a sampont és a balzsamot is.
Könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, nem nehezíti el és az illata valami fantasztikus. A hajam puha és egyenes tőle, szerintem maradok is nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

zsuzska80

2017. március 29.

Nagyon száraz volt a hajam és fejbőröm. Szépen rendbehozták;-) és az illata is nagyon jó és nyugtató;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

willow21

2016. május 21.

Teljesen átlagos balzsam, nekem semmi pluszt nem adott, habár elég sérült a hajam, lehet, hogy egy átlagos állapotú hajra pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Matilda

2016. április 7.

A samponja nagyon bevált, viszont az én hajamnak ez a balzsam kicsit kevés, nem hidratálja eléggé a hajvégeimet, lehet feltuningolom egy kis olajjal és úgy elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Aidyn3

2016. január 24.

Samponjával és natúr argánnal együtt használva teljesen rendbehozták a szétdauerolt, teljesen kiszáradt hajamat! Sokadszor vettem újra, és még sokszor újra is fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

csiriviri

2015. június 12.

Kimondottan jól esett a hajamnak samponozás után.Sajnos nem elég tápláló és az összetevőkben is van kivetnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate