Green Pharmacy

Ár:   530 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 530 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: Eruska, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 589 Ft

A sampon rendszeres használata elősegíti, hogy a haj könnyebbé, fényesebbé, rugalmasabbá és jól hidratálttá vájon.

Évszázadok óta Marokkó folyékony aranya az argán olaj, amely visszaadja a haj fényét, regenerál, kisimítja és lággyá teszi a hajat. Elősegíti annak rugalmassá és könnyen fésülhetővé válását. Védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben, erősíti és táplálja a fejbőrt.
A panthenol hidratál és regenerál, hasonlóan a gránátalma kivonathoz, ami felfrissíti a hajszínét.

Kiszerelés: 350 ml

Ár: 589 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 530 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Wattsy

2019. július 14.

Még csak a flakon felénél tartok, de egyelőre ez igazi megváltás a száraz hajamnak. Selyempuhaságú lesz tőle és könnyen kifésülhető. Ha változik a véleményem, majd jövök vissza updatelni, de remélem nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

helgus96

2018. május 1.

Borzasztó volt. A hajtövem totál zsíros a hajvégem pedig totál száraz lett tőle. Az argánolaj miatt vettem meg, mert önmagába használom az olajat a hajamra és nagyon szeretem, de ebben a formában egyáltalán nem vált be. Alig akart elfogyni, soha többet nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Beya93

2017. október 20.

UPDATE 2017.10.20.
A flakon elhasználása után sajnos teljesen le kell hogy húzzam... Hosszútávon nagyon rossz, 2 naponta kellett hajat mosnom mert a 3.napon már vállalhatatlanul csatak zsíros volt a hajam tőle, és biztos hogy ettől, mert azóta váltottam most járok az 5.napon és most kezd zsírosodni egy kis száraz samponnal még teljesen jó. Nagyon csalódtam mert olcsó és bio (már amennyire), az első pár mosásnál tök jó volt, de utána katasztrófa...nem ajánlom senkinek.

2017.09.10.
Nagyon jol tisztit, mindig jol esik hajatmosni, de ettol kulonosen tisztanak es frissnek erzem a fejem :) az illata is jo orakig korul lengett meg. Szep fenyes is lett a hajam aminek nagyon orulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

UPDATE 2017.10.20.

2017.09.10.

Martu0508

2017. április 23.

Nem rossz sampon. Kevèsbè habzik, az illata rendben van, szèpen tisztìt, nem irritál ès táplálja a száraz hajam. Amièrt viszont sosem fogom ùjravenni, hogy megöli a göndör loknijaim, ezèrt nem áll sehogy a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

zsuzska80

2017. március 29.

Egy bizonyos hajfesték hajfesték nagyon kiszárította nemcsak a hajam, de a fejbőröm is. Erre a problémára kerestem rá,és ez a sampon árban is kiváló. Balzsamjával együtt nagyon tetszik,még az illata is megnyugtat;-) A hajamat is rendbe hozta. Jó a hajfestéket is lecseréltem. De akkor is a sampontól szép a hajam;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

heni91

2017. március 22.

Kerestem egy olyan sampont, a sok agyon reklámozott után, ami egyszerű. Nekem bevált, teljesen jól tisztít, frissnek és üdének érzem a hajam hajmosás után. Használat után balzsam szükséges. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

barthan

2017. március 3.

Sajnos nem vált be, sőt nekem szárazabb lett tőle a hajam..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Sajnos nem vált be, sőt nekem szárazabb lett tőle a hajam..:(

dottih

2017. február 24.

semmi extra :( nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

semmi extra :( nem veszem újra

dorcus89

2016. szeptember 27.

Véletlenül akadtam rá a MediLine egészségházban Budán (egyébként a barátnőm az egyik budapesti tescoban veszi) és el sem hittem, hogy ilyen áron SLS és szilikonmentes sampont lehet kapni. Nekem van itthon argán olajam még azzal egy kicsit felturbóztam. 2 hónapig elég volt, nem habzik nagyon de ettől függetlenül jól tisztít, nagyon jó illata van és nagyon szép a hajam mióta használom. Használok utána balzsamot, de nem a sajátját mert nem tudtam, hogy létezik, de legközelebb már együtt fogom használni. Egyébként egy zalakarosi kis coop-ban láttam ugyanezt a terméket, ugyanezekkel az összetevőkkel annyi különbséggel, hogy ott ez egy coop-os sajátmárkás termék, de drágább volt mint így.
Összességében azért kell utána balzsam/hajvégápoló, de ez nem zavar ha az összetevők tekintetében remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Adrirawia

2016. június 18.

Teljesen véletlen, hogy ezt a sampont vettük meg. Eredetileg a zsíros hajra valót akartuk, de...valamiért ez került a kosárba. Itthon vettük észre, hogy bizony ez nem olyan... De már úgy voltuk, hogy mindegy, elhasználjuk így. Elsőnek fura volt, mert hajmosás után úgy éreztem, hogy nagyon száraz a hajam, aztán a hajvégét szokásosan balzsammal bedörzsöltem (nem szokásom kimosni, mert akkor nálam semmit nem hat. ) és úgy minden jó volt. Lassabban kezdett zsírosodni a fejbőrömnél a haj, de nem szüntette meg, hisz...száraz hajra való. Szeretem az illatát, meg hogy nem habzik úgy, hogy minden csupa hab. Nálam nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.