Green Pharmacy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 530 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2014. október 26.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 530 Ft

Ár: 530 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Klayura

2020. február 25.

Nagyon régóta szenvedek a zsíros hajtő és száraz/sprőd hajvég problémájával. Amikor megláttam ezt a sampont a Sparban, szimpatikus lett, hogy természetes összetevői vannak.
Igazából eddig kb. 4 alkalommal használtam, első mosásnál is jól habzik a másodiknál pedig méginkább. A végeredmény az, hogy csak 3 naponta kell hajat mosnom, a hajvégeim pedig már nem olyanok mint a szalmaboglya. Viszont meghökkenve láttam utólag, hogy van benne parfüm is és alkohol is, amik köztudottan nem tesznek jót a haj szerkezetének. Oké, hogy kell bele valamilyen szárító összetevő, de miért pont alkohol meg parfüm ami roncsolja a hajat?
Ennyi pénzért (ha jól emlékszem 600 forint körül volt valahol) most már elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.
Ja és a korpámat elmulasztotta ez a pár alkalom alatt, szóval legalább erre jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Dana1983

2019. május 19.

Hajmosás után égett és viszketett tőle a fejbőröm. Másnap estére zsíros és korpás lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

vivvuka

2018. október 3.

Nekem nem jött be. Kb a 4. hajmosás után vettem észre, hogy az eddig gyorsan zsírosodó hajam átcsapott hajszárításkor már extra korpásba a vörös viszkető fejbőrről nem is beszélve. Kellemetlen pedig reménykedtem, hogy beválik majd. Kap 3 csillagot mert már nem zsíros a hajam töve :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Ez a sampon mitől annyira természetes? Mert az összetevői alapján nem tűnik annak.
A zsíros fejbőr-száraz hajvég problémámat nem oldotta meg, viszont csúszóssá, lelapulóvá tette a hajam, éljen. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

vikiviglasi

2018. július 26.

Próbáltam 4-5 alkalommal, de nem vált be. Szárazabbnak éreztem a hajvégeimet mint előtte. Alig habzott, inkább gubancolódott használata közben a hajam. Gyorsan leváltottam, mert két naponta kellett hajat mosnom a tőzsírosodástól, nem négy mint általában. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

madradena

2018. február 25.

Rettentően szárít, sajnos nem jött be.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nem festem, rövid frizurával hordom (picit fül alá érő bob). Javítani szeretnék a zsírosodáson (nagyon max 3 napot bír), illetve elkezdett mostanában kicsit jobban hullani, ezért az elmúlt hetekben kipróbáltam néhány sampont és balzsamot, hogy hátha valami csodaszerre akadok. Ebben nem találtam meg sajnos.

Adél Zsana fogalmazott úgy, hogy túlmos. Mikor még csak olvasgattam a véleményeket róla, akkor felkeltette a figyelmemet ez a kifejezés, mert nem igazán tudtam elképzelni, hogy moshat TÚL egy sampon. Hát, jelentem, teljesen jó volt a megfogalmazás: igen, TÚLmos. Olyan mértékben szárít, hogy a hajam teljesen súlytalanná, "testtelenné" vált, semmi volumene nem maradt, semmi tartása. Nem volt jó érzés beletúrni, pedig nagyon selymes volt, de a súlytalansága miatt és a bőröm szárazsága miatt ez kellemetlen érzéssel töltött el. Elképzelhető, hogy a vastagszálú hajra nincs ilyen hatása, csak az enyém nem volt hozzá passzoló sajnos.
Két csillag, mert azért selymes volt a hajam, csak a többi... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Rettentően szárít, sajnos nem jött be.

Két csillag, mert azért selymes volt a hajam, csak a többi... :(

AzAKismacska

2017. november 16.

Problémás, vékony szálú, de sok, olyan, "repdesős", gyorsan zsírosodó, de száraz, töredező végű a hajam- sőt, a tulajdonosának (mára már enyhébb) trichollomániája is van. Szóval, nem lennék hajszál a saját fejemen :)
Most értem el odáig, hogy a 650 féle sampont, olajat, kencét, mindent száműztem, és megpróbálok természetes megoldásokat keresni. Így akadtam a Green Pharmacy termékeire. Először a sampon nekem is csalódás volt, abszolút semmi habzást nem sikerült elérnem, majd a flakonra írtatnak megfelelően ( az instrukciók betartása szintén új fogadalom ) nekiálltam egy második mosásnak is- itt már elértem némi habzást.
Mosás után közvetlenül olyan tipikus "meeh" érzete volt a hajamnak, ez az, amit magamban csak "Wu2"-nek nevezek, faterom kedvenc samponja után szabadon. Szóval, olyan mosott, de nem kellemes érzés. Ezután tettem fel a márka bojtorjános balzsamát, 15 percnyi időn keresztül.
A balzsam rettentő sokat javított a helyzeten. De be kell valljam, azért elmarad a mesterséges összetevőjű kollégáitól.
Másnap a hajamat csak mérsékelten feküdtem el, könnyű, könnyen szálló, egészséges fényű volt. Természetesen, egész nap buzeráltam ( jó kis trichománként ), mivel tudtam, hogy most új cuccot használtam rá- estére a hajtőnél csak picit zsírosodott, tökéletesen vállalható volt másnap is.
Szóval, jelenleg vegyesek az érzéseim, talán a megelégedés felé hajlok. Mindenesetre, 400 ftot nem sajnálok a kipróbálásra.
Azóta még 2-3x mostam vele hajat, ha hosszútávú fejlemény lesz, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Azóta még 2-3x mostam vele hajat, ha hosszútávú fejlemény lesz, update-elek.

dszil

2017. október 27.

A METRO-ban pillantottam meg véletlenül, nagyon csábító volt, hogy ilyen olcsón adnak egy természetes összetevőkkel teli, "minden mentes" sampont. Gondoltam, hogy ennyi pénzért megér egy próbát. Ennél borzasztóbb sampon talán még sose érte a hajamat!!! Már ahogy felkentem, úgy éreztem mintha sűrű ragasztót öntöttem volna a hajamra, egy csomóba összetapadt tőle, imádkoztam, hogy túlélje a hajam....a saját balzsamját (mert azt is megvettem hozzá) vastagon felkentem a hajamra, így sikerült valamennyire kibogozni a csomót a fejem tetején, de egy rémálom volt......nagyon nehéz volt kifésülni a hajamat és szárítás után borzasztó kemény és fénytelen volt tőle a vékonyszálú hajam. Sose kenném fel újra a hajamra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Snowflake96

2016. február 10.

Ez a sampon nekem tényleg csodaszer. Mindig is probléma volt, hogy a hajtövemnél viszonylag gyorsan zsírosodott, de nem akartam egy harmadik hajmosást is beiktatni a heti rutinomba, így próbáltam megfelelő sampont találni rá. A többi zsíros hajra való sampon vagy nem használt vagy egyenesen rossz volt. Aztán rátaláltam erre az intersparban. Igazából azért vettem meg, mert láttam, hogy ez természetes és gondoltam hátha kíméletesebb lesz, mint a többi. Első pár használatnál még csalódás volt, de utána átszokott a hajam erre és azóta is imádom. Egy hete fogyott el az utolsó flakon, majdnem fél évig csak ezt használtam, de ezt már nem is kell újravennem többször, mert a hajam már nem zsíros, hanem normál :)
A hajvégekre szerintem önmagában kevés lenne, arra végig használtam balzsamot és hajvégápolót.
Összességében csak ajánlani tudom és remélem másnak is ilyen jól beválik.

Én az Intersparban és a Metróban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Összességében csak ajánlani tudom és remélem másnak is ilyen jól beválik.

Én az Intersparban és a Metróban vettem.

Adél Zsanna

2015. szeptember 21.

UPDATE: 2-3 hajmosás után is már annyira kiszívta az életet a hajamból, hogy másnap már összetapadt,annyira száraz volt a vége ....
Rettenetesen szárít, túlmos... Annyira NAGY reményeket fűztem hozzá... hiába... NAGYON NEM JÖTT BE!
Kb. 3 hónapja kattogok ezeknek a samponoknak a kipróbálásán! Akkor még nem lehetett itt venni nálunk, azóta viszont egy áruházban és az Intersparban is megjelentek! Ezt az Intersparban szereztem be, 650 Ft-ért ami 350 ml ilyen szép összetevőjű samponnál nagyon jó! (engem szilikon nem zavar, sok mindenen túl vagyok már és a szilikonmentes samponok nem váltották be a reményeket HOSSZÚTÁVON sem, csak szarrá ment a fejbőröm a szulfátok miatt) )
TEHÁT, ez a sampon annak ellenére, hogy SLS/SLES mentes nagyon jól habzik, nagyon jól tisztít, kíméletes! Isteni a hajam egy használat után, de nem akarom elszólni magam ! Egyenlőre jár az 5*
Később UPDATE-elek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Később UPDATE-elek!

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.