Green Pharmacy

Ár:   659 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2016. február 5.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a termék az olívaolaj és a rizstej természetes gazdagságát nyújtja. Örömteli, élvezetes pillanatokkal ajándékoz meg. Lágyan tisztít, optimálisan hidratál, és a semleges pH értéknek köszönhetően védi a bőrt. Meleg aromájú illatot hagy maga után. Az olívaolaj táplál, regenerál és erősíti a bőrt. A kényeztető, tisztán növényi eredetű rizstej kivonat javítja a bőr megjelenését, selymes lágyságot és puhaságot kölcsönöz neki.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

asdf27

2021. június 8.

Az első tusfürdő, ami nem szárít, testápoló nélkül is működik. Az illata nem a kedvencem, de a hatásáért hálás vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Timicat

2020. január 16.

Nagyon finom az illata, nem irritál. Jól habzik és nagyon baráti az ára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Nagyon finom az illata, nem irritál. Jól habzik és nagyon baráti az ára. :)

csemezb

2017. szeptember 7.

A habfürdő verziója van meg, legfőképpen az illata miatt vettem, nagyon megtetszett. Láttam, hogy előttem is írták, hogy megtévesztő a csomagolás, tényleg az, mintha valami natúr/mindenmentes dolgot vennél, de nem. Szeretek vele fürdeni, főként az illata miatt. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Lyah

2016. december 11.

Az új kedvencem, kb. több hónapja, mert nagyon gazdaságos hablabdával használva. Nagyon finom illata van, nem szárít, krémes a habja, igazi relaxáció vele a tusolás nekem. Szerintem amíg lehet kapni, én venni fogom. Kell ennyi pihenés nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Lina_01

2016. november 30.

A csomagolása (és a termék neve) megtévesztő, annyira nem natúr... Az illata finom, de hamar elillan.
Viszont nagyon gazdaságos, eszméletlen sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Viszont nagyon gazdaságos, eszméletlen sokáig kitart!

Severina

2016. július 30.

Csodás illata van, ami hamar el is száll sajnos :( Kellemes érzés a bőrömön, inkább tejes érzetű. Szépen habzik. lágyan tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Matilda

2016. március 18.

Valóban a csomagolása azt tükrözi, hogy natúrabb termékről van szó, de az összetevőket elnézve annyira mégse. Ennek ellenére szimpatikus ez a márka, csak nemrég találtam rá, több terméket is megvásároltam. Ennek a tusfürdőnek legfőképpen az illata fogott meg, a rizses dolgoknak többnyire imádom az illatát. Finom, lágy, édeskés, a gyerekkoromból emlékeztet valamire. Eddig kétszer fürödtem csak vele, de teljesen meg vagyok vele elégedve, jól habzik, nem szárít és praktikus a csomagolása is. A többi fajtának annyira nem tetszett az illata, pedig szívesen kipróbálnék másikat is, de ő elnyerte a tetszésem egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

mokkalany

2016. február 5.

Nyilván nem annyira bio ez a márka sem, de teljesen bio nem lehet, mert akkor hamar tönkremenne, és sokan a természetes anyagokra is allergiásak (pl. méz). De ha ettől eltekintünk, egész jó, nekem legalábbis bevált eddig. Vettem egy argánolajos-fügés testradírt, hogy ne küldjek több műanyag golyócskát az óceánokba, és bizony a só és cukor tökéletesen radíroz, az olaj pedig maradéktalanul hidratál, táplál. A shea vajas, zöld kávés tusfürdő is tetszett, csak kicsit ráuntam. Ennek viszont imádom az illatát első perctől kezdve, de inkább friss, enyhén virágos-gyümölcsös, nőies tisztaságillat, nem olyan édes-mogyorós, mint az előző. Megjegyzem, kevés helyen lehet kapni, én konkrétan csak a budaörsi Kikában találtam. (?) Élmény vele a tusolás, és nem szárítja a bőrömet. Megelőlegezem a maximális pontszámot.

Friss: Az én bőrömet kifejezetten hidratálja. Öröm, bódottá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Friss: Az én bőrömet kifejezetten hidratálja. Öröm, bódottá.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1