Best of Beauty 2019

Greenland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 4.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

illatvarázs*

2012. december 23.

Én az illata miatt képtelen vagyok használni. 1 hónapja vettem, kétszer kipróbáltam a kezemen, de nem tudom elképzelni, hogy az egész testem beborítsam vele.:-( Ha valakit érdekel jutányos áron megválnék tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.

szöszike

2012. április 29.

Mesés az illata, egyszerűen felpörgeti az embert!!!! Csak az ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Mesés az illata, egyszerűen felpörgeti az embert!!!! Csak az ára....

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice