Gres

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Varja, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Fej: narancsfa virága

Szív:rózsa, rózsabors

Alap: édesgyökér, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nushi

2021. május 26.

Nagybetűs SZERELEM elő illatolásra. Gyönyörű édes rózsa valamijen fűszerrel megbolondítva egész nap szagolgatom magam....Persze ezt is ki kell vonni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Torpece

2020. július 17.

Mennyei púderes, enyhén rózsás, picit pézsmás simogató csodaillat! Ja és filléres ára van, szóval gyorsan vadássza le aki kíváncsi lett mert nekem is most sikerült beszereznem egyetlen webáruházból, de ott is csak külön rendelésre érkezett. 100ml nincs 5000 ft, szóval tényleg vicc az ára. Évekkel ezelőtt egy fújóst vettem belőle, akkor még forgalmazta a Notino is, de sajnos azóta ott is és máshol is megszűnt a forgalmazása. Nem értem miért? A fújósomból már csak alig 1-2 ml van és nemrég a nagy pakolászásban újra felfedeztem az illatát, azóta kerestem hol tudnék még beszerezni egy üveggel belőle. Micsoda illat! Aki szeretné, a makeup.hu webáruháznál keresse. Ha nincs készleten kérni kell értesítőt és beszerzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 17.

Masnuci

2020. május 27.

Félve próbáltam ki ezt a parfümöt. Egy ajándékba kapott kis mintácskám van belőle, de miután rajtam a virágos illatok nem működnek (pár kivételtől eltekintve) a rózsásakat meg ki nem állhatom, csak a kíváncsiság vett rá, hogy mégis magamra cseppentsek egy picit belőle. Szappannal a kezemben álltam a fürdőszobai csap előtt, hogy mielőbb levakarhassam, ha kell. Erre viszont nem volt szükség. Ez az eddigi egyetlen rózsás parfüm, ami tökéletesen működik rajtam!! A rózsát nem is érzem ki külön, csak finoman itt-ott lengedezve, inkább édeskésen fűszeres, picit füstös, de mégis krémes. Remekül sikerült kis kompozíció ez, nekem 5 csillagos!

Ma megérkezett a rendelésem, nem tudtam ellenállni olyan kedvező volt az ára. De hogy ez mennyire finom!! Emlékeztem rá, hogy tetszett pár éve mikor először próbáltam, de hogy ennyire jó az már nem rémlett. Azt hiszem lett egy új kedvencem. Talán így kevésbé vérzik a szívem egy-két már nem gyártott gyönyörűségem után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

ALettah

2020. március 16.

Nemrég érkezett, vakvásárlás volt, mivel rózsa rajongóként nem tudtam ellenállni neki, főleg olyan nevetséges áron, ahogy egyes webshopokon adják. Azóta pedig csupa Óóó és Mmm :) Kezdeném a csomagolással: egyszerű, de elegáns, minőségi darab érzését kelti. Felfújáskor sem egysíkú, nekem azonnal rózsa-édesgyőkér-púder kombóban jelenik meg, később érződik a narancsvirág, amit máshol nem imádok, de itt nem tolja magát előtérbe, ezért egész kedvelhető, és a rózsabors is, ami egy kis plusz izgalmat visz bele. Nem kislányos, van benne valami megfontoltság, ami már nem a kamaszok sajátja. Egy nyugodt, szépségével tisztában levő nő illata ez, nagyon kiegyensúlyozott, harmonikus, különleges. Ezt a rózsa-édesgyökér kombinációt elképesztően jól eltalálták. Szillázsa diszkrét, ellemben hosszan megmarad, abszolút munkahelykompatibilis.
Mostanában ez az egyik kedvencem, minden nap örömmel fújom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

Mostanában ez az egyik kedvencem, minden nap örömmel fújom magamra.

nagy.nikike

2019. november 10.

Még most is ámulatba ejt.
A legutóbbi véleményem óta sokat változott az ízlésem rengeteg régi kedvencem ki gyomláltam a készletemből mert már nem én vagyok.
Viszont őt ismét be szereztem és most talán méginkább passzol mint négy évvel ezelőtt.
Az egyik első számú kedvencemmé vált ☺️
Minden nap öröm használni.

A legszebb rózsás illat amihez eddig szerencsém volt. Először mintát rendeltem és már az első próba után tudtam ,hogy ezt a rózsa illatot kerestem eddig, szóval nem volt kérdés ,hogy Ő lesz a szülinapi kívánság listám élén. Már nègy napja a birtokomban van és újra és újra lenyűgöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Még most is ámulatba ejt.
Az egyik első számú kedvencemmé vált ☺️
Minden nap öröm használni.

alphecca

2018. június 27.

Viszonylag kevés rózsaillat van ami nekem nem öreglányos, ez nagyon kellemes, kissé fűszeres,jó pár órán át tartós, nem tolakodó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

Erynnis

2018. február 12.

A rózsabors szépen letompítja az alapjegyek édességét, így egy frissen édes, édesen friss, enyhén fűszeres finom rózsaillat keletkezik. Néhány óra után pedig picit púderessé vàlik. Emlékeztet vamilyen gyermekkori illat élményre, de nem tudom mire... Àra is jó, tartóssága, hatósugara közepes, vagy annál egy kicsit több. Hétköznapra tökéletes, jó érzés viselni! Az üvege letisztult, de mutatós. Plusz pont, hogy a férjem is szereti rajtam. Mivel én a nagy hatósugarú illatokat szeretem, ezért nem jár öt csillag, de aki a diszkrét illatok híve annak nagyon ajànlom.
Ja, és tényleg hasonlít a Magnifique - re a Lancome-tól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Ja, és tényleg hasonlít a Magnifique - re a Lancome-tól!

multisens

2017. június 16.

Hát nekem ez sem lett a kedvencem.Ezt is annyira vártam,hogy megérkezzen.Semmi rózsa,semmi bors az én bőrömön,csak édeskés illatot érzek.Bár a Madame Gres-t is megrendeltem,azzal sem tudok azonosulni,anyukám viszont igen,ez pont neki való és bár a kettőnek teljesen mások az összetevői,ahogy magamra fújtam,nekem egy az egyben ugyan olyan.Semmi különbséget nem érzek a kettő között.
A tartóssága viszont kíváló,az üveg kinézete ugyancsak.
Ezért 3 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

A tartóssága viszont kíváló,az üveg kinézete ugyancsak.
Ezért 3 csillagot tudok adni neki.

angelina69

2016. december 31.

Csak illatminta. Többszöri próbálkozás. Csak édes, krémes rózsa illat. Kellemeske, de nekem túl egysíkú. Aki szereti a lineárisabb parfümöket, annak szívből tudom ajánlani. Elég bőrközeli, de a tartóssága nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.

sword

2016. november 19.

Kellemes, nőies illat, de nekem túlzottan konszolidált és bőrközeli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

Kellemes, nőies illat, de nekem túlzottan konszolidált és bőrközeli.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 60730

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.