Gres

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: DFI, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Fej: kardamon, grapefruit, ananász

Szív:frézia, bazsarózsa, magnólia

Alap:vanília, szantálfa, pacsuli, bőr

Ár: 1790 Ft/10 ml, 1090 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Gres Madame Gres EDP FÚJÓS
Ár: 10 ml 1300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yeticica

2021. október 21.

Rajtam ez az illat egy az egyben Chanel Coco edp.
Ami baromira nem Coco Mademoiselle!!!!! Jól felrevezettek az itteni vélemények.
Fűszeres, tipikus Chanel-esre hangolt, leheletnyit régimódi szantálos illat.
Pacsuli.rajtam sehol, virágok szintén, ellenben kardamom és esküdni mernék, hogy szegfűszeg is egy jó merőkanálnyi, illarozik a legtovább a gyorsan tovaszálló édes gyümölcsös indítás után.
Nekem ez így teljesen ellentmondásos ami az illatélményt illeti: 5 csillag maga az illat, és a koppintás, viszont egyszerűen nem ezt vártam, és abszolúte nem én vgayok. Így erős hármas, gyenge négyes.
Sosem voltam szigorú.... 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Rajtam ez az illat egy az egyben Chanel Coco edp.
Ami baromira nem Coco Mademoiselle!!!!! Jól felrevezettek az itteni vélemények.
Fűszeres, tipikus Chanel-esre hangolt, leheletnyit régimódi szantálos illat.
Sosem voltam szigorú.... 😉

Oila

2021. július 27.

Lehet, hogy népszerűtlen lesz a véleményem, de szerintem ez az illat éppen az, ami: olcsó, különösebb magasabb művészi érték nélküli, ami ráadásul többnek akar látszani, min ami. Ezzel együtt vannak, akiknek a bőrén (pl. Anyukám) gyönyörű és egyedi, elegáns, de nem megközelíthetetlen. Az enyémen sajnos az árkategóriájának megfelelő parfümutánzatok jellegét idézi. Bár minden parfüm szintetikus legalább 90%-ban, nem mindegyikről kiabál ez messziről. Erről számomra igen. Hozzáteszem, hogy vigyázni is kell a beszerzéssel: egy kisfújóst kaptam belőle először, akkor valóban éreztem a Chanel-szerű stílust, és valóban kellemes volt, bár minden igaz rá, amit fentebb írtam - szerintem. Aztán átmenetileg hozzám került egy 100 ml-es üveg, vadonatújonnan, ami viszont egészen más volt: a Cabochardnak jól áll a kissé hamutárca-szerű kesernyés illat, mert ezt várom tőle, és az ettől is nagyszerű. Na most képzeljétek el ezt a jegyet egy Miss Diorra-Coco Mademoiselle-re hajazó parfüm alatt mellékzöngeként. Borzalmas, szúrós, levakarásért kiált. Talán régi volt a parfüm, nem tudom, de ha csak pár év kellett ehhez a mellékillathoz, akkor is óva intek mindenkit, hogy hosszú időre betárazzon belőle, ha most tetszik, jobb addig elhasználni,amíg még kellemes. Mindenesetre nekem ez is fontos adalékinformáció a minőségéről:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Ria13

2021. február 14.

Kellemes illat, mintha Coco Mademoiselle és Miss Dior kombóját szeretné megmutatni...Tényleg kilóg a Grés parfümök megszokott, stílusos és egyedibb “hangvételű” tagjai közül, de megadom az 5 csillagot, mert kellemes, elegánsabb, kortalan és nőies illat. A ZUram és a férfikollégáim szerint: “Na, eeez, ez naaagyon finom!”😹 A Cabochard-tól bezzeg menekülnek! 😞😹 Aki komfortos illatra vágyik fréziával, magnóliával, bazsarózsával, vaníliával, szantálos pacsulival némi bőrös attitűddel és állítólag ananásszal ( ezt én nem érzem ) kardamommal és lédús grapefruit-tal megbolondítva, vvagy csak ajándéknak szánná, az nem tud nagyon mellényúlni😗 Apropó: a “nyúlás-lenyúlás”: A Grés-nek még EZ is stílusosan sikerült, úgyhogy őszintén gratulálok❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

emb1p3

2020. december 3.

Hát nem egy Cabochard típusú klasszikus, így akik afelől közelítenének (mint én), ne tegyék, mert csalódás lesz. Ellenben akik azt inkább fegyverboltban forgalmaznák, nem drogériában, azok lehet, hogy elégedettek lesznek. Sajnos szerintem sokkal elkentebb, összecsapottabb, gyengébb minőségű, mint bármelyik Chanel, ami szóba jött lentebb, akit érdekelnek a parfümök annyira, hogy kiszagol egy Chanelt embertársán, az egészen biztosan nem fogja összetéveszteni Gres asszonyt Coco kisasszonnyal. Ami amúgy nem baj, szerintem. Az ananász nem úgy lédús, valódi ananász, mint a HdP Sandban vagy Nishane-nél, ez csak valami konzerves gyümölcsmix, de azért vidám akkord, aztán pacsulival megtámasztott virágbolti pára, de ez a pacsuli sem a CM-es egyszerre édes és kesernyés, fülledt és ingerlő jegy. Kellemes illat, annak minden előnyével és hátrányával: ízléses, tehát senkit nem fog zavarni, de Keira Knightleynak se fognak nézni miatta. A jól sikerült katalógusillatoknak meg a jellegtelen piacszegmentáló dizájnerparfümöknek abszolút érvényes konkurenciája, és ezt sem kell alulbecsülni, elvégre mi sem fehér roborgóra szállunk fel bőr kezeslábasban, mint Keira az egyik Chanel-reklámban, amikor lelép a szépfiútól, hanem a bkv-ra, farmerban (legalábbis én biztosan :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

lujzcsi

Korcsoport: >54
2020. augusztus 22.

Először egy kis fufut vettem belőle a leírások miatt. Elfújogattam a felét, majd hónapokig hozzá sem nyúltam. Megéreztem egy kellemes illatot a kolléganőmön, ez volt az. Előkotortam, elhasználtam, majd vettem egy 100 millist, annyira nőies, tartós, csíkhúzós, de kellemesen! Elég sokan dicsérik rajtam, még az is, aki nem is jött a közelembe, hogy mi ez a kellemes illat? Ha sétáltatom a kiskutyám, egy-egy szellő felkavarja rajtam, meg is lepődök, hogy a reggeli fújás még este is érződik! Szerintem 40 feletti érett, komoly nőknek való. Elegáns, elit és nem gely!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

narcissus

2020. március 6.

Vakrendelés - nagy öröm. Röviden így lehetne összefoglalni az én történetemet.
Az üvegcse csillagos ötös, nagyon szeretem a letisztult, egyszerűségében is elegáns "csomagolást", a Madame nagyon finoman hozza ezt a kívánalmat. (Legfeljebb a kupak műanyag volta árulkodik arról, hogy nevetségesen olcsón lehet ehhez a pazar parfümhöz hozzájutni...)
Az illattal nagyon meg vagyok elégedve, rajtam leginkább a magnólia érződik, fincsi érett ananász beütéssel. Lágy, ölelős, cseppet sem szúrós, édeskés, de nagyon visszafogottan; egyáltalán nem hivalkodó, de nem is "öreges"!!! Nem egy tucat-illat és ez benne a legvonzóbb: mindenki felkapta eddig a fejét, ahol megjelentem "benne" - és habár nem tolakodóan, de karakteresen jelzi az ottlétét a Madame...
Én egész évben viselem, nekem nem csak a hideg napokra van tartalékolva: olyan istenien, dámásan "felöltözött"-nek érzem magamat benne.
Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.

Vakrendelés - nagy öröm. Röviden így lehetne összefoglalni az én történetemet.
Szeretem!

lovemiyu

2019. október 29.

Vakon rendeltem, sajnos csalodas. A hozzaszolasok alapjan tobbet vartam tole. En semmi egyedit nem talalok benne. Rajtam egy gyumolcskompottal nyakon ontott gyenge Allure koppintas. Az Allure es a CM nagyon egyben van, megfoghatatlan, kifinomult, eggye valunk, nonek erzem magam veluk, a Madame Gres pedig szetesik rajtam, harsog es megfajdul tole a fejem, mint egy hisztis lanykatol, mondhatni gagyi. Igy szamomra onmagaban sem allja meg a helyet. Koppintast pedig mar 2ezer forinttol is lehet kapni. Nem hiszem, hogy el fogom hasznalni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

karaibrahimgil

2019. október 11.

Coco Noir ötödáron. Na jó, az ananász lágyítja a Chanelre jellemző markánsságot, de ettől még tartós finomság. A dobozáról is az említett márka ugrott be elsőre, egyedül a műanyag kupak kelt kissé olcsó érzetet. Remek ajándék 30-on felül, én is egy kedves barátnőmtől kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

engelthaler

2019. október 2.

A leírások alapján rendeltem meg a Madame Grés-t a Notinoról, sajnos számomra használhatatlan. Erős, szúrós, nekem kellemetlen illat, az tény, hogy nagy hatósugarú, tartós (még szappanos lemosás után is). Be kell lássam nem szabad vakon rendelni. Megrendeltem a Grés-től a Rose-t is, az egy teljesen lágy virágillat, a rózsát nem érzem ki belőle, egy üveget el lehet fújkodni, de újra nem venném azt sem. A Madame-ot felteszem eladásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

abodri

2019. május 23.

Az itt olvasottak alapján, vakon vásároltam egy 100 ml-s kiszerelést ebből a csodából. Isteni finom, kortalan, nem nyomulós, nem erőszakos, nem erős illat. Nekem mediterrán élményt nyújt, különösen a leszáradás után. Tengerparton érzem magam, ha szagolgatom. De nem is lepődöm meg, hiszem ma vettem észre a doboz alján, hogy Lalique termék.
Mindenhol lehet ezt a parfümöt használni (nyaralás, kulturális esemény, munkahely) és minden stílushoz passzol (nyári ruha, kosztüm, farmer).
Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Imádom.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.