Gucci

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: tubarózsa, jázmin, rangoon creeper, damaszkuszi rózsa, íriszgyökér

Ár: 2.200 Ft (5 ml); 3.800 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 3000 , Eladó: aydua
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Jászapáti, fizetés: Posta vagy személyes átvétel

lacrymosa88

2020. május 18.

Jöttem, hogy lepontozzam.:-D Mintaként fújtam a csuklómra, és kábé két percet bírtam ki, de nagyobb volt a késztetés, így hamar le is mostam magamról. Tömény, borzalmas locsolókölni szag (vagy esetleg gagyi wc illatosító). Sajnálom, de azt hittem, hogy a márka igényesebb illatokat kreál, hát sajnos belefutottam ebbe a borzalomba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Twyla

2020. május 16.

Nálam a Versace Crystal Noirt ütötte ki most az első helyől, pedig az volt az abszolút kedvenc.
Férjemtől kaptam ajándékba ezt a Guccit, engem nagyon levett a lábamról ez az illat, isteni, meleg, virágoskert... Rózsa, jázmin, ezekre épül, rajtam a jázmin jobban dominál. Édes, meleg, igazi virágoskert, nekem kifejezetten tetszik, kissé bódító, én szeretem a tömény illatokat. Nálam tuti helye van a parfümös a polcon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

lenochka

2020. február 23.

Tiszta, virágos és elegáns illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Tiszta, virágos és elegáns illat.

audreyenn

2020. február 16.

Nem bírnám magamon ezt az illatot, fejfajós, fullasztó virág..talán a jázmin és az írisz sok együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

esztique

2020. február 7.

huhhhh. Érdekes illat. Fújás után valami rémes. Aztán ahogy egyre szagolgatom leszáradás közben érzek valamit, ami nagyon tetszik benne, és csak várok és várok, hogy száradjon le annyira, hogy eltűnjön az a bűz, ami elnyomja a kifinomult illatot, de csak nem tűnik el. Olyan, mintha egy baromi drága és szuper illatra ráfújnának valami rém büdös wc illatosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

Frufru3

2020. január 27.

Büdös.Bocsánat. Nem ajánlom vakvásárlásra.
Első alkalommal papircsikon vittem haza,estére "végülis nem is olyan rossz". Mára kipróbáltam kézfejen..Éreztem,h a háttérben vmi virágok akarnak lenni,de valami koszos,karcos,szürke valami fedi le szegényeket. Én sajnos nem tudtam kivárni,H ebből mi lesz,már ott rövid idő múlva levakargattam,próbáltam elemezgetni,de nem ment,ez csak koszosabb lett.
Jó szándékból írom le,inkább szagoljatok meg 20 illatot,amiből megtaláljátok azt az esetleg csak 1-et,de azt boldogan viszi haza az ember!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Büdös.Bocsánat. Nem ajánlom vakvásárlásra.

TallodiZsofi

2020. január 15.

Végre! Már kezdtem lemondani a Bloom sorozat illatairól, mert mindegyik tetszik, de nem rajtam. A Bloomtól megfájdul a fejem, és rajtam nagyon klasszikus illat, nagymamás. Aztán jött az Acqua di Fiori, ami nagyon zöld, kicsit kapros illat. Nagy melegben tökéletes, de rajtam nagyon pázsit illatú. Nettare di Fiori, már-már siker, de még mindig fejfájdítós, fehér virágbomba, tubarózsa, plusz jázmin. Aztán jött a Gocce di Fiori, hát anyaillat ismét, és dögunalom. Itt tettem le arról, hogy lesz egy Bloomom. Aztán az utolsó mentőöv, Ambrosia di Fiori, RÓZSÁS, a kedvencem! Nekem tökéletes! Fehér virágos, megvan benne a tubarózsa, de a rózsa könnyít rajta, frissebb tőle, de nem zöldebb, és az íriszgyökér, attól olyan Acqua-s, az egyetlen dolog, ami tetszik az Acquaban! Nagyon tartós, nem fejfájdítós, nőies, kifinomult, erőteljes, magabiztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

bobe2795

2020. január 11.

A hétvégém teljesen virágba borult. Ez egy nagyszerú változata a gucci bloom-nak egy kis édes,gazdag és megértő. A szabadság hogy az legyél aki vagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

cssznd

2020. január 11.

Zara Home-ba ha bemegyek, ott van ilyen illat. Nagyon tetszik, ma magamra fújtam, és nagyon kellemes volt érezni magamon. Lehet beszerzem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Dorothyfk

2019. december 7.

Nagyon kifinomult, elegáns illat, és nem túl tolakodó. Nagyon megszerettem, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.