Gucci

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Gucci Bloom illata elevenedik meg ebben a finom, fátyolszerű hajparfümben.

Aysel

2019. április 16.

Nekem egy klasszikus Avon idősebb nőknek szánt parfümje jut eszembe.
Klasszikus virágos illat nem édes cukorka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Nekem egy klasszikus Avon idősebb nőknek szánt parfümje jut eszembe.
Klasszikus virágos illat nem édes cukorka.

aidanne

2018. július 7.

Gyonyoruseges hajparfum valtozata az anya illatnak. Selymes, fatyolszeru illatod ad a hajnak. A jazmin es tubarozsa kettose csodalatos egyveleget ad. Aki szereti Nasomatto Narcotic Venus illatat, de elrettenti az ara, ez tokeletes alternativaja lehet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Linalool