Gucci

Ár:   22 365 Ft, 29 820 Ft és 38 770 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Ár:   22 365 Ft, 29 820 Ft és 38 770 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: keleties-viràgos

Fejjegyek: arab jàzmin, kìnai lonc

Szívjegyek: tubaròzsa, jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, orrisz, benzoin, napos jegye, fàs jegyek, mòsusz

Ár: 500 , Eladó: Nina091
Állapot: 1 fújás hiánnyal , Helyszín: Miskolc, fizetés: --
Ár: 39000 , Eladó: fudanshiro
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel ; ajánlott posta, Foxpost / PostaPont

Serpentina

2021. május 26.

Fura, mert rajtam az Armani My Way-re sokkal jobban emlékeztet, mint az anyaillatra, amiben jóval savanyúbb és töményebb az a bizonyos gyöngyvirágos/liliomos vonal (tudom, hogy valószínűleg nem az, csak az agyam ezzel a jeggyel azonosítja a savasabb fehér virágok keverékét). Egyébként sejtettem, hogy hasonlíthatnak, ezért vártam még az Armani-s verzió megvételével, mert mindenképpen meg akartam tudni, hogy ez annyival jobb és erőteljesebb-e, mint ahogy az indokolatlanul magas ára mutatja (ami tényleg indokolatlan, de még ne szaladjunk ennyire előre).
Édesebb az eredeti Bloom-nál, viszont a My Way-nél fásabb, kicsit érettebb. Az elején megszólalásig teljesen egyformák voltak, utána feléledtek benne a fás tónusok és a karcosabb komponensek (amik az előbbiekben nincsenek), - sokáig nem tudta eldönteni, hogy pontosan mivé akar alakulni rajtam, aztán megállapodott egy szerethető, tavaszias kompozíciónál, mint amilyen a kifújáskor volt.
Nagyon szép, nőies illat alapvetően, a kedvenceim között lenne, és biztosan megvenném, ha… nem másfél óráig tartana. Mert bizony, rajtam ennyi a tartóssága, nem több. Pedig a “profumo” jelzőnek nem az lenne a lényege, hogy intenzívebb és tartósabb az eredeti illatnál? Mindegy, ebből a szempontból nagy csalódás volt. Ami ha rossz illata lett volna, nem zavarna ennyire. ☹️
Ebből a szempontból a My Way-t sokkal inkább ajánlom, ha ez tetszik. Az csak mezei EDP, minden felesleges címke nélkül, de sokkal harsányabb, és estig érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

postareb

2021. január 26.

Számomra csoda illata van. Eszméletlenül kedvelem a tubarózsa és jázmin mixet, én igazán nőnek érzem magamat, amikor ezt a parfümöt viselem. Sajnos, valóban nem a kifejezetten tartós illatok közül való, viszont én még nem találkoztam javarészében tubarózsa és jázmin jegyekkel rendelkező parfümmel, ami annyira hosszantartó volt (ha tudtok ilyet, akkor kérlek szóljatok). Nekem féláron sikerült beszereznem egy 50 ml kiszerelésű változatot, teljes áron nem vásároltam volna meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Verona5

2021. január 23.

Ez egy tubarózsaSOKK! Ember legyen a talpán aki bírja, vagy bír a közelében lenni. Számomra túl sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 23.

Kriszta82

2021. január 8.

Egy mintát kaptam belőle. Tömény orgona nekem (tudom, h elvileg jázmin), az az igazi régi locsolós kölni illat. Azonnal a kedves, rúzsozott, ondolált hajú idős néni képjutott eszembe róla, és a páromnak is. Ami még szintén hátrány, h kb 1 óra múlva már sehol nem volt az illat, legalábbis az én bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Ria13

2020. november 20.

Azt hittem, tarolni fog🙂 A sok pozitív véleményezésű CH Good Girl és egyéb vattacukros, erőszakos és bocsánat, de nekem közönséges tucatillat közül mégis kiemelkedik. Azt hittem, az édessége miatt “sláger” lesz és lám, súlyosan lepontozták az előttem szólók...Akkor én most fogadatlan prókátorként megvédem🙂 A Gucci gondolt egyet és az elmúlt évek tapasztalatai alapján egy igazán édes, addiktív illatcsaláddal rukkolt elő. Ez -elviekben - a virágporok mézes-krémes illatát hivatott visszaadni és szerintem sikerült is neki. Rajtam extrém tartós, bódító és elegáns, a 2020-as felhozatalban, a maga nemében egyedi és érdekes. Lineáris ugyan kissé, de szofisztikáltan buja, érzéki és elegáns. A Bloom sorozaton belül nem Ő a kedvenc, de az ezüst is szépen csillog. A ZUram nem szereti, ezért nem használom, de attól én még 5 csillagot adok ennek a méhecske- csalogató kis szépségnek. Szerintem ez vagy NAGYON tetszik valakinek, vagy azonnal eldönti, hogy SOHA🙂 Megosztó, tehát a Gucci mégis rátapintott az érzékeny pontjainkra és nem engedte, hogy egy átlagos, “ hááát, nem rossz” illatnak tituláljuk🙂 Tessék érte rajongani, vagy utálni, de váltson ki érzelmeket. ( Mondjuk arra ott a Memoire is🙀 )❤️ Én szeretem❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

nyarigabi

2020. október 30.

Ez a sok sok virág az én orromban édes, akácra emlékeztető illattá áll össze, nagyon az én illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

sammy

2020. október 21.

Csak papíron néztem (volna), de nagyon elborult, biocid virágbomba, két percnél tovább nem viseltem el. Gyerekkorom elülső virágos kertjének hatalmas fehér liliomjai jutnak róla eszembe, amik gyönyörűek voltak, mégis épeszű ember sose vitte volna be csokornak. A rövid próba miatt nem húzhatom le teljesen :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

Asianlover

2020. október 9.

2020. oktòber: Jajj, jajj, le kell fokozzam 4-esre :( vègre elèrt a bőrpròba, de igen gyèr a tartòssàg ès a hatòsugàr. Nagyon kedvező àrszint kell majd ehhez, hogy vàsàrlàs legyen...

2020. augusztus: Sajnos csak papìrcsìkos pròba alapjàn tudok mèg ìrni ròla, de màr tűkön ülök, hogy megvegyem! Csodàlatos, gyönyörű illat! Igazi tròpusi jàzmin àlom. Hard core, halàlszagù jàzmin-tubaròzsa a nyitàny, de ez hamar lecsendesül, ès utàna egy igazi vizes-pàràs tròpusi viràgkoktèl marad. Imàdom az ilyen "vizes" illatokat, mint amikor belèpsz egy pàràsan hűvös viràgboltba, vagy jelen esetben pont mint a plakàton, meleg nyàri dèlutàn egy csobogò mellett. Engem leginkàbb Balira emlèkzetet, Tirta Empul templomàra, amikor a rekkenő, pàràs hősègben elèred az àrnyèkos vìzforràst liànokkal körülvève. Varàzslatos. Vàsàrlàs lesz, az szàz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

szeliger

2020. augusztus 17.

Úgy látszik, ez lesz az idei ősz trendje, először Armaniék dobták be a tömény jázmint, most pedig a Gucci ház is ezzel szórakozik, bemutatva, hogy az ő útjuk is errefelé vezet. Kifújáskor is nagyon tömény, édes jázminillat, de nem az igazi, nem is tudom, lehet, hogy a lonctól vagy a benzointól sziruposodik be irgalmatlanul. Ki is ütött, a fejem is zsongott tőle, na gondoltam, ha ez ilyen lesz végig, akkor muszáj lesz megszabadulni tőle. Rajtam nagyjából fél óra múlva csendesedik, de továbbra is a jázmin parancsol a többi illatjegynek. Túl sok és unalmas is, az illat nem mocorog, pedig jobban szeretem, ha egy illat játékos.
Nagy csalódás ez is, bánatos vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Nagy csalódás ez is, bánatos vagyok.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.