Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. augusztus 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: olasz mandarin, feketebors, bergamott

Szívjegyek: jázmin, sambac jázmin, magnólia, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: ausztráliai szantálfa, benzoé, pacsuli

Ár: 3000Ft/5000Ft , Eladó: Szandra1024
Állapot: 5/10ml fújós kérhető , Helyszín: Mosonszentmiklós , fizetés: --
Ár: 15.000 Ft , Eladó: csokirhnn
Állapot: Párszor fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

barcissza

Bőrprobléma: Nincs
2024. június 11.

Ez a nyári illatom!Illetve az egyik..a másik a Gucci Bloom Acqua di Fiori (amit sajnos már nem gyártanak),ezt a két illatot használom váltva! Mikor a melegben nem vágyom a citrusos fanyarságra,csak a tisztaság illatára,akkor használom ezt! Igazi kellemes öblítő illat! Nem édes,nem ragacsos,finom jázmin és ennyi! Rajtam tart egy munkanapon keresztül,ennél többet nem is várok tőle! Mindenképp újra fogom venni,ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 11.

fanni200005

2024. április 12.

Az illata csodás, friss, jázminos, viszont egyáltalán nem tartós rajtam:( Ahhoz elég drága, hogy naponta a fél üveget magamra fújjam, emiatt nem is fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

LaraSz

2024. január 26.

Nagyon erős a jázmin benne (persze ez lenne a lényeg) ennek ellenére nem kelt gagyi wc-spray hatást, de nem az én világom. Extrém tartós, a pumpája az egyik legjobb amivel találkoztam. Tényleg finom, luxus permetet ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

Csibke

2024. január 4.

Tiszta jázmin illat, semmi szintetikus beütés. Tartóssága változó, hideg időben 6-8 óra, egyébként 1-4 óra. Ruhára fújva tartósabb. Sokan dicsérik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 4.

kanaka

2023. december 24.

Olyan illat, amibe imádok beleszippantani, de egyáltalán nem azért, mert klasszikus parfüm jut róla eszembe. Sőt! Ne nevessetek ki érte: kimondottan egy isteni finom mosószer-illat hatása van. Ettől számomra valami megnyugtató biztonságérzetet ad, ami imádom, ahogy körbeölel. A fejjegy kissé valóban mandarinosan fanyarkás. A bergamott is frissességet ad neki. A szívjegyek hozzák a melegséget. Az alapjegyek közül pedig hálás vagyok, hogy egyáltalán nem érezhető a pacsuli, így nem válik fejfájdítóvá.
Semmiképpen nem különleges alkalomhoz illő, hanem kifejezetten amolyan "jól érzem magam a bőrömben"- illat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 24.

Rha

2023. december 5.

2023. december:

Az első órában full rágógumi illat, utána szappanossá válik. A férjemnek felfordult tőle a gyomra. Nekem sem bejövős.. így levonok a korábbi csillagokból.
Sillage: az első órában nagy, utána bőrközelivé válik.
Tartóssága:4-5 óra

2022. augusztus

Kiváncsian mentem be a M-be, hogy megszagoljam, miután a rózsaszín változatát nagyon szeretem és gyakran használom.
Rögtön bőrre fújtam. Elsőre nem tetszett. Ki is jöttem az üzletből. Viszont ahogy telt az idő, változott az illat. Szerintem semmi köze a rózsaszín változathoz, de nem egy rossz illat. Édeskés, virágos, elég intenzív illat.
Sillage: 4
Tartóssága: 4
Még fogom tesztelni. Viszont az ára horror...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 5.

2023. december:

Sillage: az első órában nagy, utána bőrközelivé válik.
Tartóssága:4-5 óra

2022. augusztus

Sillage: 4
Tartóssága: 4
Még fogom tesztelni. Viszont az ára horror...

Vaslady

2023. november 24.

Lehetne tartósabb, viszont ez egy nagyon szép jázminos magnóliás illat ❤️.
Elegáns, és nőies, ha ismeretlenül kapnám, akkor is örülnék neki ❤️.
Van neki egy pozitív kisugárzása, és én a tavaszi évszakra kategorizálnám.
Kortalan illat, bárkin el tudom képzelni, fiatal lány vagy idősebb hölgy, épp ez a varázsa ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 24.

Lehetne tartósabb, viszont ez egy nagyon szép jázminos magnóliás illat ❤️.
Elegáns, és nőies, ha ismeretlenül kapnám, akkor is örülnék neki ❤️.
Van neki egy pozitív kisugárzása, és én a tavaszi évszakra kategorizálnám.

scentriata

2023. október 8.

Gyönyörű jázminos magnólia illat. Véletlenül olvastam, hogy Alberto Morillas alkotása. Komoly,tiszta, elegáns, virágos illat. A tartóssága valóban nem a legjobb, de engem órák múlva is meg-megcirógat. Mindenképpen mellette szól még, hogy igen különleges. Most nem tudnám bekategorizálni. (az alapjegyein túl) Persze az is igaz, hogy nem ismerek minden illatot. Megnézegettem, a Fragin mihez hasonlítják. Például a Chanel Gardeniához. Szerintem nem kimondottan.
Azt hiszem nálam marad ez a szépség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 8.

Azt hiszem nálam marad ez a szépség.

vargarrita

2023. július 21.

Egy ideje már csak niche parfümöt fújok magamra de ez nagyon- nagyon megtetszett! Be is szereztem egyből 100 ml-t.
Kellemes csalódás. Rajtam tartós legalább 6-8 óráig ami szerintem jónak mondható egy ilyen parfüm esetében.
Finom jázmin illat, nem tolakodó, nem sok de érezni.
Ruhán tartósabb mint bőrön, legalábbis nálam biztosan.
5 csillag 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 21.

Finom jázmin illat, nem tolakodó, nem sok de érezni.
Ruhán tartósabb mint bőrön, legalábbis nálam biztosan.
5 csillag 😊

Eva123

2023. április 16.

Elsőre nagyon tömény, pedig én szeretem az édeset és a töményet. Majd szép lassan kezd a végsó illat kialakulni pár perc alatt. Rajtam a mézes negró szagához hasonló illatot ad, ami van amikor kellemes, van hogy nem. Tartóssága nincs arányban az árával és azzal, hogy parfüm. délelőtt felrakod, délután 6 körül semmit se érezni belőle. Ha mozgékonyabb napod van, akkor lehet még ennyi ideig se tart. Viszont érdekes, egyedi illata van, szeretem ezeket a különleges illatokat egy-egy alkalomra, az üvege plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Eugenol, Citral, Coumarin, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.