Gucci

Ár:   €99   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Ár:   €99
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: kamilla, keserű mandula, mósusz, indiai jázmin, jázmin, szantálfa, cédrus, vanília

Ár: 13.500 Ft , Eladó: violator
Állapot: 60 ml, Helyszín: --, fizetés: fizetés előre, banki átutalással. postázom.
Ár: 12.000 Ft. , Eladó: Pinta
Állapot: 40 ml, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázom

hszandi24

2020. február 16.

Legszörnyűbb illat, amit valaha szagoltam eddig. Nekem is hányingerem lett tőle, de én nem tudtam volna neki második esélyt adni. Már csak azt nem értem, miért gyárt valaki tudatosan ilyen borzasztó illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

abodri

2020. január 31.

Életem legérdekesebb, legfurább, legkülönlegesebb illata. Soha nem tapasztaltam olyat, hogy a parfümériában
kifújáskor szinte hányingerem lett tőle, próbáltam letörölni a kezemről, persze nem sikerült. Második tesztelésnél jöttem rá, hogy a kamilla illata volt annyira kellemetlen. (Pedig imádom, de csak teaként.) Parfümben el sem tudtam képzelni.
Aztán kb. félóra múlva nem akartam elhinni, olyan csodálatos finomsággá változott át, ami egyedi és különleges, nőies, arisztokratikus luxus parfüm.
Ekkora meglepetésben még nem volt részem parfüm kapcsán. Merész! Egyedi!!!
Előfordul, hogy hamar megunok egy-egy parfümöt. Ez marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Ekkora meglepetésben még nem volt részem parfüm kapcsán. Merész! Egyedi!!!
Előfordul, hogy hamar megunok egy-egy parfümöt. Ez marad :)

Tarzicia

2020. január 18.

Én szeretem az ilyen típusú, gyógynövényes, zöld vagy vintage illatokat, és minél többen utálják, annál jobb.
Nagyobb durranásra számítottam. Az elején jázmintea kevés kamillával, kicsit zöld, de nem igazán gyógynövényes, pláne nem keserű, sőt, egy idö után enyhén beédesedik. A fő bajom vele az, hogy szétesik két különálló részre, mintha baltával kettévágták volna. Csak térben tudom szemléltetni hogyan: "elöl" friss citrusokat érzek, "hátul" enyhén édes, virágos, kellemeske. A két rész nem csak térben, de időben sem esik egybe, nem keverednek egymással, párhuzamosan léteznek, hol az egyik kerekedik felül, hol a másik.
Én nem tartom kimondottan vintage vagy régies illatnak, de tagadhatatlanul van valami szélfútta, nosztalgikus, békebeli hangulata. (A reklámfilmje is valami ilyesmit akar sugallani, de szerintem kissé félrement, én betépett hippiket látok benne, és hogy mit gondolok az egészről, inkább most nem írom ide.)
Engem kicsit Trussardi Donna-ra és Hermés Jour d'Hermés-re emlékeztet, de mindkettő jobban kidolgozott, és van bennük elegancia, ez itt a Gucci-ból hiányzik.
Nem túl tartós, és visszafogott a hatósugara is, ez egy ilyen megosztó illatnál inkább előny, mint hátrány. Ha valakinek tetszik, nyugodtan megveheti, nem zavar senkit, nem kell tartania attól, hogy majd csak otthon, a négy fal között tudja használni.
Összegezve: én értékelem az újító szellemet, szerintem nem rossz illat ez, csak nem sikerült elég jól. Az ötlet jó, csak a megvalósítás nem az igazi. Egy pici plusz ráfordítással, minőségibb alapanyagokkal, sokkal jobb is lehetett volna. Nem Alberto Morillas fogott mellé, hanem az anyagi keret lehetett szűkre szabott.
Ha az üvegét nézem, ugyanez jut eszembe. Az elgondolás és a design jó, az üveg messziről szép is, de ha közelebbről szemügyre veszem, netán kézbe fogom, azonnal kiderül, hogy szegényke könnyű és olcsó.
A sok negatív véleményt meg szerintem azért kapta, mert szokatlan most ez az illatvilág a sok fajsúlyos (töményen édes, vaníliás, oudos) parfüm után, és kevesen szeretik a természetközeli, zöldfűszeres, gyógynövényes, kamillás, levendulás stb illatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

Lilly92

2020. január 1.

Nagy rajongója vagyok a vintage dolgoknak, úgyhogy alig vártam, hogy kipróbáljam ezt az illatot. Az üvege csodaszép, de sajnos nem lett szerelem. Kifújás után nagyon erős, szúrós, kibogozhatatlan az illata. Aztán pár perc után a bőrömről eltűnt a szúrósság, és egy igazi kis vintage illattá alakult át, ami nagyon is tetszett. Viszont kb 15 perc után az egész köddé vált. Volt-nincs. Sajnos nem tudok 2 csillagnál többet adni valaminek, amit kevesebb mint fél órán át érezhető, és ennek a rövid időnek is csak a felétől válik élvezhetővé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

mujerconfused

2019. december 31.

Minimum 10szer magamra fújtam a Müllerben, egyszerűen annyira szokatlan.
Végül beadtam a derekam és vettem egy kis üveggel és egyre jobban imádom, kamillás-zöld finomság :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Minimum 10szer magamra fújtam a Müllerben, egyszerűen annyira szokatlan.

Nenuka

2019. december 31.

Menő idén a vintage dolgokhoz nyúlás... Épp a szokatlansága miatt vonzó nekem. Kilép a gourmand, semi oriental vagy fruity floral valtakozasabol és hoz valami szokatlant. Igen,zöld, gyógynövényes, kicsit lázadó is. Nagyon kíváncsi vagyok, mik jönnek 2020-ban. Ha ilyen szokatlan szépségek, biztos lesz olyan, amit beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

floracska6

2019. december 25.

Múltkor szagoltam meg ezt az illatot, hát nem kellett volna. Egyszerűen borzalmas, semmihez sem fogható tömény öreg néni illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

pinkyy

2019. december 19.

A papírra fújva nagyon nem jött be, gondoltam ennyire nem lehet rossz, mivel nagyon bejönnek a mostani Guccik, kipróbálom a csuklómon is. Hát ott is borzalmasnak éreztem :) Rajtam egy iszonyú vegyszeres, keserű illat bontakozott ki, kamillához nem sok köze volt, pedig az bejött volna. Aztán ahogy teltek a percek, kb fél óra-óra múlva elmúlt ez a borzasztóság és egy kellemes vaníliás-virágos komfort illat maradt utána. Bár az meg nem volt valami tartós, szóval még nem igazán tudom eldönteni, hogy szeressem vagy utáljam-e..Viszont támogatom ezt az újító-vonalat a Gucci részéről, mert 1 biztos: nem egy mainstream illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Flowergirl1

2019. december 12.

Ne haragudjanak azok, akik szeretik ezt az illatot, de számomra sokk volt,amikor megszagoltam. ( Nem jó értelemben. )
Nem szokott előfordulni velem, de ettől a parfümtől rosszul lettem, hányingerem lett.
Utálom a kamillát, és ebben van bőven, sőt valami kámforos-dohos szagot is éreztem.....
Olvastam valahol, hogy állítólag Irina Shayk kedvenc illata.
A Gucci parfümök nem az én világom, de ezt akkor sem értem.
Nem szeretném többet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Olvastam valahol, hogy állítólag Irina Shayk kedvenc illata.
A Gucci parfümök nem az én világom, de ezt akkor sem értem.
Nem szeretném többet érezni.

ALettah

2019. december 11.

Boszorkányos, javasasszonyos, gyógynövényes, száraz füves, napsütéses, semmire nem hasonlítható illat-emlék. Számomra csodálatos, különleges, egész nap szagolgatnám, és behúnyt szemmel repülnék tova a képzelet szárnyain. Az üvege is egy csoda.
Csak szerintem nem parfüm... furcsa érzés ilyen illatúnak lenni, nagyon introveltált illat ő, nem mennék vele emberek közé. Mindenképpen le a kalappal Morillas előtt, hogy egy ennyire eredeti, semmihez nem hasonlító, a közízlést nem követő mesterművet hozott létre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: BHT