Guerlain

Ár:   76 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: njusziful, Módosítva: 2014. július 11.

Ár:   76 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: friss-orientális

Érzéki, izgató, különböző.

Fejjegy: angyalgyökér mag, rózsaszín bors, körte

Szívjegy: sambac jázmin, kömény

Alapjegy: angyalgyökér gyökérzet, vanília, cédrus

Ár: 5200ft/5ml , Eladó: njusziful
Állapot: Sajátomból fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Eloreutalas, személyes átvétel
Ár: 4000/8000 Ft , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: Sajátomból frissen fújva üvegfújósban, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy postán maradó
Agnesanna

2019. március 7.

Kellemes fűszeres vanília, rajtam órákon át változatlanul hozta ezt a vonalat.
Akik szeretik Casamorati 1888 Lira-ját, feltétlen próbálják ki.
Szép illat, de az én bőrömön annyira domináns a vanília, hogy úgy érzem magam tőle, mint egy esküvői luxustorta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 7.

Kellemes fűszeres vanília, rajtam órákon át változatlanul hozta ezt a vonalat.
Akik szeretik Casamorati 1888 Lira-ját, feltétlen próbálják ki.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. február 19.

Egy élmény ez a parfüm, nem a vanília, hanem a nagy adag csábító fűszer és a vele együtt járó pazar kompozício, szerintem itt kezdődik egy parfüm :-) kivételes :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 19.

panniki

2018. január 27.

1,5 éve, amióta először próbáltam, gondolkozom rajta, hogy vegyem/ ne vegyem? Azóta nem tudtam elfelejteni az illatot és mivel itthon nem lehet kapni, külföldön sem mindenhol, így mivel nem futottam bele újabb próbába eddig nem léptem, nem siettem el. De most nem tudtam ellenállni és beszereztem. Igaz, hogy viszonylag drága darab, de nagyon különleges friss/fűszeres illat, domináns vaníliával, amit nagyon szeretek. Nem tudom semmilyen más illathoz hasonlítani egyszerűen egyedi és ellenállhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

njusziful

2014. január 31.

Nagyon kellemes, nőies illata van, szerintem 30 felett érdemes használni. Nagyon tömény, alig kell belőle egy-egy csepp, egész nap lehet érezni. Rajtam a vanília illat bontakozik ki főleg, olyan puhán, melegen ölel körbe, de nem tolakodóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 31.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, D-Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol