Guerlain

Ár:   12 590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   12 590 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Az ördögien dús és göndör szempillákért.

nanne

2019. július 3.

Szempillaspirálért ennyi pénzt nem szívesen adok ki, de ez fantasztikus. Nem hiszem el, hogy szempillagöndörítő nélkül is nagyon szép illákat csinál. Ível, hosszít, szép fekete, szétválaszt, de vastagít és nem pereg le. 2 rétegben használom de óvatosan. A csomagolása nagyon szép, pedig nem vagyok oda az aranyért. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

mascaraaddict

2019. június 29.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Dús és hosszú pillákat varázsol, szépen szétválasztja őket. Több rétegben felkenve műszempillahatást lehet vele elérni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

strauszkinga

2019. január 12.

Guerlain parfümmel vettem egy csomagban, nagyon kíváncsi voltam rá, hogy mit tud. Hát leginkább semmit. A spirálja jó lehetne, de több rétegben felviszem a festéket, és semmi, ráadásul egyenletlen is. Nagy csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

relaj

2018. november 12.

Allergiás lett a szemem a kedvenc Lancome Hypnose spirálomra, ezért próbáltam ki ezt. Könnyű dolgozni vele, csak nekem is maszatolódik. Esztétikailag mindenképpen élmény és könnyű megtalálni a sminkes cuccok között :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

NovakneViki

2017. október 2.

Egy Guerlain konzultáció során kaptam egy mini tubust ebből a spirálból. Első kitekerésnél teljesen földhöz vágódtam a spirál tipikus guerlain-es illata miatt. A keféje ránézésre sűrűbb, mint a normál kefék esetében, és ehhez mérten választja szét a pillákat is. Használatkor kellemes mennyiséget lehet a pillákra fésülni, ördögien dús pillákhoz szerintem több rétegben kell alkalmazni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

bobekecske

2017. szeptember 15.

Sajnos nekem nem. Hozzáteszem, rajtam a legtöbb spirál eléggé maszatolódik, mivel olajosabb a szemhéjam, sokat nézek lefelé gépelésnél, és ilyenkor a szempillám hozzáér a szemöldököm alatti szemhéjamhoz. Akinek anatómiailag nincs ilyen problémája, vagy nem olajos a szemhéja, azon szerintem nem fogja ezt produkálni. Peregni nem pereg, bár szerintem ezt csak beszáradás közeli, régebbi festék csinálja (és itthon sokszor üzletben is ilyen álapotú, régebbi gyártmányút kapok ki...).
Illata kellemes, nem túl erős (mint pl. a Maybelline Colossals esetében), irritálni nem irritálta a szemem.
A hatása olyan közepes, inkább volument ad, mint nagyon szétválasztana, mondjuk én ezt preferálom, de megjegyzem a Chanel Le Volume spirálom mindkettőt tudja (rajtam legalábbis). A göndörítésről nem tudom, hogyan tudna ez a formájú kefe gondoskodni, nem is tapasztaltam ilyen hatást.
Olvasva scorpionqueen véleményét abszolút látom, hogyan kezdhet besűrűsödni a formula, mert alapból picit krémesebb, az ecsete pedig hagyományos kefe, ez a párosítás szerintem is veszélyesebb.
A dizájn amúgy nagyon szép, pici, ízléses, de sajnos a Guerlain háznak se próbálkozom több spiráljával, 2-0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szeliger

2016. december 10.

2013.okt.23.
Gyönyörű csomagolás, tökéletes szempillafesték színben, intenzitásban és hozzá ez a finom illat... Az előző véleményekben már mindent elmondtak róla és igazuk is van, nálam is tökéletes, pokolian jó, ahogy a neve is mutatja. El vagyok bűvölve! A legjobb szempillaspirál, amivel eddig találkoztam.
Update: a kezdeti nagy lelkesedés után hozzá kell tennem, hogy a színe nem az a drámaian mélyfekete, a hétköznapi sminkhez azonban tökéletes. Nagyon gyorsan szárad és tényleg nem pereg, ezért valójában az első olyan szempillaspirálom amivel nyugodt szívvel festhetem az alsó pillasoromat is. A korábbi spirálokkal mindig gondom volt, mert ha a viszonylag hosszú, szépen ívelt, de szőkés végű pilláimat befestettem, pillanatok alatt összevissza kenték a bőrömet, ennél ilyen fel sem merül.

2016.dec.10.
Nem vagyunk egyformák, mindenkinek van egy kedvence és nekem ez a spirál az. Az elmúlt három évben kipróbáltam ennek a vízálló változatát (nem olyan jó), több high-end márkát és drogériás spirált és csak bosszankodtam, bosszankodtam. Nem mertem ezt újravenni, mert tartottam tőle, hogy talán állt a polcon és nem lesz már olyan jó, mint amikor frissen dobták piacra vagy az elvárásaim változtak és csalódni fogok. Végül úgy alakult, hogy a múlt héten újravettem. Ott várt rám az akciós kosárban, nem lehetett kihagyni. Izgalommal tettem fel, vajon milyen lesz és jelentem, hogy hazaértem, hátradőlhetek. Ível, hosszít, szétválaszt, nem potyog, mindent tud, amit csak egy spiráltól elvárok. Love, love, love!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

2013.okt.23.

2016.dec.10.

FEV

2016. február 3.

Nekem nagyon nem vált be: kb. olyan, mintha nem is kentem volna semmit a szempillámra. Nem dúsít, nem hosszabbít. Igaz, nem is ragasztja össze a pillákat. Viszont nehéz lemosni... Ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

scorpionqueen

2015. augusztus 27.

Kefe mosása után továbbra is fennáll a probléma. Már csak szál irányban húzom át a szempillákat nagyon-nagyon gyengéden és óvatosan, így nem tapadnak össze, viszont közel nincs is olyan hatása, mint új korában. Nem emel így és nem is dúsít. Cikk-cakk mozdulatokkal továbbra is eszméletlenül tapaszt és pöttyözi a pillákat. Nagyon-nagyon csalódott vagyok. :(

Update: Jövök panaszkodni és értékelést módosítani.
A felbontást követő kb. 2-3 hétig teljesen jól működött. Aztán egyik napról a másikra olyan összetapadt, csomós pillákat csináltam vele, hogy ma már nem is volt kedvem ezzel szerencsétlenkedni, mert tudtam, hogy mi lesz a végeredmény. Ami az utóbbi két hétben mindig: 5-6 csomóba összeállt, tiszta pöttyös pillasor. Annyit meg fogok tenni, hogy lemosom a kefét, mert elképzelhetőnek tartom, hogy a rövid sörték miatt a ráült festék okozza ezt, de akkor sincs rendben. Nagyon nincs.

1. A keféje számomra egy álom. Sörtés, de a sörték nem karácsonyfa alakra vannak vágva, hanem egyenletes hosszúságra az egész fejen. Rövidek, emiatt eszméletlen könnyű a tövekhez a hozzáférés, mindenhol nagyon szépen, kényelmesen lehet vele dolgozni. Eddigi legjobb, legkényelmesebb kefe, amit szempillaspirállal használtam.
2. Teljesen szétválasztja a pillákat, egyszerűen minden pillát szépen bevon, összetapadás nincs.
3. A színe tisztességes fekete. Nem bruálisan szénfekete (nem is ígéri), hanem egy tisztességes high end fekete.
4. Dúsít. Tényleg. Emellett szépen ível is, megvan a legyező hatás.
5. Nem pereg, nem maszatolódik. Extra párás időben sem.
6. Az illata bájos, finoman ibolyás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Update: Jövök panaszkodni és értékelést módosítani.

4. Dúsít. Tényleg. Emellett szépen ível is, megvan a legyező hatás.
5. Nem pereg, nem maszatolódik. Extra párás időben sem.
6. Az illata bájos, finoman ibolyás.

betty23

2015. június 25.

Akciósan, az eredeti át töredékéért jutottam hozzá. A csomagolása eszméletlen gyönyörű és a keféje sem túl nagy. Szép hosszú pillákat varázsol, egy picit dúsít is, egyáltalán nem pereg és tartós. Nekem elég belőle egy réteg is, a második nálam összeragasztja a pillákat. Az illata nagyon erős parfümös, aki nem szereti az ilyesmit, annak nem ajánlom. Jó kis szempillaspirál, de az eredeti árért nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.