Guerlain

Ár:   12 380-20 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   12 380-20 300 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: frézia, rózsa tinktúra, málna, licsi

Szívjegyek: jázmin, gyöngyvirág, bazsarózsa, liliom, orgona

Alapjegyek: pézsma, pacsuli

Ár: 8000 Ft Postán maradóval/foxpostal együtt , Eladó: oaxaca
Állapot: Kicsit kevesebb mint a fele (~45ml), Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után postán maradó, ajánlottan/foxpost
Guerlain Idylle edt 100 ml
Ár: 9.000 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: 100 ml, a kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Feketebarbi

2019. október 27.

Gyöngyvirág, orgona... semmi több, fantáziátlan illat. Egy logopédusnál tudom elképzelni, ahol lassan, artikuláltan kell beszélni. Unalom, az óra végén kérem a nyalókámat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

oaxaca

2019. április 24.

Nagyon kifinomult virágos-fűszeres illata van. Ez olyan parfüm, amit munkahelyen is el tudok képzelni, de egy randin is. Még anno megszagoltam a müllerben, és emlékszem, hogy a kis kártyára fújva még napokkal később is intenzív illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Cloudberry

2019. március 19.

Hát egy újabb Guerlain, ami megérintett. Valamit tud ez a ház, vagy csak én vagyok egyszerű. Szerintem ez egy fantasztikus tavaszváró gyöngyvirágos-orgonás-pézsmás illat. Jól érzem magam, mikor ez van rajtam. Az üvege is gyönyörű. Az ára szerintem megfizethető, és minőséget kapunk cserébe. Guerlain minőséget. A többi verzióját nem ismerem, de az EDP-vel mindeképp elégedett vagyok, a nap végére bőrközelivé válik, de még érezhető. Gondolkozom a beszerzésén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

havana74

2018. május 17.

Nagy rajongója vagyok a Guerlain márkának, de ez az illat az én ízlésemtől igen távol áll. Vettem belőle egy 10 ml-s fújóst, majd az anyáknapi gyöngyvirág-orgona kombót rátukmáltam a szomszéd néninkre egy próbafújás után, aki a Gloria Vanderbilt, blasé, Van Cleef & Arpels: First szentháromság illatfelhőjében szikrázik a maga 72 évével. Neki jól áll, így nem bánkódtam a beszerzés miatt. Erre most mit lehet adni? :-/ Erzsi néninek köszönhetően nem egy csillag, mert így nem mondható teljes pénzkidobásnak. Bár azóta sem jelezte, hogy Katikám ez olyan jó volt, hogy kérek még belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 17.

karaibrahimgil

2018. május 11.

Ágitól (Zenomama) vettem meg az Idylle 100 ml-es verzióját, miután beleszerettem egy parfümériában. No nem első látásra, az Idylle ugyanis egy középkorú, tehetős, elegáns asszony képét juttatta eszembe közvetlenül kifújás után. Kicsit csalódottan indultam haza, majd azon kaptam magam, hogy folyamatosan a csuklómat szagolgattam - nem is kellett közel hajolnom hozzá, annyira intenzív illat ez. A gyöngyvirág és az orgona a kedvenc virágaim közé tartoznak, és pár perc után érezni kezdtem, ahogy előtérbe kerültek. És onnantól már tényleg idilli lett az illatkompozóció.
Mivel elég tömény az edp verzió, kicsit hűvösebb időre ajánlom, nyáron kicsit sok lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

juditkaa70

2018. január 11.

Ez a Guerlain márka emblémája. Finom,mégis erős frisseségű illat. Gyengéd, érzéki és romantikus illata örökkévaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

kvin

2017. december 31.

Most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy a Guerlain illatok az én bőrömre lettek alkotva (Shalimar, Samsara, Un Air, kis feketék) Összetevők és vélemények alapján nem vágytam rá, hogy kipróbáljam, de egy kedves km-s partner jóvoltából - ezúton is köszönöm Lierre :) - megismerkedtem az illattal.
Meglepetés is meg nem is.
Először hanyatt csapott a virág-bumm, valamire nagyon emlékeztetett kamaszkoromból, tini osztálytársak zsebpénzből kikunyerált virágos natural spray-k kommersz olcsósága, ami facsarta az orrom. Aztán utánanézve most már tudom, hogy ez a rózsa és a gyöngyvirág lehetett - nagyon nem szeretem.
Írták előttem, és igen, ott van benne a 90-es évek!
Szerencsére ez a fejrész elmúlt és szépen lecsendesedett, maradt egy tiszta ártatlanság, egy szűz leány virágcsokorral. Finom, összeérett virágos alkotás. Valaki Bree-t említette, igen, akár még neki is el tudom képzelni: letisztult, feddhetetlen erkölcsű, szinte "tökéletes" burok.
Nos, én nagyon nem vagyok ilyen. Hiába tud gyönyörűen kibontakozni a bőrömön, más a célközönség.
Ettől függetlenül nagyon szép illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Meglepetés is meg nem is.
Írták előttem, és igen, ott van benne a 90-es évek!
Ettől függetlenül nagyon szép illat.

poussemousse

2017. december 22.

Valószínűleg Guerlain mániám van, mert ismét ennek a háznak az egyik illatába szerettem bele. Azon kapom magam reggelente; hogy már megint az Idylle mintácskám után kotorászok, pedig most többféle apró üvegcsét is beszereztem. Isteni ,nem geijl de édes virág illata van - remekül érzem magam tőle egész nap. Egy leheletnyi teszek a hajamra is; ami ha mozdulok - táncra kel és újult erővel lát el. Érdekes módon a párom mutatta be nekem először, ismerve az illat- mániámat. Egy unalmas reptéri várakozás alatt lelte meg és hozta magaval. Azt hiszem erre mondják; hogy talált; süllyedt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 22.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. november 24.

A párom ma szólt, hogy keressek valami illatot, amit karácsonyra megvehetne. Ok, de télre van a hosszú évek óta imádott Samsara, akkor keressünk valamit tavaszra a Guerlain-től. Ma kipróbáltam hát ezt az Idylle-t egy boltban parfum és Eau de Toilette változatban is, először papíron. Nagyon finom volt és tavaszias illat. Majd fújtam egy kicsit a könnyedebb változatból a csuklómra. És vártam a hatást! No, meglett! Alig vártam, hogy hazaérjek, és tudjátok, körömkefés súrolás! Valami légfrissítő szerű rémületté vált, nem idillivé! Nem is értem! Ez is Guerlain?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 24.

Verona5

2017. november 10.

A nőies, mindig elegáns hölgy illata! Virágok gyönyörű kompozíciója. Nekem valahogy a boldog 90-es évek, érdekes, hogy később készült! Néha fel-fel rémlik benne valami "gépolaj" szag is, nevetséges ugyan, de ezt már éreztem az Elie Saab Le Parfum-ben is. De talán nem megmagyarázhatatlan - a pacsuli a gyanús. Az illat szép, de nem lesz az enyém nagyobb kiszerelésben! Most inkább 3 mint 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.