Guerlain

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 31.

Ár:   21 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ragyogást fokozó sminkalap/primer bőrtökéletesítő gyöngyökkel!

Kiszerelés: 30ml

Guerlain Météorites Light-Diffusing Bőrtökéletesítő Alap 5 ml
Ár: 2200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Kedi81

2017. szeptember 25.

Kis mintát sikerült szereznem-tesztelnem,de sajnos a várt csoda elmaradt,semmi hatást nem vettem észre mikor kipróbáltam,sőt az alapozó se lett se szebb,se tartósabb tőle,úgyhogy fel is tettem eladásra,hátha valakinek jobban beválna,vagy csak sikerül valakinek segítenem sokat spórolni,ha kipróbálja lebeszéli magát a nagy kiszerelés megvételéről😊
Csak a gyönyörűsége miatt kap 2 csillagot,ha a hatását nézném semmit se kapna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Csak a gyönyörűsége miatt kap 2 csillagot,ha a hatását nézném semmit se kapna

Sancsa

2016. december 19.

Szerintem túlárazott termék. Legalábbis az én bőrömmel nem csinált sok mindent. Alig észrevehető csillámok kerültek rá. Pozitívum, hogy könnyen beszívódik, és smink alá jó. Nem tudom megítélni, tartósabb-e tőle a smink, nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Regi84

2016. szeptember 12.

Nagyon finom, nagyon kellemes az illata, bársonyossá teszi a bőrt és pont úgy tökéletesít ahogy kell. Nem egy alapdarab, de aki teheti annak mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

NovakneViki

2016. augusztus 10.

A guerlain pop up standon kaptam ebből egy 5 ml-es utazó kiszerelésű mintát, első használatra nagyon megtetszett, valahogy pont azt emeli ki az arcon amit kell. Biztos, hogy be fogom szerezni a normál méretet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Ashmatiii

2016. február 20.

Mar elso ranezesre is azt sugallja, hogy "vegyel meg". Csodaszep kivul,belul,egyszeruen muszaj kiprobalni.
Viszont a varazs nalam eddig tartott. Semmi extrat nem kaptam tole. Teny, a smink szep tartos lesz tole,de a borom nem ragyogott ugy,ahogy azt igerte....
Kap 3 csillagot,de ennel tobbet tolem nem erdemel sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Kap 3 csillagot,de ennel tobbet tolem nem erdemel sajnos.

Trixi

2014. május 26.

Sokkal tovább matt a bőröm, ha használom, és a piros ereim láthatóságát tompítja, finomítja a vonásokat, egyszóval fiatalabbnak tűnik az arc. A smink is tovább tart. Nagyon gusztusos egyébként a külleme, elegáns és nőies. Nem mondom, hogy nem tudnék élni nélküle, de örömmel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 26.

marek.adrienn

2014. április 9.

Nagyon reményeket fűztem hozzá, de nekem még csak szép alapot sem csinált a smink alá. Használatánál nem vettem észre változást, mintha nem is használtam volna semmit. Elhasználtam, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Carolin

2012. augusztus 7.

Enyhe selyemfényt kölcsönöz az arcnak. Smink alatt, nyárra nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Enyhe selyemfényt kölcsönöz az arcnak. Smink alatt, nyárra nagyon szép.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol