Best of Beauty 2019

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   parfümériák

Innovatív, elegáns szemsmink. Szuper finom porpúder enyhe csillogással. Felvihető szemkontúrfestékként a pálca applikátor segítségével vagy pedig szemhéjárnyalóként egy ecsettel. Feltűnő, varázslatos megjelenést ad.

Kiszerelés: 1 g

Connie13

2018. december 11.

Ó, csodálatos szépség! Szerintem az egyik legszebb tárgy, ami hirtelen eszembejut... valami nagyon pici pénzért vettem... de tényleg, mondjuk 3000. Csak és kizárólag azért vettem meg, mert jól esett a csomagolására ránézni. Sötét, egészen fekete színben van meg, egyik nap akadt véletlen pakolászás közben a kezembe, gondoltam egy próbát végülis megér!
A vízvonalra felhelyezni szó szerint egy szempillantás! Maximum 3 másodperc! Mikor kitekerem a pálcikát, de nem húztam ki a tègelyből, finoman megkocogtatom kívülről a körmömmel és lejön róla a potyogós felesleg. Nagyon szép természetes, de szuper tartós, a helyén marad, szemceruzát egyszerűen nem szeretem, mert firkálgatni kell vele, hogy làtszon valami ( néhány órára, mert nekem tovább nem marad felt a vízálló változat sem). Ez szépen mutat szempillaspirállal, vagy önmagában is. Teljes áron is újra veszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

VVioletta

2015. október 10.

Vedd meg, ha:
- szereted a szép, különleges csomagolást
- valami újdonságra vágysz
- sok pénzed van
- villantani akarsz a barátnők előtt a suli mosdójában
- szeretsz sokat pepecselni a tükör előtt
- tartós, erősen pigmentált sminket szeretnél (bár a Mac bármelyik szemhéjpúdere felveszi vele a versenyt szerintem )

Ne vedd meg, ha csak az eszedre hallgatsz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Vedd meg, ha:
- szereted a szép, különleges csomagolást
- valami újdonságra vágysz
- sok pénzed van
- villantani akarsz a barátnők előtt a suli mosdójában
- szeretsz sokat pepecselni a tükör előtt

Ne vedd meg, ha csak az eszedre hallgatsz :)

Musil

2015. január 25.

Drága. Piszkosul drága. Porzik. Macerás használni. Igazi kis kényes dög. De! Az eredmény, amit produkál, egész egyszerűen fenomenális! Engem totál leszoktatott a szemceruza használatáról! Míg a vízvonalra felkent szemceruzát 2-3 óra alatt teljesen lepislogom a szempilláim tövébe, addig ez rendíthetetlenül ottmarad. A Mirage névre hallgató sötétbarna árnyalatot használom, felkenést követően a porzás miatt kicsit elmaszatolódik, amitől nagyon szép füstös hatást kelt, és mivel nem éjfekete színű, ezért kifejezetten természetesnek hat. A szememet egy icipicit irritálja, és a finom por hajlamos összegyűlni a szemem sarkában. Na erre figyelni kell, mert rendkívül ízléstelen tud lenni, ha az ember lánya úgy néz ki, mintha fekete csipa lenne a szemében! Úgyhogy rendszeresen ellenőrizni kell a küszöbön álló sminkkatasztrófa kitörésének elkerülése végett!
Összességében én mégis azt kell hogy mondjam, hogy szemceruzával soha a büdös életben nem tudtam elérni ennyire természetesnek ható és ilyen gyönyörű sminket, szóval a sok macera és a brutális árcédula ellenére is IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Yndre

2012. szeptember 15.

Tényleg macerás a használata de ezért nincs szívem levonni pontot, mert tisztában voltam a vásárlásnál, hogy az alkalmazása nem lesz egy joyride... Nekem a legnagyobb problémát az erőteljes porzás okozza. Úgyhogy amikor ezt használom mindig úgy sminkelek, hogy legelőször kihúzom a szemem, a felesleget az arcomról tonikkal letörlöm és csak utána krémezek és alapozok. Én nem használom még régóta, úgyhogy rutin hiányában a napi 5 perces sminkelésembe nem tudom még beilleszteni, de komolyabb smink elkészítésénél megéri a pepecselést mert viszonylag könnyen rá lehet érezni a használatára és csodaszép eredmény születik. Nagyon sokféle szemceruzát kipróbáltam már a vízvonalra, de max 2 óránál többet egyik sem bírt ki maszatolódás nélkül. Ez a por ténylegesen sokkal tartósabb, bár néhány óra után ez is elkezd kopni, de sokkal egyenletesebben mint bármelyik korábban általam használt ceruza. Tartóssága ellenére micellás sminklemosóval is könnyedén eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Carolin

2012. augusztus 7.

Nagyon szép színe van, csak aplikátorral kicsit macerás a használata. Gyakorlott sminkelőknek ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

BabyDoll

2012. március 27.

Emlékszem, mikor pár éve megjelentek ezek a csodák, még arra sem méltattam, hogy vessek rájuk egy röpke pillantást. Azt hittem, újabb gyengén pigmentált, mindenfele szóródó nesze semmi fogd meg jól szemhéjpúderről van szó, amit csak azért bújtattak csodaszép köntösbe, hogy az abszolút fanatikusok megvegyék. Mekkorát tévedtem!
Az eredetileg keleten népszerű "kohl" szemkihúzó ihlette, amit az ókori Egyiptomban is előszeretettel használtak, úgy hitték, megelőzi a különféle szembetegségeket. De még mielőtt teljesen elkanyarodnék, és történelem különórát tartanék... Leírom, hogy ez a dolog tökéletes. Főleg vízvonalra ajánlott a használata, és por állag ide vagy oda, lerobbanthatatlan!!! Komolyan, aki állandóan küzd a maszatolódó szemceruzákkal, feltétlenül próbálja ki!
Amit még meg kell említenem, hogy egy pici gyakorlást igényel a felvitele, a dobozában levő kis tájékoztató leírja pontosan. Nekem a kedvencem a keleti mód: a műanyag pálcikát (au, nem túl bizalomgerjesztő, de nem kell félni) szinte majdnem a belső szemzugba helyezem nem közvetlenül a végével, hanem szigorúan döntve/fektetve, becsukom a szemem, és végighúzom. Ez összesen 3 másodpercbe telik. Gyors, tartós, csodaszép. Nem hullik, nem pereg, a kontaktlencsémmel sem veszett össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.