Guess

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: My Molly, Módosítva: 2019. december 5.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: púderes

Fejjegyek: bergamott, zsálya és bazsarózsa

Szívjegyek: dalmát nőszirom, arab jázmin és gyöngyvirág

Alapjegyek: haiti vetiver, fehér velúr keverék és vanília

Ár: 70ml/5900Ft 1800/10ml , Eladó: Szil07
Állapot: Új, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra

Yvaine

2021. január 26.

Egy igazi téli, vagy pedig esti/alkalmi illat, szerintem. Édes és elég tömény. Tartós, pl. a sálamon napokig érzem. Sokszor vissza-visszamentem tesztelni ezt az illatot...annyira, hogy már meg is untam :D. Szóval, már elsőre is megjegyeztem. Én nem szeretem a Guess parfümöket, de ez egy kifejezetten jól sikerült illat!
4 csillagot részemről csak amiatt adok, mert nem lett egy örök kedvenc, de ettől még jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Szil07

2021. január 26.

Mon Guerlain rajongóként épp a "Sensuelle" változatról kerestem véleményeket a Fragrantica-n, amikor meglepve láttam, hogy - az anyaillat után másodikként - ebben a parfümben találtak a legtöbb hasonlóságot az ominózus flanker véleményezői. Persze rögtön kíváncsi lettem és felkutattam a leírásokat (többek között itt is:)) és sokak szerint valóban meglepő a hasonlóság, még az MG anyaillattal is. ...a Mon edp ott csücsül a polcomon, némiképp kihasználatlanul és hát rögtön felcsillant bennem a remény, hogy esetleg kiválthatnám egy jóval inkább pénztárca- és irodabarát illattal. Ezen felbuzdulva tegnap berongyoltam a drogériába tesztelésre és kíváncsian vártam a hatást. Hmm... kifújás után valóban éreztem némi hasonlóságot, amire akár azt is mondtam volna , hogy a MG "lebutított változata"; egy könnyedebb, gyengébb szillázsú és persze kevésbé komplikált Mon Guerlain. ...aztán amolyan szokásos édeskés "drogériaillat" csapta meg az orrom és a dilemmámra, mi szerint "megrendeljem-e, vagy ne rendeljem" határozott NEM lett a válasz. Siettem tovább, időnként szórakozottan szagolgatva a csuklómat, gondolván "lássuk, mivé válik ez az illat". ... és aztán következett a kellemes meglepetés, mégpedig, hogy egyre inkább kezdett egy másik téli kedvencemre, a Dior Addict-re emlékeztetni. ....ettől kezdve pedig egyre szimpatikusabb lett, mert hát ki ne szeretne a csikorgó mínuszokban egy melengető füstös-vaníliás illatfelhőbe burkolózni?!... én határozottan IGEN!:)) ...végül a mindenféle "nemveszektöbbparfümöt" fogadkozásom ellenére is megrendeltem. Holnap érkezik a kis csomag, úgyhogy lehet, hogy jövök majd "up-polni":D. Az üvege is tetszik, szóval a maga kategóriájában szerintem jár neki a négy csillag. A Mon Guerlain-hoz pedig kérem ne tessék hasonlítani, XDD mert ezt nem csak a Guerlain - ház fogja zokon venni, hanem még én is:D). ...szóval összességében ez egy füstös- vaníliás, kellemeske-édeske téli illat, amiben nyoma sincs sem citrusoknak, sem levendulának és messze áll a MG összetettségétől, hát még erősségétől... Mindent összevetve (részemről) szerethető kis komfortillat.:)
Frissítés: megérkezett és meg kell , hogy cáfoljam magam; valóban hasonlít a Mon Guerlain-ra... az elején... aztán átalakul egy puha, meleg füstös illattá... rajtam abszolút nem lineáris, olykor a L'artisan Noir-ra is emlékeztet... ő az a "drogériás illat", ami -rajtam legalábbis- sokkal inkább niche jellegű, mint némelyik niche illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

isabelle007

2021. január 8.

Nagyon finom dohányillata van rajtam,ezt az illatot vártam a Mon Guerlaintől (az nem ilyen jó a bőrömön).Egész tartós,évszakfüggetlen edt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Brtka

2020. július 4.

Nagyon finom illat. Testpermet változatát megveszem próbából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Nagyon finom illat. Testpermet változatát megveszem próbából.

Elkofen

2020. május 28.

Kellemes, nőies finom illat. Rajtam 3-4 órát lázán kibír. Jól írta Dormir, tehát meglepően hasonlít a Mon Guerlain- ra. A Fragrantica oldalon minden második hozzászóló ahhoz hasonlítgatja, vagy egyszerűen egy jól sikerült Mon Guerlain utánzatnak nevezi. Egyetértek, bár az összetevői teljesen mások, mégis... Erős a hasonlóság, de ez a parfüm kevésbé varázsol el. A leszáradása simán vaníliás, de még az is fincsi. Rajtam édesebb, mint a neves márka parfümje és kisebb a hatósugara is.
Önmagában nézve ez egy kimondottan jó parfüm és EDT létére megfelelően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

Önmagában nézve ez egy kimondottan jó parfüm és EDT létére megfelelően tartós.

klau810614

2020. január 10.

Már alig vártam hogy valahol tesztelhessem mert leírás alapján nagyon tetszetős volt ☺️
Púderes,édes picit fűszeres illat de sajnos annyira nem volt tartós rajtam mint vártam volna pedig nagyon nagyon fini ,még tuti vissza térek rá 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Recsu

2020. január 5.

Nagyon szeretem! Nem egy bonyolult illat, nem is durván tartós, de a ruháim (sál,kabat) napokig illatoznak tőle. Szerintem szexi, a páromtól kaptam, nagyon szereti rajtam.. ez a kis vaníliás füstös rózsa felhő nagyon nagyon megfogott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Dormir

2019. december 23.

Nagyon hasonlít a Mon Guerlainre. Nekem tetszik. Puha, édes, púderes, de ünnepi is. Őszre, télre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

fdrvtt

2019. december 9.

Mikor megszagoltam abban a pillanatban megtetszett, ez az én illatom, nagyon illik hozzám. Annyit sajnálok, hogy EDT így nem a legtartósabb parfüm, mindig EDP-t szoktam venni de ezt nem tudtam ott hagyni. Sokan megdicsérnek, hogy milyen jó illatom van és milyen parfümöt használok. A Guess parfümjei közül egyik sem tetszett eddig de ő lett végre a kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.