Guess

Ár:   €15   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: devcat, Módosítva: 2021. december 8.

Ár:   €15
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: gyümölcsös, keleties

Fejjegyek: mandula, cseresznye, rózsaszín bors

Szívjegyek: cseresznyevirág, magnólia, ibolya

Alapjegyek: tonkabab, vaníliarúd, szantálfa

Ár: 7000 , Eladó: baba_girl_16
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a X.kerületben tudom odaadni vagy utalás után bármivel tudom küldeni.
Ár: 8000 Ft + p , Eladó: Jusztina
Állapot: 75 ml/50 ml, Helyszín: Eger, fizetés: Posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

T.szabina0802

2024. március 31.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire be fog válni nekem ez a parfüm,de bejött nagyon. :D
Az üveg nem fogott meg annak idején azt be vallom, a párom mutatta meg mikor közösen nézegettük a parfümöket és meg tetszett az illata nagyon.
Én fűszeresnek érzem az illatot. Meg vagyok vele elégedve, szokták dicsérni milyen finom illatom van. És én sokáig szoktam érezni magamon. Még a nap végén is van amikor megérzem. Szerintem újra vevős lesz, hamar elfogyott, bár én sem spóroltam vele sose.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 31.

Kittina12

2024. március 29.

Egyik kedvenc téli parfümöm. Teljesen véletlenül vettem le a polcról, a külseje alapján nem gondoltam volna, hogy ennyire megtetszik. Rajtam abszolút a cseresznye érződik a legjobban, amit szép lassan egyre inkább körülvesz egy fűszeres, meleg, édeskés illatfelhő. Számomra különleges illat, máson nem nagyon éreztem még ilyesmit. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 29.

gyertyastunder

2024. március 17.

Ismerősöm ajánlására vettem, mert nagyon szeretem a cseresznyés illatokat, de sajnos nekem nem vált be :( Télen vagy elegánsabb alkalmakra magamra fújom, olyankor megvan a varázsa, de inkább csak üldögél a polcomon, szerintem nagyon erős és gyorsan elillan belőle a gyümölcsös jelleg. Bár tagadhatatlanul elegáns és nőies, rajtam különösebben tartós sem volt, valamiféle fűszeres illatmaradványt hagy maga után néhány óra elteltével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 17.

kalmaniki

2024. február 6.

Nagy mellényúlás volt részemről. Papíron kellemes, gyümölcsös illata volt, éreztem a cseresznyét is. Ezzel szemben, amikor kifújtam a bőrömre, ruhámra erőszakos illata lett, semmi gyümölcs. Pozitívum, hogy nagyon tartós. El fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 6.

Szanikaaa

2024. január 16.

Sajnos rajtam "baccaratra" szárad és én azt a parfümöt kifejezetten utálom, de aki szereti azt az illatvilágot, annak ez egy nagyon klassz parfüm lehet. Szerintem viszonylag tartós is, esetemben sajnos :) de 3 csillag, mert értem, h miért lehet szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 16.

eszterszekely

2024. január 12.

Jesszum pepi!!!
Világ életemben a fehér színű parfümök jöhettek csak szóba, elvétve tértem csak le a citrusos vonalról, akkor is legfeljebb egy-egy könnyed gyümölcsös-virágos illat erejéig. Le sem vettem volna soha a polcról egy ilyen harsány piros üveget. Aztán megéreztem egy ismerősön, megkérdeztem hogy mi ez és mivel pont fillérekért volt akciósan a Notino-n, hát megrendeltem. Először nem tetszett magamon, aztán egyre inkább. Nem vagyok egy orr, szóval nagyjából csak a cseresznyét érzem de azt egy kellemes nem irritálóan szintetikus formában. Ennél persze összetettebb az illat, de a többi komponenst nem tudom beazonosítani. A tartóssága nagyon gyenge. A 2 órával már felfelé kerekítek. Valószínűleg nem fogom újravenni, de mindennapos fújkálásra kellemes lesz.

Update: Nem tudom a hidegebb idő teszi e de elképesztően tartós most rajtam. Egy fújás már-már zavaróan erős, pedig órákkal ezelőtt fújtam fel. Változatlanul cseresznye dominál. Nagyjából semmi mást nem érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 12.

Jesszum pepi!!!

Colormonkey

2024. január 11.

Kicsit csalódás. Egy drogériában fújtam magamra, és ahogy utána beültem egy kávézóba, átölelt ez a cukros-cseresznyés illat. Valahogy egyszerre közönséges és különleges, nem tudom jobban leírni. Aztán egy óra múlva feltűnt, hogy nem érzek semmit, elillant... Később persze megvettem :D De továbbra se tartós, egy-másfél óra múlva már hűlt helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 11.

duchess_g

2023. december 24.

Nagyon kulonleges illat, eloszor megcsap valami gyumolcsos, mar-mar ,,gyerekparfumre’’ hajazo illat, majd rajossz, hogy ez bizony cseresznye. Tenyleg van egy Baccarat-os illatvilaga is, de a vanilia is jol megfer mellette. Ez a harom dominal szerintem, es nagyon erdekes, mert mindig mast erezni ki belole, mintha mindig mas dominalna. Eloszor tenyleg ugy tunt, hogy nem tartos, de mindig megcsap az illata a semmibol megis. Nem mondanam, hogy eletem parfumje, de eddig ez a legjobb drogerias amit probaltam. Igen, a drogeriakban dragabb, mint neten, de nekem a netes rendelesem nem jott be, valahogy mas illata volt es kevesbe tartos. Az en kis titkom meg, hogy egy vanilias parfummel keverem :D Nem tudom, hogy ilyet szabad-e csinalni, valoszinuleg a parfumszakertok a fejuket fogjak most, de mivel ahogy leritam fentebb, valahogy ez a 3 illat kavarog benne, nekem egy kis plusz vanilia tompit rajta picit, konszolidaltabba teszi. Viszont a kis uvegcse elhasznalasa nekem eleg is volt, sajnos van benne megis szamomra valami nagyon gagyi kesernyes illat, amit mar konkretan budosnek erzek, igy sajnos megsem tudom ajanlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 24.

racheldawes

2023. december 23.

Még nyár végén, őszi parfümök után kutakodva próbáltam ki az egyik drogériában, és egyből megtetszett, ezért gyorsan megrendeltem belőle egy 50 ml-est. Nagyon különleges, cseresznyés-mandulás illat, úgy érzem, teljesen passzol hozzám. Egyedül a tartósságát tudom kritikával illetni, mert sajnos 1-2 óra elteltével már egyáltalán nem érzem magamon, így gyorsan el is fújkáltam. De annyira megszerettem, hogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 23.

CsinCsilla

2023. november 30.

Ez az illat a karàcsonyt juttatja eszembe, lehet a piros üveg teszi, vagy a nyálcsorgatóan isteni cseresznyès-mandulàs illat, de kifejezetten ünnepi hangulatba jövök, ha megèrzem ezt az illatot (eddig csak drogèriàkban próbáltam, de nagyon gondolkodom a beszerzèsèn az ünnepekre). Maga az illat számomra èdeskès, fűszeres, ès nagyon egyedi, ilyennel mèg nem talàlkoztam eddig. Olvastam, hogy sokan a Cloud-hoz hasonlítják, de èn nem érzem, hogy hasonlìtana a kèt illat. A Seductive Red a cseresznye miatt sokkal frissebb, a Cloud meg igazi kókuszos, krèmes illat. Nem tudom mennyire lehet tartós, de karácsonyra mindenképpen szeretnèm beszerezni 🎄🍒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol