Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: La-Fee, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Sampon, rakoncátlan, csomós hajra.

LaNara

2016. február 24.

A kedvenc samponom tavaly nyár óta csak ezt használom, akkor csak azért vettem meg mert fesztiválra kerestem egy utazó kiszerelést és ennek jó illata volt. A hajam viszont azóta is imádja, sokkal szebb, fényesebb és könnyebben kezelhető vele, az illata pedig csodálatos, ráadásul nagyon sokaáig érezni hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

nikol

2015. április 2.

Bár nem vagyok hűséges típus ha samponról van szó, de ebből a samponból nekem ez már harmadik flakon amit elhasználok. Sokkal fényesebb és egészségesebb a hajam amióta ezt használom, és nagyon finom puha tőle.Száraz hosszú göndör hajamnak tényleg nagyon jót tesz.Sajnos elég drága, és nekem elég gyorsan is fogy, de mivel a hajamra elég igényes vagyok, ezen nem fogok spórolni.Az illata nekem nem a kedvencem, de ez nálam nem mérvadó ha egyébként jót tesz a hajamnak.Az ugyanebből a termékcsaládból való ápoló hajspray-t is nagyon ajánlom !! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.

Színezék. Lilás piros.