Guhl

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2013. november 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

bettiii

2017. november 28.

Régebben használtam ezt a sampont, megfelelően teszi a dolgát. Sajnos nekem kissé hullott tőle a hajam, de puha volt és könnyen kifésülhető. A festett szőke hajvégeknek a színét szépen kiemelte, a lenövés is mindig világosabbnak hatott tőle. A hajpakolása pedig kifejezetten a kedvencem volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Hana05

2017. november 3.

Puha, selymes tőle a hajam, de a színére nem volt semmi hatása. Én igazából abban reménykedtem, hogy kicsit világosít rajta (természetes szőke vagyok), de úgy látszik, ez nem az a sampon. Emiatt nem igen veszem majd újra, mert sima samponnak nekem ez túl drága.

Update (2017): Mégis csak jó hatással van a hajszínemre, úgyhogy azóta többször is újravettem. A balzsamát is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kriszti00

2017. július 3.

Sokáig használta a lányom, selymes, puha volt tőle a haja és kiemelte a természetes szőke szín csillogását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Egy ilyen színvédős, kamillás samponom volt, de kb. 3-4 használat után el is ajándékoztam, mert teljsen szétszárította a hajam. A smudge hajamra vettem, hogy élénken tartsa, de egyáltalán nem vált be, mostmár csak is John Freidát használok erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

steffy

2014. július 4.

Ezt a terméket is próbáltam, azaz felváltva használom egy másik Guhl samponnal. Szép fényt ad a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea, Inositol, Fructose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.