Guhl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anicooc, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

Hajszárításkor aktiválódó hajformázó spray, ami hosszantartó volumennövelő hatású. Láthatóan védi és rögzíti a hajat szárításkor, rugalmas tartást biztosít. Kék lótusz összetevői erősítő és védő hatással rendelkeznek Láthatóan dúsabb haj, célzott hajformázás, hajszárításkor aktívan hat, antisztatikus hatással bír.

yokkoa

2015. január 20.

Nekem semmit sem ér szinte a vékony szálú, lelapuló hajamnak. 4-5 pumpálást ír (nekem kisebb kiszerelésben van meg elég régóta, de nemigen használom), annyi nagyon kevés, kell még fújni belőle. Sajnos lezsírosítja a hajam (gondolom szárítja, így a fejbőröm elkezd több zsírt termelni), önmagában semmit nem ér. Max olyankor használom, mikor a hajhabos beszárítás már 1-2 napos és valamiért kell még egy kis turbó, de megmosni még nem akarom. Tehát csak végső esetben. Mondhatom, hogy pénzkidobás volt, még így is, hogy féláron jutottam hozzá a müllerben. Az illata finom, csakis ezért kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

UPDATE
2014. január 20.
Hosszú távú használat után (azért nem egy év, mert amikor olyan idő volt hogy napon lehetett hajat szárítani akkor nem használtam) egy csillagot levonok, mivel szárítja a hajat...mondjuk a benne lévő alkohol miatt erre számítani lehetett. A dúsítás továbbra is szuper, megoldás lehet csak hajtövekre használni. De eleve száraz hajúaknak nem ajánlom. Amit nem írtam róla tavaly: a hajra fújás után ragacsosnak tűnik, de nem kell megijedni, ahogy szárad a haj ez eltűnik belőle, és könnyen fésülhető lesz. Csak hajszárítós szárításhoz használandó, mert a szárító melege aktiválja benne a...nem tudom mit..a hatóanyagot amitől dúsabb a haj. :-)

2013. február
Nagyon jó termék! Volument ad, tartást ad, és kicsit lassabban is zsírosodik a hajam. Ha ezzel szárítom ki egyenesre a kicsit hullámos hajamat, akkor másnapra, harmadnapra is teljesen egyenes marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

UPDATE

2013. február