Gyógyszertári

Ár:   450 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárban megvásárolható 70%-os etil alkohol, mely alkalmas fertőtlenítésre.

Anna-

2020. november 30.

Ha nem vettem belőle eddig 100 üveggel, akkor egyel sem... Fújós üvegbe töltöm át én is, ezzel fertőtlenítem a mindent is. Első sorban, első dolgom miután hazaértem, a telefonomat átfújni vele ( korona létezőse előtt is mindig ez volt az első dolgom). Aztán a smink ecsetjeimet, smink termékeimet, egyéb eszközeimet, stb stb ezzel fertőtlenítem. Legjobb cucc ever.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

EloiseBlack

2020. április 2.

Sebtiszításra, valamint szemüveg tisztításra használom. Bőrre kifejezetten, mint tisztító nem szabad használni. Mert hosszú távú használat esetén irritáció léphet fel. Nagyon szeretem, hogy nincs illata, átszoktam tölteni szórófejes tárolóba így nem használo többet, mint kellene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Gica81

2020. március 28.

A legjobb fertőtlenítőszer. Már tizenéve ezt használom csak fertőtlenítésre pl. lázmérőket, ollókat, csipeszt is ezzel törlöm át. Illetve nagyon jó kézfertőtlenítőt is lehet belőle készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Kremcica

2020. február 9.

Szerintem már mindent leírtak róla, multifunkciós szuperhasznos cucc. Sminkfertőtlenítésre használom leginkább fújós üvegbe átöntve, de sokszor a különböző eszközeimet (borotva, szemöldökcsipesz, mobil) is ezzel áttörlöm használat után. Ha eltörik valamelyik púderem vagy annyira elhasználtam hogy a pan széleiről már nem tudom kiszedni a festéket, akkor öntök hozzá pár cseppet miután összetörtem és visszapréselem. Hamar elpárolog és nem marad nyoma.
Arcra nem használom, de nem is szabad. Nagyon durván szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Arcra nem használom, de nem is szabad. Nagyon durván szárít.

tishargitay

2020. január 26.

Legjobb arctisztító, fertőtlenítő. Sebeket tökéletesen tisztítja, manikűr eszközöket (olló, reszelő, csipesz) legjobban fertőtleníti. A legegyszerűbb és a legjobb filléres megoldás bármilyen tisztításra és nem hagy nyomot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

citromkrem

2019. július 7.

Nekem is pumpás kis flakonban van és a smink-, manikűrcuccokat fertőtlenítek vele. Takarításnál is használom makacs koszfoltok fellazítására is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Moncsika73

2019. március 17.

Sminkecsetek, körömvágó ollók, szemöldök csípesz fertőtlenítésére használom. Az ecseteket gyorsan hatékonyan lehet vele tisztítani , pár perc után újra használhatóak . Régóta használom, az ecsetekben nem tesz kárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

ZLucaa

2018. november 27.

Régen a sima fújós fertőtlenítőket vettem itthonra, de az itteni vélemények alapján áttértem az alkoholra és nem bántam meg. Mindent ezzel fertőtlenítek, sminkecseteket, körmös eszközöket, hétköznapi tárgyakat...
Illetve, a zsíros-pattanásos arcbőrömet szoktam vele néha letörölni. Ezzel kapcsolatban viszont vegyes érzelmeim vannak. Először nagyon szerettem, nem volt zsíros, de nem is szárította, szerettem azt a tiszta érzést az arcbőrömön, de ez kb. fél év után változott. Úgy vettem észre, hogy pattanásaim lettek, az arcbőröm zsíros, és fényes volt, de mellette száraz és hámlott is. Egyszóval katasztrófa.
Azóta csak tárgyakat fertőtlenítek vele, az arcomon inkább nem használom többet. Ezért is kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

sailorluna

2018. augusztus 10.

mindig van itthon egy üveggel. eszközök fertőtlenítésére tökéletes. próbáltam összetört púdert, szemfestéket, pirosítót is megjavítani vele, de annyira nem jött be, mert rontott a minőségükön, porolóssá váltak. fertőtlenítésre viszont remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Ad-Namah

2018. május 24.

Fertőtlenítésre használom, pl. mitesszer nyomó pálcához vagy szemöldök szedő csipeszhez, azokhoz bevált és nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Alkoholok: Ethyl Alcohol

Lásd denaturált alkohol.