Gyógyszertári

Ár:   450 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárban megvásárolható 70%-os etil alkohol, mely alkalmas fertőtlenítésre.

Gica81

2020. március 28.

A legjobb fertőtlenítőszer. Már tizenéve ezt használom csak fertőtlenítésre pl. lázmérőket, ollókat, csipeszt is ezzel törlöm át. Illetve nagyon jó kézfertőtlenítőt is lehet belőle készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

Kremcica

2020. február 9.

Szerintem már mindent leírtak róla, multifunkciós szuperhasznos cucc. Sminkfertőtlenítésre használom leginkább fújós üvegbe átöntve, de sokszor a különböző eszközeimet (borotva, szemöldökcsipesz, mobil) is ezzel áttörlöm használat után. Ha eltörik valamelyik púderem vagy annyira elhasználtam hogy a pan széleiről már nem tudom kiszedni a festéket, akkor öntök hozzá pár cseppet miután összetörtem és visszapréselem. Hamar elpárolog és nem marad nyoma.
Arcra nem használom, de nem is szabad. Nagyon durván szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Arcra nem használom, de nem is szabad. Nagyon durván szárít.

tishargitay

2020. január 26.

Legjobb arctisztító, fertőtlenítő. Sebeket tökéletesen tisztítja, manikűr eszközöket (olló, reszelő, csipesz) legjobban fertőtleníti. A legegyszerűbb és a legjobb filléres megoldás bármilyen tisztításra és nem hagy nyomot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

citromkrem

2019. július 7.

Nekem is pumpás kis flakonban van és a smink-, manikűrcuccokat fertőtlenítek vele. Takarításnál is használom makacs koszfoltok fellazítására is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Moncsika73

2019. március 17.

Sminkecsetek, körömvágó ollók, szemöldök csípesz fertőtlenítésére használom. Az ecseteket gyorsan hatékonyan lehet vele tisztítani , pár perc után újra használhatóak . Régóta használom, az ecsetekben nem tesz kárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

ZLucaa

2018. november 27.

Régen a sima fújós fertőtlenítőket vettem itthonra, de az itteni vélemények alapján áttértem az alkoholra és nem bántam meg. Mindent ezzel fertőtlenítek, sminkecseteket, körmös eszközöket, hétköznapi tárgyakat...
Illetve, a zsíros-pattanásos arcbőrömet szoktam vele néha letörölni. Ezzel kapcsolatban viszont vegyes érzelmeim vannak. Először nagyon szerettem, nem volt zsíros, de nem is szárította, szerettem azt a tiszta érzést az arcbőrömön, de ez kb. fél év után változott. Úgy vettem észre, hogy pattanásaim lettek, az arcbőröm zsíros, és fényes volt, de mellette száraz és hámlott is. Egyszóval katasztrófa.
Azóta csak tárgyakat fertőtlenítek vele, az arcomon inkább nem használom többet. Ezért is kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

sailorluna

2018. augusztus 10.

mindig van itthon egy üveggel. eszközök fertőtlenítésére tökéletes. próbáltam összetört púdert, szemfestéket, pirosítót is megjavítani vele, de annyira nem jött be, mert rontott a minőségükön, porolóssá váltak. fertőtlenítésre viszont remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Ad-Namah

2018. május 24.

Fertőtlenítésre használom, pl. mitesszer nyomó pálcához vagy szemöldök szedő csipeszhez, azokhoz bevált és nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Colette221

2018. március 30.

A sminkeket, amiket itt veszek ezzel fertőtlenítem. Legyen az szemhéjfesték, púder, rúzs stb. Rúzsnál például sokkal praktikusabb ezzel, nem egyszer vettem már MAC rúzst, aminek az oldala összevissza volt karcolva, mert zsebkendővel álltak neki...Ez a módszer higiénikusabb. Egy 5 millis parfümszóróból fújok a termékekre megfelelő távolságból. Mindig van itthon egy üveggel. :)

Pár hónapja teljesen széttörtem a kedvenc MAC pirosítómat, amit előtte nem sokkal vásároltam. Az első pillanatokban csak álltam fölötte és néztem, hogy én mennyire béna vagyok. :D Mivel így táskába nem lehetett dobni, elkezdtem keresgélni a neten valamit, amivel sikerülhetne rendbe hozni. Többen is ezt javasolták.
Óvatosan, figyelve a mértékre kevertem össze a Lovely-s highlighter-el (először nem mertem kipróbálni a MAC-en) és utána hagytam száradni. Fél nap kellett, és már tudtam is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

anemon

2017. december 10.

A szaliciles változatát szoktam megvenni, időnként amikor nagy otthoni arcápoló "szeánszot" tartok, az arclemosó használata után áttörlöm vele az arcom. Bármilyen arcradírt/arclemosót is használok, a szaliciles alkoholos vattapamacs mindig szürkévé változik, pedig nagyon gyengéden épp csak átsimítom vele az arcom. Ezután megmosom az arcom tiszta vízzel, majd jönnek a mindenféle szérumok, maszkok, krémek. Így egyáltalán nem szárít, szerintem simán belefér ha az ember lánya csak 2-3 hetente használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Alkoholok: Ethyl Alcohol

Lásd denaturált alkohol.