H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a H&M Caribbean Crush EDT illatával

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bendi13

2017. július 10.

Nagyon jó tusfürdő! Őszintén megmondom, hogy nem számítottam valami hú de jó tusfürdőre a H&M-től, de nem lett igazam. Kezdeném azzal, hogy életemben először találkoztam olyan tusfürdővel, amin fel van tüntetve a származási hely. Jelen esetben ez Svédország. A tusfürdőnek nagyon érdekes illata van. A mangó és a kókusz mellett egy nagyon kicsi narancs is érezhető. A bőrt egyáltalán nem szárítja. Nagyon puha lesz az ember bőre a termék használata után. Az illata a fürdés befejezésével sem ér véget, egy nagyon enyhe nem zavaró kellemes illatot hagy a bőrön. Én csak ajánlani tudom, mivel ennyi pénzt megér. Nekem sikerült kifognom az akciót a webshopban: 990 Ft-ról volt leárazva 690 Ft-ra, így rögtön 2 darabot rendeltem. Ráadásul nincs benne parabén ami számomra nagyon fontos. Sajnos a régi nagy nevű Niveás termékek minősége nagyon sokat romlott. Ezért is gondoltam, hogy kipróbálom a H&M-eset. A családban először nevettek, hogy H&M-ből tusfürdőt, de amikor mindenki kipróbálta akkor máris elhitték, hogy igenis jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.