H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: peach, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   H&M

Egyszerűen felvihető, folyékony alapozó közepestől erősig építhető fedéssel, amely tökéletes bőrt eredményez.
A hosszan tartó hatásnak hála egész nap friss megjelenést kölcsönöz.

11 árnyalatban kapható.

pacsezi123

2019. május 19.

Az egyik legrosszabb alapozó, amihez eddig szerencsém volt. Alig takar valamit, mintha egy szörnyen világos műanyag/por réteget vinnél fel az arcodra - pedig nagyon világos a bőröm. Az állaga már az üvegben is szörnyű, leülepszik a sűrűje a tároló aljára, az ára nevetséges - ennél ezerszer jobb alapozót találsz egy drogériában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Lettike77

2018. augusztus 12.

Az egyik legsötétebb színt vettem meg tudatosan. Önmagában sose használtam, de más alapozóval keverve tökéletes eredményt tudok vele elérni. Ha lesz rá lehetőségem, biztosan beszerzem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bettii98

2017. november 13.

Szerencsére akciósan vettem,bár az is hiba volt. Nem tartós,alig takar valamit. Amit én vettem abban ilyen kis szemcsék voltak,ami nagyon idegesítő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

raczjulia

2016. december 16.

Kedvenc alapozóm, tökéletesen illik a színe a bőröméhez (Golden Beige és Soft Sand). Nagyon jól fed és tartós. Én ecsettel szoktam felvinni, ami természetes hatást nyújt. Az árát reálisnak tartom, a kiszerelése pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

svekits

2016. szeptember 18.

Közepes fedésű alapozó, világosabb bőrre elég sok és jó színben kapható, elég folyékony állagú, könnyen eldolgozható. Én ecsettel szoktam vele dolgozni, de ujjal is hamar megvan. Aminek külön örülök, hogy van nagyon sárgás árnyalatban, így én legtöbbször a többi alapozóm színezésére szoktam használni. Az összes alapozómmal jól működik, nem változtat az eredeti alapozó tulajdonságain, de önmagában is tartós, bár bevallom, önmagában nem kísérleteztem vele túl gyakran. Önmagában nem matt, ilyen bőrfényűnek mondanám, de púderrel fixálva nem ragad az arcom tőle. Van benne SPF15, de vakuval sem vészes, én nem nagyon vettem észre problémát fotókon. Szerintem ennyiért nagyon jó kis alapozó ez, viszont a csomagolása az siralmas. Nem szokásom dobálni meg trehány módon tárolni a cuccaimat, de a gagyi műanyag kupak hamar megadta magát. Ami viszont tetszik, hogy kinyomós kiszerelés, és lehet látni, mennyi van még benne, így előre lehet tervezni az újravásárlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!