H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

ddorka818

2014. január 10.

Szerintem semmi baj sincs ezzel az ajakápolóval. Nem kell csak 1 réteget felkenni és akkor nem lesz fehér az ajkunk és gyorsan be is szívódik. Én esténként használom és reggelre puhák és cserépmentesek az ajkaim. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Serbackaja

2013. október 24.

Nagyon cuki és szép a csomagolás, az illata isteni, de ennél több pozitívumot nem tudok írni. Nem a legjobb ajakápoló sajnos. Nekem tetszik a tégelyes kiszerelés, bár valóban nem túl higiénikus. Nem mondom,hogy használhatatlan, mert ha nincs más, akkor ez is megteszi,de vannak ennél sokkal jobb ajakápolók is. Nekem kiszáradásra hajlamos a szám, erre a problémára ez kevés, nem elég zsíros. Ha túl sokat kenek belőle, akkor nekem is fehér lesz tőle a szám.
Egyébként szeretem ezt és a mentolos párját is, mert imádnivaló az illatuk és a csomagolásuk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 24.

CatLynn

2012. szeptember 19.

Én nem értek egyet az előttem szólóval. Szeretem ezt az ajakápolót. Nagyon finom illata van, és nekem megfelelően hidratálttá és puhává varázsolja az ajkamat. Ha túl sokat kenünk fel, akkor tudom elképzelni, hogy nem szívódik be időben, és kellemetlen érzést kelt, de én nem vettem észre. Azt viszont igen, hogy ha túl sokat kenünk, fehéres lehet az ajkunk tőle, ezért vonok le 1 pontot.De én 1-2 használat alatt kitapasztaltam, és azóta is mindig ezt használom. Illetve még azt tudom a hibájának mondani, hogy nem a kedvencem a tégelyes kiszerelés, mert nem tartom annyira higiénikusnak, de ezt amikor megvettem, már akkor is belekalkuláltam. Nekem összességében megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

ritaszeged

2011. november 27.

Sajnos nem az igazi, finom az illata cuki a dobozkája sok van benne nagyon olcsó de ápolni nem igazán ápol, sőt még inkább kellemetlen érzést nyújt amikor fent van az ajkakon, olyan mintha nem kapna alatt levegőt a bőr..azért elhasználom mert nem szeretek semmit kidobni de nem ajánlom senkinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract