Best of Beauty 2019

H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Divat-fókuszált körömlakkok gyönyörű inspiráló effektekben és színekben.

Felvitelük gyors és egyszerű, egy réteg a magasfényű formulából sűrű színt és hibátlan finisht eredményez.

H&M Dragon's Hoard
Ár: 550 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
KERESEM!!  H&M Gėl lakk A FIGURE OF PEACH
Ár: megegyezės szerint , Eladó: kincsö
Állapot: újszerü, Helyszín: --, fizetés: --
Reka45

Korcsoport: < 18
2019. május 19.

Karácsonyra kaptam egy mályvás rózsaszínes színt nagyon szerettem és nagyon sokáig is kitartott, de mivel kolis vagyok ami az enyém az a tiéd is alapon több embernek is megcsináltam vele a körmét ezért sajnos már elfogyott de amint eljutok h&m-be ahol lehet kapni veszek párat mert csodálatos 1 rétegben is jól fed ennek ellenére én biztosra mentem és 2 kentem + fedő lakk 1-1,5 hétig simán bírta maximum kis foltok keletkeztek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 19.

Mancsoska

2019. március 7.

Teljes áron vettem három színt, két rózsaszínes nude-öt (Pillow talk, Rose umber) és egy metálosat (Petal to the metal). Mindhárom nagyon jól teljesít, 1 rétegben is szépen fednek, a formula kicsit folyós, de nem nehéz vele dolgozni, az ecset is megfelelő méretű. Elképesztő gyorsan szárad, 20 perc alatt kopogósra száradt az egész manikűröm. A tartóssága is egész jó, 3-4 napot bír kopás nélkül, az 5. napra már elkezd a körömvégekről lekopni (nagyon sokat használom és mosom a kezem egyébként), de egyálalán nem lesz csúnya. Mindenképp szeretnék majd még más színeket is, mert fantasztikus a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Babsszi

2019. január 31.

Nos. Eléggé szélsőséges a kapcsolatunk ezekkel a lakkokkal, 250ft-ért dobálják az emberlánya után mostanában úgyhogy vettem kettőt, próbacseresznye. Először nagyon megörültem, mivel extra pigmentált, nagyon jó a fedése (még a bézs/mushroom is bőven elég volt egy rétegben, nem hogy a sötétkék/indigo ink), tökéletes az ecsete, gyorsan szárad, nagyon könnyű vele a körömlakkozás, a textúrája is éppen megfelelő. Aztán másfél nap múlva jött a fekete leves, durván elkezdett kopni és számomra a legérthetetlenebb, hogy nem csak a körmöm tetején kezdett lekopni, hanem a körmöm közepéről is ki/leesett(?) lekopott(?) 1-2 mm-es foltok... sose találkoztam még ilyennel, fogalmam sincs ez mi lehet, de sajnos mindkét árnyalat csinálja. 1290ft-ot így abszolút nem ér meg, de még 250-et se nekem aki utál körömlakkozni, és elvárnám egy lakktól hogy legalább 3-4 napig szép legyen :D Viszont tényleg nagyon pigmentált és gyönyörű szép színekben kapható. Egyébként akciósan mindenkinek ajánlom, mert vannak ismerőseim akiken akár egy hétig is fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

ErikaErika2

2018. december 10.

Oh, jaj nekem! :D A youtube-on lelkesedett erte egy beauty vlogger, Tati. Gondoltam egy probat meger, vettem egy szep, oarany szinu lakkot (Friday Night fantazia nevu) es azonnal beleszerettem. Egyszeruen meseszep es nagyon jol tart, szepen lehet felkenni es viszonylag gyorsan szarad. Rengeteg gyonyoru arnyalatban kaphato. 3 hajmosas, mosogatas, stb. utan is csak eppen hogy megkopott. Most is pentek ota fent van a kormomon a December Dawn es meg mindig tart kopas nelkul! Azota vettem vagy 10 szint (mind csillogo, gyongyhazfenyu vagy csillamos). Alig birtam magam visszafogni. :D En csak ajanlani tudom. (Friday Night, December Dawn, Dawn Song, Woodland Mist, Emerald City, Jewel Beetle, Colour Therapy, Marquise, Bluebottle, Dark Rain, Time to Shine, imadom a neveket is :D ...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

pilleriin

2018. november 6.

Egy rose foil és egy green as gold tulajdonosa voltam, 1 Euróért jutottam hozzájuk külföldön. 2 rétegben tökéletesen fedett mindkettő, alap- és fedőlakk nélkül 4 napig makulátlanul kibírták a napi sok-sok mosogatást, tevést-vevést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

Sok van belőle, csábító a színválaszték, imádom az elnevezéseiket, de sajnos 1-2 nap után lepereg pattog. Nem jobb vagy rosszabb egy essence vagy catrice lakknál, viszont az ára dupla annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Rainbowgirl14

2017. december 28.

Teljesen meg vagyok elégedve a minőségével. Tartós, pigmentált, viszonylag gyorsan szárad. Az ecsettel könnyen és szépen lehet felvinni a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

fairynorah

2017. október 24.

leárazáskor vettem 2 színt; bleached peach (krém) és cashmere (arany csillámos szürkés-barna)
A krém színű alig pigmentàlt...4-5 réteg kell, hogy làtszódjon valami belőle ( vagy amit vàrna az ember az üvegcse alapjàn...) "természetesen" ennyi réteg meg már egy nap utàn pöndörödik le a körmeimről 😑 Ezt a színt nagyon nem ajànlom. A másik színt csak kipróbàltam, az szinte màr egy rétegben tökéletes volt, a tartósságát nem tudom, mert lemostam egyből 😅 szerintem őszre nagyon fogom szeretni. Ami színeket a baràtnőm próbàlt azok mind egy rétegben szépen fedtek, szóval úgy tűnik, hogy csak ezzel a krém színnel jártam meg, a többi biztos jobb... Amíg csak ezt a kettőt próbáltam/ ismerem addig csak 3*-ot tudok adni az átlaguk alapján. Frissítés később.

Up: A cashmere nagy szerelmem lett így ősszel,szinte mindig ilyenre van festve a körmöm. A tartóssága átlagos, 3-5 nap. A másikhoz nem nyúltam azóta se :D Legyen 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Kence123

2017. augusztus 28.

Nagyon jó kis ecsete van.Sajnos a szinesek közül még nem szereztem be de mindenképpen kipróbálok:) nekem egy matt hatást adó lakk van meg amely nagyon szép végeredményt varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

matanee

2017. augusztus 20.

Csak jókat tudok mondani, és szerintem soha életemben nem fogok más körömlakkot venni, csak H&M-eset. Az ecset valami fantasztikus, a színek pedig akár egy hétig is eredeti pompájukban, lepattogás nélkül kitartanak, még úgy is, hogy mosogatok, takarítok, tehát nem vigyázok rájuk annyira görcsösen. Plusz elég gyorsan is szárad, szóval minden szempontból 10/10 nálam, ár-érték arányban meg pláne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499, CI 77492, CI 77492, CI 77491, Black 2 / CI 77266 (Nano), Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.