H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Divat-fókuszált körömlakkok gyönyörű inspiráló effektekben és színekben.

Felvitelük gyors és egyszerű, egy réteg a magasfényű formulából sűrű színt és hibátlan finisht eredményez.

400 ft H&M: Moonlight
Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 690 , Eladó: Moringa
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/Fox-post/Személyes átvétel

lenochka

2021. március 20.

Nagyon jó minőségű, gyorsan szárad, könnyű, viszonylag tartós is és fantasztikus színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

MaDalma

2020. október 12.

Két csillámos és egy egyszínű lakkom van ilyen fajta, és nagyon szeretem őket. Nagyon szép színekben kapható, egész tartós is, jól szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

mintberry.crunch

2020. szeptember 24.

Három színt vettem egy impulzus vásárlás során (250 Ft!!), egy taupe, egy csokoládébarna és egy sötétkék színt. Mindhármat nagyon szeretem, szerintem simán vetekszik a "márkás" lakkokkal (opi, essie, SH). Az ecset mérete tökéletes, nekem nagyon bejön a folyósabb állag (teljesen csíkmentes lesz az eredmény), egy rétegben is jól fed, villámgyorsan megszárad, nem büdös és 3/4 év alatt sem változott meg az állag. Rajtam színtől függően 3-5 napot bír ki vállalhatóan, de az életben nem volt még lakkom, ami ennél tovább tartott volna, szóval ez valószínűleg a körmökön is múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

berenisz

2020. augusztus 26.

A sötétzöldet (Witching Hour) próbáltam. Nagyon szeretem a színét, igaz, 2-3 nap után lepattog, de a színe miatt megy a négy pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

eszterszekely

2019. november 13.

Jó minőségű, gyorsan szárad, könnyű felvinni mert tökéletes az ecsete, viszonylag tartós is és fantasztikusak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

pankalany

2019. július 25.

Pénztár előtti sorbanállás közben abszolút impulzív vásárlás révén egy mentazöld darab jött velem haza. Nagyon meglepődtem, mert eddig még egyetlen H&M kozmetikumot sem használtam, de abszolút kellemesen csalódtam. Pont jó az ecsete, könnyen lehet felvinni vele a terméket. Nem csíkoz, két rétegben szépen fed. Bevallom én fedőlakkot sohasem használok (megőrülök amíg megszáradna minden réteg), de így is jó 4 napig volt makulátlan a körmömön, csak ezután kezdett látszani, hogy most már ideje újrakenni. Biztos veszek még más színben is, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Reka45

Korcsoport: < 18
2019. május 19.

Karácsonyra kaptam egy mályvás rózsaszínes színt nagyon szerettem és nagyon sokáig is kitartott, de mivel kolis vagyok ami az enyém az a tiéd is alapon több embernek is megcsináltam vele a körmét ezért sajnos már elfogyott de amint eljutok h&m-be ahol lehet kapni veszek párat mert csodálatos 1 rétegben is jól fed ennek ellenére én biztosra mentem és 2 kentem + fedő lakk 1-1,5 hétig simán bírta maximum kis foltok keletkeztek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 19.

Mancsoska

2019. március 7.

Teljes áron vettem három színt, két rózsaszínes nude-öt (Pillow talk, Rose umber) és egy metálosat (Petal to the metal). Mindhárom nagyon jól teljesít, 1 rétegben is szépen fednek, a formula kicsit folyós, de nem nehéz vele dolgozni, az ecset is megfelelő méretű. Elképesztő gyorsan szárad, 20 perc alatt kopogósra száradt az egész manikűröm. A tartóssága is egész jó, 3-4 napot bír kopás nélkül, az 5. napra már elkezd a körömvégekről lekopni (nagyon sokat használom és mosom a kezem egyébként), de egyálalán nem lesz csúnya. Mindenképp szeretnék majd még más színeket is, mert fantasztikus a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Babsszi

2019. január 31.

Nos. Eléggé szélsőséges a kapcsolatunk ezekkel a lakkokkal, 250ft-ért dobálják az emberlánya után mostanában úgyhogy vettem kettőt, próbacseresznye. Először nagyon megörültem, mivel extra pigmentált, nagyon jó a fedése (még a bézs/mushroom is bőven elég volt egy rétegben, nem hogy a sötétkék/indigo ink), tökéletes az ecsete, gyorsan szárad, nagyon könnyű vele a körömlakkozás, a textúrája is éppen megfelelő. Aztán másfél nap múlva jött a fekete leves, durván elkezdett kopni és számomra a legérthetetlenebb, hogy nem csak a körmöm tetején kezdett lekopni, hanem a körmöm közepéről is ki/leesett(?) lekopott(?) 1-2 mm-es foltok... sose találkoztam még ilyennel, fogalmam sincs ez mi lehet, de sajnos mindkét árnyalat csinálja. 1290ft-ot így abszolút nem ér meg, de még 250-et se nekem aki utál körömlakkozni, és elvárnám egy lakktól hogy legalább 3-4 napig szép legyen :D Viszont tényleg nagyon pigmentált és gyönyörű szép színekben kapható. Egyébként akciósan mindenkinek ajánlom, mert vannak ismerőseim akiken akár egy hétig is fent marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

ErikaErika2

2018. december 10.

Oh, jaj nekem! :D A youtube-on lelkesedett erte egy beauty vlogger, Tati. Gondoltam egy probat meger, vettem egy szep, oarany szinu lakkot (Friday Night fantazia nevu) es azonnal beleszerettem. Egyszeruen meseszep es nagyon jol tart, szepen lehet felkenni es viszonylag gyorsan szarad. Rengeteg gyonyoru arnyalatban kaphato. 3 hajmosas, mosogatas, stb. utan is csak eppen hogy megkopott. Most is pentek ota fent van a kormomon a December Dawn es meg mindig tart kopas nelkul! Azota vettem vagy 10 szint (mind csillogo, gyongyhazfenyu vagy csillamos). Alig birtam magam visszafogni. :D En csak ajanlani tudom. (Friday Night, December Dawn, Dawn Song, Woodland Mist, Emerald City, Jewel Beetle, Colour Therapy, Marquise, Bluebottle, Dark Rain, Time to Shine, imadom a neveket is :D ...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499, CI 77492, CI 77492, CI 77491, Black 2 / CI 77266 (Nano), Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.