H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

A gazdag, krémes formula közepes fedést, könnyű felvitelt tesz lehetővé, így egyetlen mozdulattal telt ajkakat kapunk.

15 kitűnően pigmentált árnyalatban kapható

BlackRose101

2019. április 15.

Én is imádom! Nekem a Chestnut (gesztenye) árnyalat van meg, igazán krémes, hidratál, mégis szép, modern látványt nyújt, és jó érzés viselni az ajkaimon, nem szárítja ki őket. Egyetlen hibája, hogy nagyon gyorsan fogy:) Egy jó ajakceruzával és hidratált, ajakápolóval ápolt ajkakon nekem nem fut, szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Babsszi

2019. január 31.

Update: Azóta rengeteg színben beszereztem és imádom! H&M-es ajakcerkával használom és úgy tökéletesen működik: a helyén marad, nem folyik szét, nagyon tartós (akár 10 óra elteltével is a helyén van), intenzívek a színek, szépen kopik. Akciósan nagyon megéri!

Nem vagyok túl aggódós, egyből 4-et is beszereztem, ha már 700ft-ért dobálják :D Mindegyiknek nagyon szép a színe, mondjuk a dobozon feltüntetett színnel egyáltalán nem egyezik szóval erre tessék figyelni! Főként azért vettem őket, mert a téli hónapokban a szám nem igen hajlandó elviselni a matt rúzsokat, így kellett valami alternatíva. Tény, hogy nagyon krémesek ezek a rúzsok, és egyáltalán nem szárítanak viszont azt érzem, hogy ezek már túl krémesek, egyszerűen szétfutnak a számon pikkpakk és én ezt nagyon nem szeretem. Próbálkoztam ajakceruzával is, de úgy is szétfut sajnos, ami annyira nem esztétikus szerintem. A tartósságától se vagyok elájulva, viszont szép intenzív a színűk és a csomagolása is nagyon csinos, elegáns. 2990ft-ért nagyon mérges lennék rá, 700ért elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon jó minőségű rúzs, ami több figyelmet érdemelne. Nagyon hasonló textúrában, finishben és minőségben is, mint a MAC amplified rúzsai, talán még kicsit jobb is tartósságban.

Nekem ezekben a színekben van meg:

Dragonfruit: Élénk lilás-ciklámenes szín, szerintem őszre nagyon jó.

In a nutshell: Világos, bézses nude, nagyon nagy kedvencem.

Seashell: Szintén nude, de ő inkább barackos rózsaszín.

Sakura: Bugyirózsaszín, próba nélkül vettem meg, mert siettem, nagyon nem az én színem, utcára nem mennék úgy, hogy ez van a számon. :D Mindenképp próbáljátok ki az ilyen világosabb rózsaszín rúzsokat, mielőett megveszitek, ne járjatok így, mint én. :D

Peach fuzz: Nagyon világos, barackos rózsaszín, natúr sminkekhez tökéletes, ad egyfajta ártartlan megjelenést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Nekem ezekben a színekben van meg:

Dragonfruit: Élénk lilás-ciklámenes szín, szerintem őszre nagyon jó.

In a nutshell: Világos, bézses nude, nagyon nagy kedvencem.

Seashell: Szintén nude, de ő inkább barackos rózsaszín.

clover12

2017. december 2.

Csatlakozok az előttem szólókhoz, tényleg kényelmes, krémes és nem szárít. Nekem a Cream Chestnut egy tökéletes nude árnyalat, de ezen kívül nem találtam túl sokat ami tetszene, pedig nincs túl kevés szín. De ez csak ízlés kérdése, attól még egy szép termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

ErikaErika2

2017. szeptember 29.

En most vettem kettot, Brunette Ambiton (barnas malyva?) es Penny Red fantazia nevut, az utobbi eroteljesebb, de nem rikito szin, am a nevevel ellenetetben nem piros, hanem sotet ciklamenes lila? (vagy, hogy mondjam), oszre/telre pont jo lesz. Nagyon szep szin, ez a kedvencem. Jo,hulyen irtam le, de a googleban megnezhetitek :D A csomagolasa miatt 4, nekem nem jon be. Ui.: Vettem egy Redwood-ot is. Nagyon jo ruzs!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

buzavirag

2017. január 14.

Akciósan 700Ft-ért vettem, még érintetlen volt szerencsére, mert már az összes rúzs ki volt bontogatva, meg látszott, hogy kenegették. (Debrecen Fórum) Szóval nagyon örültem, mikor ez a kezembe akadt! A Seashell árnyalatról van szó. Nagyon szép a szine, teljesen jól pigmentált, egy nude színről van szó. Tényleg nagyon krémes, nem szárít. Szépen csillog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

EmmaHeather

2016. december 27.

Szintén 700 forintért vettem, nagyon szép natúr nude-arany-barack-szerű színben (Nostalgic haze), habár ennek a csomagolása fekete-fehér,nem arany mint a képen szereplő...Sheer lip colour nevezetű az én birtokomban lévő. De nagyon meg vagyok elégedve vele, szép árnyalat, nem szárít, tökéletes a hétköznapokra is mert nen hivalkodó. Ennyi pénzért csak azt sajnálom hogy nem vettem belőle még egyet ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Kicsipuder

2016. december 20.

Na erre a rúzsra kimondható, hogy "ronda és finom". Mesés minőség, gagyi csomagolás. Estée Lauder rúzzsal simán vetekszik a minősége. Több árnyalatban van meg, kedvenceim: az abszolút nude Seashell és a sötétebb Redwood. Ecsettel is kiválóan használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

zsooofizsooofi

2016. december 12.

Akciósan, 700 Ft-ért vettem meg egy klasszikus vörös árnyalatot (Pyrope névre hallgat). Teljesen ledöbbentem, hogy mennyire jól pigmentált, nem szárít egyáltalán, nem kenődik el, és az evés-ivást is egészen jól bírja. Ennyi pénzért kb. ajándék volt, de megkockáztatom, hogy az eredeti árát is simán megéri, van olyan jó, mint a MAC rúzsom. Biztos visszamegyek még más színekért is, hatalmas rajongó lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

agiv

2016. július 23.

Nekem a sakura árnyalat van meg,babarózsaszínes.nagyon tetszik az illata az állaga a színe,kicsit drágállom bár ettől függetlenül biztos veszek még más színt is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer