H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes sminklemosó, amely tisztítja és hidratálja a bőrt, miközben gyengéden eltávolítja a sminket és szennyeződést. Szappan- és alkoholmentes.

lzsoficim

2019. február 25.

A kedvenc micellás vizem. CF, minimál összetevők, illatanyagmentes, jól tisztít és nem szárít. Kívánni sem lehetne jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Lettike77

2017. október 21.

Ajándékba kaptam, és picit féltem az első pár használatakor, mert elég száraz az arcbőröm. De az egyik legjobb micellás víz, amit eddig eddig használtam. Nagyon kíméletes, nem szárít, a sminket tökéletesen eltávolítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

thisisbeka

2016. december 29.

Jó minőségű, nekem nagyon tetszett. Annyi a gond vele, hogy drága ahhoz képest, hogy mennyi van benne és én azért minden nap használom. Emiatt csak 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

gigi

2016. április 16.

Teljesen rendben van, jól tisztít, nem szárít. De nekem nem múlja felül a Bioderma Sensibiot, ahogy eddig semmi sem. De ez határozottan a jobbak között van azok közül, amiket próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Tartósítószer.