H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 15.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   H&M

Erősen pigmentált szemceruza puha és krémes formulával, melyet egyszerűen, egyetlen mozdulattal felvihetsz.
Matt, fémesen csillogó, gyöngyházfényű, csillámos színben kapható, melyeket könnyen elsatírozhatsz felvitel után.

10 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettinata

2019. november 21.

A Mighty Oak árnyalatot vettem meg, puha az állaga, de meglepően tartós, pedig nekem könnyen el szoktak maszatolódni a szemceruzák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Rohonczifanni

2018. november 14.

Nagyszerű. Könnyű felvitel , szépen kenhető. Helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nagyszerű. Könnyű felvitel , szépen kenhető. Helyén marad.

Missy023

2018. szeptember 23.

Puha állag, jól eldogozható, nem mászik el és nagyon szép színekben van. Kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

tika

2017. december 10.

Kellemes csalódás volt. A kéket vettem meg, nagyon intenzív, nem kemény, tartós, nem nagyon mászik el. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Niki03

2016. december 4.

Krémes, pigmentált, gyönyörű színek, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Krémes, pigmentált, gyönyörű színek, tartós.

v.szilvia789

2016. július 6.

Nagyon jó kis ceruza! Könnyen használható, nem túl puha, nem túl kemény, könnyen siklik. Erősen pigmentált, nagyon szépen lehet satírozni, egész nap fent marad. Nem irritált, nem maszatolódik. Egy sötétbarna árnyalatban van meg, de ebből még biztos beszerzek párat. Alapdarab, főleg ennyiért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

borapanda

2016. február 22.

nekem tökéletes! ilyen olcsón, ilyen jót ritkán találni! nekem a 03:come in third árnyalatban van meg,ami egy gyönyörű ragyogó arany, szinte felsiklik a szemhéjamra, utána finoman el lehet satírozni, de miután megszárad, ott is marad jó ideig, én most voltam buliban, este 5től hajnal 3ig gyönyörűen bírta, pedig jó zsíros szemhájaim vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Nyimuska

2015. december 8.

Puha, pigmentált színek, és mennyi szép árnyalat :)

Viszont pár használat után le kell, hogy pontozzam, mert nem olyan tartós, mint ahogy elsőnek tűnt. Kb. 5-6 óra után eltűnik, ami eléggé gáz, ha füstös szemet csinálok és csak ezt rakom alulra - felül füstös, alul semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Puha, pigmentált színek, és mennyi szép árnyalat :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.